The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkCustomer Statements Executive Dinner


"Večer poskytl velmi příjemné a relaxační prostředí pro diskusi s účastníky z různých oblastí a oborů. Jídlo bylo opravdu dobré a společnost skvělá. Děkuji."

LOGO PSAAVP
Infrastructure & Governance | IT Division
PSA Corp
www.globalpsa.com
Singapore

 

"Děkuji za zorganizování večeře, která byla velmi příjemná, odpočinková, ale také provokovala k myšlení. Večer byl informativní a bez pochyb pomohl lépe pochopit moderní způsoby řízení obchodních procesů. Mně osobně se velmi líbila atmosféra s relativně malým počtem účastníků, takže každý byl zapojen do diskuzí a měl šanci poslouchat a být vyslyšen. Přednášející prezentoval tématiku, která byla úzce spjata s tím, co mě zajímalo ve stručné a poutavé formě.

Byl jsem také ohromen kalibrem lidí, kteří se zúčastnili a chtěli si vyměňovat názory s ostatními manažery z různých odvětví. Prosím přijměte můj kompliment za bezchybnou organizaci a služby-fakt nemůžu doporučit nic, čím by se to dalo ještě zlepšit. Doufám, že budu součástí Vašich akcí v budoucnosti."

LOGO COMMSCOPEOperations Manager
CommScope
www.commscope.com/company/eng/aboutus
London, United Kingdom

 

"Opravdu jsem si užil včerejší GEN exekutivní večeři. Bylo mi potěšením být ve společnosti seniorních pracovníků z různých společností a dozvědět se o jejich aktuálních problémech souvisejících se změnami v digitálním světě, které ve velké míře sdílíme."

LOGO E-Plus GruppeHead of Strategic Control
E-Plus Mobilfunk GmbH & Co KG
www.eplus-gruppe.de
Dusseldorf, Germany

 

"Velice Vám děkuji za pozvání na večeři. Byla skvěle zorganizovaná, a potkal jsem velmi zajímavé lidi. Výměna názorů s vysoce postavenými manažery ze stejného prostředí nabízela příležitost sdílet zkušenosti a získat hodnotné podněty pro budoucí projekty."

LOGO EUROPCARInternational Urban Mobility Project Director
Europcar International
www.europcar.de
Hamburg, Germany

 

"Od chvíle, kdy jsem dorazil, jsem věděl, že to bude skvělý večer. Profesionální, osobní i informativní. Skvělý mix jednotlivých business oblastí a jejich zástupci na akci. Užásná příležitost pro networking. Relevantní téma a zajímavá prezentace. Těším se na pozvánku na další akci."

LOGO BisExecutive General Manager - Underground & Site Services
Bis Industries
www.bisindustries.com
Sydney, Australia

 

"Akce byla od A do Z skvěle zorganizovaná. Účastníci byli opravdu zajímaví a inteligentní lidé. Prezentace před večeří byla rychlá a k tématu. Ve zkratce jsem získal dobrý přehled o vedení životního cyklu zákazníka a také jejich získávání.Děkuji moc."

LOGO UBSBusiness Developer Financial Intermediaries
UBS | Global Emerging Markets
www.ubs.com
Zurich, Switzerland

 

"Ano, bylo mi potěšením se seznámit! Cením si možnosti networkingu s odborníky z jiných odvětví v našem regionu. Myslím, že to byla opravdu dobrá akce zaměřená na navázání nových kontaktů. Během věčeře jsem měl jsem spoustu zajímavých diskusí."

LOGO EricssonRegional Head of Price Management
Region Middle East and NE Africa
Ericsson
Al Salam Tower 17th floor, Corniche Rd. Westbay Area
www.ericsson.com
Doha, Qatar

 

"Velice Vám děkuji za pozvání a Váš milý email. Opravdu jsem si užil večeři a zajímavý projev, a byl jsem nadšen, že jsem potkal Vás, stejně jako další bývalé kolegy."

LOGO KPMGLawyer
KPMG Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
www.kpmg-law.de
Munich, Germany

 

"Myslím, že celá akce byla opravdu dobře zorganizovaná a poskytla skvělou příležitost navázat nové kontakty s kolegy z mého oboru. Děkuji, dobrá práce!"

LOGO LispaChief Information Officer
CHANEL (CHINA) CO. LTD.
Shanghai, China

 

"Děkuji Vám za pozvání na včerejší hvězdný večer. Byla to opravdu jedna z nejlepších networkingových akcí, kterých jsem se zúčastnil. Umožňovala opravdové navázání nových kontaktů s kolegy v místnosti. Také jsem si opravdu užil téma a možnost slyšet různé pohledy a výzvy jednotlivých firem pojící se k dané problematice. Akce dokonce překonala včerejší zápas NHL:) Prosím níže najdete můj kontakt, který budu rád, když zasdílíte s ostatními účastníky i GEN týmem."

LOGO KRONOSVice President, Engineering
Kronos Incorporated
www.kronos.com
Boston, United States of America

 

"Nejdříve bych Vám chtěl poděkovat za pozvání na akci na téma “Strategie růstu v éře mobilního cloud-computingu”, která se konala v pondělí 3.listopadu 2014. Fenomenální úspěch této akce jen odráží nadšení Vašeho týmu do vytvoření skvělé atmosféry během exekutivní večeře."

