The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive Network


Firma Executive Dinner

GEN - The Global Executive Network jest międzynarodową firmą organizującą Executive Dinners najwyższej jakości dla profesjonalistów w biznesie, skupiającą się na tematyce zwiącanej z obecnymi trendami w przemyśle i zarządzaniu. Firma - której główna siedziba znajduje się w Wilmington, DE w Stanach Zjednoczonych – uzyskała opinię jednej z najlepszych firm specjalizujących się w organizowaniu międzynarodowych eventów.

Każdego roku, ponad 10,000 gości, zajmujących najwyższe stanowiska w dużych korporacjach oraz średnich przedsiębiorstwach, uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez GEN. Rokrocznie, organizowanych jest ponad 1,000 eventów obejmujących ponad 50 różnych tematów.

GEN - The Global Executive Network diametralnie odmieniło sposób w jaki kierownicy i menadżerowie uczestniczą w tego typu wydarzeniach.

Wygląda to następująco:


Eventy organizowane są w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Południowej, Australii, Anglii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarji, Austrii, Belgii, Holandii, Luxemburgu, Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Czechach, na Węgrzech, Litwie, Łotwie i Estonii, w Polsce, Rosji, Bułgarii, Chinach, Hong Kongu, na Tajwanie, w Singapurze, Malezji, Tajlandii, na Filipinach,w Indiach, Indonezji, a także w RPA, Egipcie, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Sudanie, Algierii, Maroku, Iranie, Iraku, Arabii Saudyjskiej, Jemenie, Syrii, Izraelu, Jordanii, Libanie, Palestynie, Kuwejcie, Omanie, Katarze oraz w Bahrajnie.