LOGO QatarOlympic ComitteeFinancial Expert
Finance Affairs Department
Qatar Olympic Committee
www.olympic.qa
Doha, Qatar

 

"Byl to velmi zajímavý večer, setkat se s lidmi z různých odvětví a pozadí. Také jsem si užil prezentaci sponzorů a představení služeb, které nabízejí. Celkově to byl velmi motivující a vzdělávací zážitek."

LOGO PfizerDirector Biotherapeutics
Centers for Therapeutic Innovation (CTI-San Francisco)
Pfizer
www.pfizer.com
San Francisco, United States of America

 

"Bylo to poprvé, co jsem se podobné večeře zúčastnil a opravdu jsem si to užil. Místo, jídlo I víno bylo excelentní. Ale nejdůležitější součást večera, organizace firmou GEN, byla prvotřídní.Navázal jsem kontakt s mnoha lidmi a diskuse byly opravdu zajímavé. Dobrá práce!"

LOGO NFU MutalLife Analysis Actuary
NFU Mutual
www.nfumutual.co.uk
London, United Kingdom

 

"Exekutivní večeře byla faktastická! Poslední dobou jsme byli opravdu znudědi klasickými CIO akcemi, ale večeře s GEN mě opravdu bavila, a to hlavně díky možnosti potkat tolik nových lidí z různých oblastí. Pokračujte v tak dobré práci i nadále."

LOGO Larson TourboHead IT
L&T Realty
www.larsentoubro.com
Mumbai, India

 

"Mé kontaktní údaje naleznete níže: těším se na obdržení seznamu účastníků. Akce byla jednou z nejlepších, kterých jsem se zúčastnil, a to hlavně díky skvělému výběru pozvaných profesionálů z různých oborů."

LOGO AonCISO ARS & Aon Benfield
Aon Services Group | Information Risk & Security Services
www.aon.co.uk
London, United Kingdom

 

"Jednoduše perfektní, program byl velmi jasný, představení účastníků velmi nápomocné, (dozvěděli jsme se, kdo jsou účastníci a jaké mají postavení ve svých společnostech apod.). Přednášející měl 5hvězdičkové znalosti o prezentované tématice, navazování kontaktů a diskuze byly velmi užitečné a vidím potenciální možnosti pro spolupráci. Jednoznačně to bylo hodné cestování a stráveného času a těším se na další podobnou akci v budoucnosti."

LOGO SANDVIKGeneral Manager, Applications Engineering And Customer Development
Sandvik Mining
www.miningandconstruction.sandvik.com/au
Sydney, Australia

 

"Opravdu jsem si večer užil – proběhlo mnoho skvělé konverzace před, v průběhu i po večeři. Získal jsem mimo jiné kontakt na člověka, který nám může podat zajímavé informace o solární energetice v Austrálii. Skvělé téma večera a ideální počet hostů. Dobrý mix zastoupených firem. Formát akce umožnil jasnou prezentaci tématu hostotitele a velikost skupiny zase prostor pro diskusi. Děkuji moc za pozvání."

LOGO MauriOperations Director
MAURI anz
www.maurianz.com
Sydney, Australia

 

"Děkuji za skvělou organizaci. Myslím, že to byla opravdu povedená akce a každý odvedl skvělou práci. Ještě jednou díky za pozvání."

LOGO ColgateVice President Latam, Customer Development
Colgate-Palmolive
www.colgatepalmolive.com
New York, United States of America

 

"Axeli, děkuji moc za tak skvělou organizaci akce. Opravdu to hodnotím jako přínosný večer, hlavně díky diskusím s hosty. Přednáška od hostitelské firmy byla také velmi relevantní vzhledem k našim aktuálním problémům ve firmě, takže se blíže podívám na jejich nabídku. Jediná poznámka pro zlepšení by byla poskytnout informaci o době trvání akce předem, jelikož se mi to křížilo s další schůzkou a musel jsem opustit večeři dříve než jsem chtěl."

LOGO ARUBADirector of Product Marketing
Aruba Networks
www.arubanetworks.com
Bay Area, United States

 

"V první řadě mi dovolte ocenit způsob, jakým tyto události celkově vedete a řídíte. Pro mě mělo setkání velký význam. Téma zabývající se zkušenostmi se zákazníky bylo provokativní myšlenkou, jelikož mluvčí pan Vinay přidal novější pohled, jak oslovit zákazníka s techologiemi a jak IT může pomoct organizacím vytvořit konkurenční výhodu. Interakce s delegáty měla vysokou kvalitu a vzájemně z ní těžili všichni přítomní. Děkuji za pozvání a děkuji celému GEN týmu za pohostinnost a uspěšnou a vzdělávací akci."

LOGO WockhardtDivision Head ( Sales and Marketing )
Wockhardt Limited
www.wockhardt.com
London, United Kingdom

 

"Bylo skvělé zůčastnit se včerejší večeře. Byla to moje první zkušenost s akcí tohoto typu, a byť trochu překvapivě, skutečně dosáhla svého cíle umožnit neformální, avšak zajímavou interakci mezi všemi účastníky, a to v příjemném prostředí. Rozhodně bych doporučil."

logo_airbusCIO
Airbus Military
www.airbusmilitary.com
Madrid, Spain

 

"Bylo to naprosto báječné obchodní setkání. Jsem hrdý na to, že jsem byl na seznamu hostů večeře GEN- The Global Executive Network. Bylo to pozoruhodné propojení akce s významnými podnikateli skrze celý obchodní řetězec. Jsem vděčný za to, že jste mě pozvali na událost takového kalibru."

LOGO GURAJATGASHead - Marketing, Sales and Business Development
Gujarat Gas Company Limited
www.gujaratgas.com
Mumbai, India

 

"Byla to jasná výhoda, že jsem Vás a další nové kolegy potkal. Téma bylo relevantní a vyvolalo vynikající konverzaci. Prosím myslete na mě při dalších večeřích."

LOGO CelgeneExecutive Director, Global Medical Affairs, Medical Disease Lead--Solid Tumors
Celgene Corporation
www.celgene.com
New York, United States of America

 

"Děkuji za zábavný a zajímavý večer. Přeji hezký víkend!"

LOGO HSBCSVP
Innovation & Client Solutions Asia Pacific | Global Payments & Cash Management
HSBC
www.hsbc.com.hk
Hong Kong

 

"Děkuji Vám za zorganizování včerejší Exekutivní večeře – sklvělé příležitosti k setkání se s kolegy, kteří čelí podobným výzvám."

LOGO BaloiseHead Corporate Talent Management
Baloise Group
www.baloise.com
Zurich, Switzerland

 

"Velmi si cením pozvání GEN na Exekutivní Večeři na téma “Motor Inovací a Růstu”, která se konala včera v Burj Al Arab. Akce byla velmi dobře naplánována a zorganizována. Skvěle a profesionálně odvedená práce. Bylo mi opravdu potěšením být mezi takto vysoce postavenými odborníky z jednotlivých odvětví, vést s nimi diskusi a sdílet v prezentacích rozdílné zkušennosti z našich firem. Ještě jednou díky za milou asistenci a podporu během akce. Až budou zveřejněné fotky, dejte mi prosím vědět."

LOGO SaudiAirlinesEVP FINANCE (D) & VP INFORMATION TECHNOLOGY
Saudi Arabian Airlines | VP IT OFFICE
www.saudiairlines.com
Riyadh, Kingdom of Saudi Arabia

 

"Skvělé setkání. Mnohokrát děkuji za pozvání."

Logo NovartisManaging Director
Novartis Pharmaceuticals Corporation
www.novartis.com
New York, United States of America

 

"Ještě jednou díky za plodné a zajímavé diskuze, kterých jsem měl možnost se zúčastnit. Opravdu jsem si užil kvalitu a úroveň všech účastníků. Navíc prostředí v Jacob bylo velmi příjemné."

LOGO HSH NordbankHead of Operations Management
HSH Nordbank
www.hsh-nordbank.com
Hamburg, Germany

 

"Skutečně příjemný večer - hodnotím příležitost k networkingu u stolu, jako opravdu hodnotnou. Těším se také na zaslání kontaktních informací o ostatních účastnících."

LOGO PrimaryHead of IT – Corporate and Major Programs
Primary Health Care Limited
Information Innovation Group
www.primaryhealthcare.com.au
Sydney, Australia

 

"V první řadě bych vám chtěl mockrát poděkovat za velmi milé pozvání. Byla to opravdu dobrá šance pro získání nových kontaktů."

LOGO GeneraliGeneral Manager & SEO
Assicurazioni Generali SpA - Middle East Regional Office
www.generali-middleeast.com
Dubai, United Arab Emirates

 

"Exekutivní večeře v Singapuru (leden 2015) na téma transformace dat byla unikátní příležitostí se v klidném prostředí seznámit s odborníky z různých odvětví, které standartně nevyhledávám. Představení účastníků bylo opravdu velmi přínosné pro prolomení počátečních ledů, seznámení se a navázání diskuse o našich pracovních výzvách. Zábavný způsob, jak odhalit společné pracovní výzvy a vyměnit si způsoby, jak je překonat. Díky celému týmu GEN!"

LOGO Boehringer IngelheimMedical Affairs Lead Consumer Health Care, Regional Operative Unit South East Asia & South Korea
Boehringer Ingelheim
www.boehringer-ingelheim.com
Singapore

 

"Děkuji za uspořádání tak skvělé akce. Hodnotím ji jako velmi přínosnou, jelikož jsem měl několik zajímavých diskusí s ostatními účastníky. Řeč odborníka večera byla také velmi relevantní, vzhledem k některým problémům, s nimiž se aktuálně potýkám, a budu se zajímat o jejich nabídku řešení. Pro příště bych jen ocenil dřívější informování o trvání celého večera, jelikož jsem měl již domluvenou další schůzku a musel jsem tedy večeři opustit dříve než jsem chtěl."

LOGO ARUBADirector of Product Marketing
Aruba Networks
www.arubanetworks.com
San Francisco, United States of America

 

"Moje zpětná vazba, byla to velmi dobrá akce, žádné vnucování, dostatek času na navázání kontaktů v skupině top manažerů a dobrý a zajímavý obsah přednášky – opravdu to naplnilo mé očekávání!"

LOGO NOKIA SIEMENS NetworkHead Global Procurement Finance and Control
Nokia Siemens Networks
www.nokiasiemensnetworks.com
Munich, Germany

 

"Děkuji moc za pozvání na tak skvělou akci. Bylo opravdu vzrušující se setkat s ostatními seniorními manažery z oboru a učit se jeden od druhého. Měli jsme příležitost si vyměnit kontakty i nápady. Prezentace byla skvěle strukturovaná a zaměřená na aktuální trendy. Bude mi potěšením se zúčastnit další akce a doufám, že budu moci vnést do diskuse přidanou hodnotu. Budu se těšit na příležitost v budoucnu."

LOGO QBEAVP, Business Operations and Management
QBE North America
www.qbena.com
New York, United States of America

 

"Bylo mi potěšením poznat Vás a oceňuji možnost podíle se na exekutivní večeři. Prostor pro navázání kontaktů byl velmi užitečný a výměny názorů živelné. Děkuji Vám."

LOGO adidasSenior Vice President, Project & Process Management
Global Brands, adidas Group
www.adidas.com
Munich, Germany

 

"Akce byla opravdu plná zajímajích informací a dozvěděl jsem se tak o mnoho různých perspektivách z dalších oborových oblastí. Těším se na zapojení do vašich dalších akcí i v budoucnu."

LOGO AGDDeputy Director
Information Technology & Systems, Financial Administration & Control
Accountant-General's Department
AGD | Government of Singapore
www.agd.gov.sg
Singapore

 

"Akce byla unikátní a vzrušující příležitostí pro seznámení se s odborníky z různých odvětví a oblastí. Umožnila mi mnoho obohacujících diskusí a výměn nápadů. Akce byla skvělou příležitostí pro networking a získání exkluzivních informací o aktuálních a budoucích trendech. Děkuji za organizaci tohoto večera a budu se určitě těšit na účast na dalších akcích i v budoucnu."

LOGO GLENELGSenior SIS Administrator
Glenelg School of Abu Dhabi
www.gsad.sch.ae
Dubai, UAE

 

"Mnohokrát děkuji za příjemný večer. S pozdravem,"

LOGO Liverpool VictoriaGroup Brand and Life Marketing Director
LV=Liverpool Victoria
www.LV.com
London, United Kingdom

 

"Bylo mi potěšením zúčastnit se tohoto velmi zajímavého setkaní na úžasném místě. Prezentace byla velmi přínosná a já jsem vedl několik kvalitních rozhovorů."

LOGO LATHAM & WATKINSKnowledge Management Lawyer
LATHAM & WATKINS LLP
www.lw.com
Munich, Germany

 

"Je to poprvé, co jsem se zúčastnil akce GEN a musím říčt, že se mi opravdu líbila. Vše bylo skvělé, vybavení, místo, jídlo/pití a to nejdůležitější - téma o Online Retailové Strategii. Opravdu bych si přál, abych býval mohl zůstat déle a diskutoval s lidmi, kteří sdílí stejné zájmy a výzvy. Po tomto věčeru jsem pár účastníků sám kontaktoval, abychom navázali na diskusi a urychlili společnou spolupráci. Ještě jednou díky za báječný večer a těším se na další setkání."

LOGO Louis VuittonIS&T Director
Louis Vuitton China
www.louisvuitton.com
Shanghai, China

 

"Díky za večeři, byla opravdu zajímavá!"

LOGO WalmartMarketing and Business Development General Director – Ecommerce
Walmart Brasil
www.walmart.com.br
Sao Paulo, Brazil

 

"Děkuji za organizaci skvělého včerejšího večera."

LOGO RentPresident
Rent.com
www.rent.com
Los Angeles, United States of America

 

"Bylo mi potěšením potkat Vás, stejně tak děkuji za samotné pozvání. Bylo skvělé komunikovat s podobně smýšlejícími lidmi ze stejné oblasti jako já. Moje kompletní obchodní údaje naleznete níže."

LOGO genzymeAssociate Director, Global Medical Affairs
Genzyme Corporation
www.genzyme.com
New York, United States of America

 

"Byla to první akce z tohot druhu, kde jste se ocitli seznámením s ostatními účastníky, umožňující navázání nových vazeb, otevřené komunikace a diskuzí na současná témata. Ráz této události byl dobrý se zaměřením otevřít účastníky, aby mluvili sami o sobě, o svých firmách, podnikavosti a cílech. Potřebujeme vice takových akci pro CIO komunitu, aby se dala dohromady a otevřeně mluvila a využila zkušeností všech ostatních, těším se na návštěvu další takové akce."

LOGO MasdarActing Head of ICT & Senior Manager, I.T. Applications
Masdar - A Mubadala Company
www.masdar.ae
Dubai, United Arab Emirates

 

"Děkuji za pohoštění během včerejší akce - byl to zajímavý a příjemný večer."

LOGO DFSMerchandise Manager Wine & Champagne
DFS Group Limited
www.dfs.com
Kowloon, Hong Kong

 

"Bylo mi opravdu potěšením zúčastnit se takto vynikajícího setkání při večeři. Jídlo, místo konání a lidi, kteří se na večeru podíleli, byli ochotní a zkušení; dlouho jsem nevyužil často takto kvalitně. Děkuji Vám."

LOGO GargashGeneral Manager, Life & Investment
Gargash Insurance
www.gargashinsurance.com
Dubai, United Arab Emirates

 

"Děkuji za večeři a spoustu networkingových příležitostí."

LOGO AvivaHead of Digital Strategy
Aviva
www.aviva.com
London, United Kingdom

 

"Rád bych Vám i celému GEN vyjádřil své díky za organizaci skvělého setkání. Byl to opravdu obohacující večer díky možnosti poznat kolegy z různých odvětví. Dobrá práce!"

LOGO DBSHead
Singapore CBG-CIIP, Business Management & Support
DBS Bank Ltd
www.dbs.com
Singapore

 

"Byl to příjemný večer. Potkal jsem zajímavé kolegy a řešili jsme opravdu aktuální, globální témata o nabírání nových zaměstnanců a nedostatku technických odborníků."

LOGO ContinentalDirector, Global Customer Center Fiat Chrysler Automobiles Body & Security
Continental Automotive Systems, Inc
www.continental-corporation.com
Detroit, USA

 

"Ještě jednou děkuji za tento příjemný a informativní večer v Park Hyatt. Užil jsem si interakci s Vašim personálem a hosty a získal jsem několik velmi zajímavých kontaktů. Moje zpětná vazba: velmi dobře organizované, velmi příjemné místo na setkání. Líbilo se mi, že každý návštěvník byl osobně představen Vašemi hosteskami ostatním účastníkům. Jmenovky už nejsou příliš „v módě“, nicméně zjednodušilo by to alespoň trochu komunikci."

LOGO UBSManaging Director, Global HR Business Partner, Legal & Compliance
UBS AG
www.ubs.com
Zurich, Switzerland

 

"Nejdříve bych rád poděkoval za pozvání. Byla to jedna z nejlepších akcí, na kterých jsem byl. Možnost rozšířit svoji síť kontaktů o další CIO's byla fantastická, stejně jako vyváženost mezi networkingem a prezentacemi. Ještě jednou díky!"

LOGO SANDOZCIO
Sandoz do Brazil
www.sandoz.com
Sao Paulo, Brazil

 

"Pořadatel večera – velmi zajímavý přístup k řešení problematiky vztahu se zákazníky, zaměřující se na celý vztahový cyklus a jeho fáze včetně digitálního rozměru a jeho potenciálu. Účastníci - skvělý mix zástupců firem na různých pozicích, které spojovalo stejné odvětví působení. Lokace - skvělé umístění do luxusního hotelu v Zurichu.

Mnohokrát díky za příležitost být součástí této skvělé akce."

LOGO LispaCustody Client Service
UBS | Securities, Group Operations
www.ubs.com
Zurich, Switzerland

 

"V příloze naleznete mé kontaktní informace. Velmi se těším na obdržení seznamu účastníku. Večer jsem si opravdu užil a měl jsem několik zajímavých diskusí k tématu 'Aplikace v ekonomii'."

LOGO oppenhoffLawyer
OPPENHOFF & PARTNER
www.oppenhoff.eu
Cologne, Germany

 

"Celý večer byl velmi dobře zorganizovaný, a každý se cítil velmi příjemně a výměňoval si myšlenky a zkušenosti."

LOGO WalmartMarketing Director
Walmart Brasil Ltda.
www.walmart.com.br
Sao Paulo, Brazil

 

"Gratuluji k uspořádání této velmi hodnoté akce. Výběr místa byl pro téma informačního zabezpečení opravdu skvělý. Užil jsem si příležitost poznat rozličné účastníky a velmi oceňuji hladký průběh celé organizace, kterou zajistil váš personál."

LOGO Higher Colleges of TechnologyProgram Chair - CIS
Higher Colleges Of Technology
dubai.hct.ac.ae
Dubai, UAE

 

"Mnohokrát děkuji za zaslané shrnutí a pozvánku na tak zajímavou událost."

LOGO BMWImporter Region Africa, Caribbean, Eastern Europe
Aftersales Business Development
BMW Group
www.bmwgroup.com
Munich, Germany

 

"Večeře byla velmi zajímavá a umožnila mi objevit nové perspektivy. Rád se zúčastním I budoucích akcí."

LOGO MonsantoHR Lead, Supply Chain
Monsanto Company
www.monsanto.com
Mexico

 

"Byla to skvělá akce. Diskuse o využití sociálních sítích byla opravdu přínosná."

LOGO AIGDirector, Global eBusiness
Chartis
www.chartisinsurance.com
London, United Kingdom

 

"Děkuji mnohokrát za včerejší Global Executive Network Dinner. Opravdu vyvážená skupina odborníků z různých oblastí průmyslu. Líbilo se mi téma i diskuse, které ho následovaly."

LOGO DSMMarketing program director
Royal DSM
www.dsm.com
Amsterdam, The Netherlands

 

"Večere GEN mi poskytla příležitost navázat vztahy s novými kontakty a také inspiraci pro můj cíl, kterým je tranformovat svou firmu do modelu zaměřeného více na zákazníka. Prezentace hlavního mluvčího byla zajímavá, obzvláště koncept monetizace sociálních sítí. Těším se na účast při budoucích akcích."

LOGO NarvisSr. Vice President, Operations
Navis
www.navis.com
San Francisco, United States of America

 

"Děkuji za organizaci této akce. Večeře byla opravdu skvělou networkingovou příležitostí, během níž proběhlo mnoho perspektivních diskusí."

LOGO allianceHead of Global Cost Coordination
Allianz Global Corporate & Specialty SE
www.allianz.com
Munich, Germany

 

"Exekutivní večeře byla opravdu zajímavá; ocenil jsem menší počet účastníků."

LOGO BMWCustoms Compliance
BMW Group
www.bmwgroup.com
Munich, Germany

 

"Děkuji za včerejší večer.

 • Krásné prostředí se super službami
 • Dobrá koncepce na naši prezentaci a rozložení účastníků při dezertu
 • Relevantní téma pro diskuzi
 • Vysoká úroveň zúčastněných
 • Výborné pro budování vztahů

Doufám, že budu mezi pozvanými i v budoucnu v Nizozemsku nebo Belgii."

LOGO TNTGlobal Industry Director EMEA - Logistic Service Providers
TNT
www.tnt.com
Brussels, Belgium

 

"Všechno bylo skvěle zorganizované a večer jsem si opravdu užil. Účast na akci za to stála, díky možnosti poznat zajímavé lidi a dozvědět se o výzvách, které řeší jiné společnosti. Těším se na obdržení listu se všemi účastníky."

LOGO FestoHead of Distributor Business Development
Festo
www.festo.com
Stuttgart, Germany

 

"Mnohokrát děkuji za pozvání. Byla to skvělá příležitost pro networking, poznání zajímavých a profesionálních lidí a také seznámení s konceptem GEN.

Zpětná vazba:

 • Prostory byly příjemné, služby skvělé
 • Tým GEN byl opravdu profesionální
 • Téma bylo zajímavé
 • Hosté velmi zajímaví a otevření sdílet své poznatky
 • Bylo pro mě překvapením, že jsme byly jediné dvě ženy v sále. Diverzita by mohla být na této akci přínosem.

Ještě jednou děkuji za pozvání."

LOGO Coca-ColaMarketing Senior Manager
The Coca-Cola Company Mexico
www.coca-cola.com
Mexico City, Mexico

 

"Ještě jednou děkuji za příjemnou včerejší akci: potkal jsem pár zajímavých lidí a užil jsem si atmosféru a pohostinnost!"

LOGO SchindlerVice President Corporate Human Resources: Gateway Europe South
Schindler Management Ltd.
www.schindler.com
Zurich, Switzerland

 

"Znovu mnohokrát děkuji za pozvání na tuto přínosnou večeři na opravdu skvělém místě. Informace o fukncích pro vyhledáváín mi rozšířily obzory, čeho všeho je možné docílit."

LOGO DLA PiperLawyer
DLA Piper UK LLP
www.dlapiper.com
London, United Kingdom

 

"Bylo mi potěšením potkat se včera s Vámi osobně na Exekutivní večeři. Těším se na další pozvání. Byla to užitečná relace, skvělá příležitost pro sdílení myšlenek, porovnávání s konkurencí a utváření kontaktů. Opravdu jsem si večer užil, setkávání se zajímavými lidmi. Místo konání, jídlo a nápoje byly super. Děkuji za pozvání. Těším se na další událost v blízké budoucnosti."

LOGO tomtomSenior Internal Auditor
TomTom International BV
www.tomtom.com
Amsterdam, The Netherlands

 

"Velmi jsem si setkání užil. Rozličné složení firem bylo opravdu vyjímečné. Děkuji!
S pozdravem,"

LOGO AlstomDirector Global Expansion
Alstom Power
www.alstom.com
New York, United States of America

 

"Ještě jednou díky GEN za Exekutivní večeři a skvělou organizaci - dobrá práce! Téma bylo opravdu zajímavé a nadčasové. Také diskuse byla živá a obohacující pro mou práci. Ještě jednou díky."

LOGO Peek & CloppenburgHead of Corporate Strategy
Peek & Cloppenburg KG, Germany
www.peek-cloppenburg.de
Dusseldorf, Germany

 

"Dobrá akce s povzbudivými a zábavnými diskuzemi. Navštívil bych znova, a doporučil i ostatním."

LOGO InfineonVice President Strategic Projects
Infineon Technologies AG
www.infineon.com
Munich, Germany

 

"Děkuji za večer. GEN večer předčil mé očekávání díky skvěle zaměřené prezentaci, stejně jako účastí množství talentovaných lidí. Těším se na zapojení do budoucích akcí."

LOGO ZUrichHead of Data and Direct Marketing, Global Life
Zurich Insurance Company Ltd., Switzerland
www.Zurich.com
Zurich, Switzerland

 

"Moc děkuji za příjemnou akci v minulém týdnu. Organizace večera byla skvělá a hostů byl ideální počet. Možnost participace všech účastníků byla opravdu unikátní a dala impuls k hlubším diskuzím. Těším se na další akce."

LOGO VodafoneGlobal Client Partner - Asia Pacific
Vodafone Global Enterprise
www.vodafone.com/enterprise
Singapore

 

"Děkuji Vám za Vaši zprávu. Opravdu, bylo mi potěšením potkat Vás na večeři v Poterhouse minulý týden. Prosím, níže najdete moje kontaktní údaje. Tato akce pro mě byla příjemná, ale také velmi dobře organizovaná a provedená. Bylo to skvělé místo pro navazování kontaktů a pro mě osobně byly postřehy velmi informativní a zajímavé. Rovněž délka celé akce se mi zdála vhodná, ani ne příliš dlouhá, ani ne krátká na to, k čemu slouží. Těším se na účast na dalších akcích."

LOGO PearlVice President and Head of Clinical Operations
Pearl Therapeutics, Inc.
www.pearltherapeutics.com
New York, United States of America

 

"Děkuji Vám a celému týmu za pořádání této skvělé akce."

LOGO China ResourcesStrategic Development Department
China Resources Power Holding Co.,Ltd
www.crc.com.hk
Beijing, China

 

"Díky za pořádání nádherné večeře, odhalující vyzývavý pohled a obohacující vazby."

Logo PostCIO/Head of BIS-LO-DK & Central Europe
Post Danmark Logistik A/S
www.post.dk
Copenhagen, Denmark

 

"Děkuji moc za úspěšné uspořádání Exekutivní večeře. Byla to zajímavá přednáška s relevantními účastníky."

LOGO ECRON ACUNOVAChief Executive Officer – Nordic Region
aCROnordic A/S
www.ecronacunova.com
Copenhagen, Denmark

 

"Akce byla skvěle zorganizována. Užil jsem si především navazování kontaktů. Těším se na další večer. Děkuji!"

LOGO DHLSenior Manager Business Development
DHL
www.dhl.com
Singapore

 

"Opravdu jsem si večeři užil, diskuse byla zajímavá a všichni účastníci měli skvělé příspěvky."

LOGO SAB MillerChief Information Officer Europe
SABMiller
www.sabmiller.com
London, United Kingdom

 

"Bylo mi opravdu potěšením se s Vámi a celým exekutivním týmem setkat během prezentace a večeře. Diskuse o tom, jak zůstat pro zákazníka atraktivní byla opravdu přínosná."

LOGO Liberty GlobalDirector VOD & Content Development
Liberty Global Operations B.V.
www.libertyglobal.com
Amsterdam, The Netherlands

 

"Tohle byla jedna z nejlepším akcí, na kterých jsem byl. Věčer byl velmi dobře naplánovaný a zorganizovaný. Děkuji Vám a celému týmu za excelentně odvedenou práci a zrealizování tak skvělé akce."

LOGO EIAIT Operations Leader
Emirates Investment Authority
www.eia.gov.ae
Dubai, UAE

 

"Děkuji za včerejší večer. Akce byla skvěle zorganizovaná a vedená. Všichni, včetně hostesek v červených šatech, odvedli skvělou práci. Užil jsem si celý večer a především setkání s týmem z Kony."

LOGO AlstomEast Asia Pacific Director for Oil & Gas
and Industry & Infrastructure

Alstom
www.alstom.com/grid
Singapore

 

"Děkuji za organizaci této inspirující akce s opravdu relevantními hosty, kteří čelí stejným pracovním výzvám jako já. Opravdu jsem si setkání užil a výměna pracovních informací byla opravdu vysoká. Ve zkratce, bylo to opravdu inspirující a přínosné. Prosím neváhejte mě pozvat na další relevantní setkání."

LOGO ABN AMROHead of Marketing Consumer Segments Team
ABN AMRO Bank
www.abnamro.com
Amsterdam, The Netherlands

 

"Děkuji za pozvání na tak zajímavý a příjemný večer. Opravdu budu rád za možnost se zúčastnit I v budoucnu – samozřejmě v závislosti na zvoleném tématu."

Logo WhitebreadStrategy Director, Costa Coffee
Whitbread Group PLC
www.whitbread.co.uk
London, United Kingdom

 

"Užil jsem si večer, byl velmi přínosný z hlediska lidí/organizací a jejich odlišných výzev a myšlenek. Mix lidí a odvětví byl dobrý a velikost skupiny znamenala, že bylo snadné strávit nějaký čas s každým z účastníků. Doporučoval bych každému."

LOGO Balfour BeattyCIO
Balfour Beatty Services
www.balfourbeatty.com
London, United Kingdom

 

"Byla to skvělá akce a velice elegatní způsob jak načerpat inspiraci a získat nové kontakty. Cítím se poctěn vaším pozváním. Ještě jednou za něj děkuji! Budu se těšit na další akce GEN."

LOGO vodafoneConcept & Transition Manager
Public & Health Projects
Vodafone GmbH
www.vodafone.com
Munich, Germany

 

"Děkuji za zajímavý večer. Efektivní způsob vytváření kontaktů, informace z první ruky a získávání nové inspirace od a s kolegy."

LOGO H&MHuman Resource Manager
H & M HENNES & MAURITZ SA
www.hm.com
Lausanne, Switzerland

 

"Rád bych Vám i celému týmu GEN pogratuloval k včerejší akci. Celá organizace byla skvělá, mohu říci, že jste v této oblasti opravdovými experty. Líbila se mi vaše zpětná vazba a pozornost, kterou jste nám věnovali. Akce byla skvělou příležitostí, jak více pochopit přístup ostatních společností z různých oborů k digitální a mobilní revoluci. Především jejich strategii směrem k zákazníkům, partnerům a spolupracovníkům. Bylo to skvělé seznámení s novými lidmi, ale také zábava. Děkuji za vše!"

AlesaIT Services Manager
Alsea
www.alsea.com.mx
Mexico City, Mexico

 

"Můj dík a uznání za večeři a setkání včera večer. Komunikace s ostatními pro mě byla velmi přínosná a užitečná."

LOGO ABBCountry & Sub-Region CIO
ABB South Africa (Pty) Ltd, ZA
www.abb.co.za
Johannesburg, South Africa

 

"Děkuji za pozvání na včerejší večeři - byl to opravdu stimulující večer, během kterého jsem navázal spoustu relevantních, pracovních kontaktů. Doufám, že budu pozván na podobnou akci i v budoucnu."

LOGO HitachiBusiness Development & Alliances UK
Hitachi Consulting
www.hitachiconsulting.com
London, United Kingdom

 

"GEN – The Global Executive Network akce byla jak naprosto příjemným večerem, tak také neocenitelnou šancí potkat další vysoce postavené členy mého odvětví, se kterými proběhla velmi zajímavá a užitečná diskuze. Rozhodně bych tyto akce doporučil dalším manažerům jako velmi hodnotné a příjemné zážitky."

LOGO SimplyhealthExecutive Director
Simplyhealth Group
www.simplyhealth.co.uk/sh/pages/homepage.jsp
London, United Kingdom

 

"Znovu děkuji za pozvání a za Váš email. Večeře měla zajímavé téma a přednáška pro mě byla obohacující, kromě toho jsem rozšířil svůj networkingový okruh. Připavenost akce, výběr místa a jídelního menu, obzvláště potom Vaše služby, byly excelentní."

Logo citibankGeneral Manager, Marketing Dept.
Retail Banking Group
Citibank Korea Inc.
Seoul, Korea

 

"Byla to zajímavá akce a bylo skvělé slyšet výzvy a přístupy k jejich řešení, které aplikují v jiných společnostech. Určitě bych tuto akci doporučil svým kolegům."

LOGO CadenceGroup Director, Product Management & Marketing
Cadence
www.cadence.com
San Francisco, United States of America

 

LOGO Danaher"Děkuji za večeři a skvěle zorganizovanou akci.Užil jsem si to."

Vice President Strategic Development, Life Sciences
Danaher Corporation
www.danaher.com
New York, United States of America

 

 • Přátelská akce s otevřenou diskusí
 • Oceňuji uvítací drink umožňující seznámení s ostatními účastníky
 • Správný mix lidí u stejného stolu
 • 2 minutová prezentace pro každého účastníka o jeho pracovních problémech je sice velkou výzvou, ale velmi efektivní
 • Závěrečný čas na diskusi po prezentaci byl příliš krátky

Celkově ale akci oceňuji."

LOGO InfineonSite Head of Plant Singapore
Infineon Technologies Asia Pacific Pte Ltd
www.infineon.com
Singapore

 

"Děkuji Vám za možnost být součástí včerejší večeře. Koverzace, jídlo a přednášející byl velmi dobrý."

LOGO Graf von WestphalenFachanwalt für Bau- und Architektenrecht
Graf von Westphalen, Rechtsanwälte Wirtschaftsprüfer Steuerberater
www.gvw.com
Munich, Germany

 

"Byl to pravdu příjemný večer, dejte mi prosím vědět téma a čas konání příští akce, abych mohl zvážit svou účast."

LOGO LaingGeneral Manager
Laing O’Rourke Australia
www.laingorourke.com.au
Sydney, Australia

 

"Užil jsem si večeři a přidám se na LinkedIn některým lidem, které jsem potkal. Místo akce bylo dobře zvolené a jídlo bylo velmi chutné. Pokud se toto setkání bude konat opět v Kodani, rozhodně budu zvažovat účast."

LOGO FerringInternational Clinical Trial Manager
Ferring Pharmaceuticals A/S
www.ferring.com
Copenhagen, Denmark

 

"Děkuji moc za sdílení fotek z poslední exekutivní večeře v Doha. Těším se na setkání při další akci."

LOGO UAE EXCHANGECountry Head
QATAR-UAE Exchange Est.
www.uaeexchange.com/qat
Doha, Qatar

 

"Velké díky, bylo mi potěšením se s Vámi setkat. Prosím níže najdete mé kontaktní údaje. Děkuji za příležitost být součástí včerejší akce. Kromě dobrého jídla a nápojů jsem si opravdu užil vysoce odbornou konverzaci s ostatními účastníky, stejně tak jako povzbuzující projev sympatického sponzora akce."

LOGO KAYE SCHOLERPartner
KAYE SCHOLER (Germany) LLP
www.kayescholer.com
Munich, Germany

 

"I found the event to be very useful and very well organised. I was particularly impressed by the calibre of the attendee’s and the understated openness, trust and engagement to truly share and learn best practise and common issues. I GEN in the future."

LOGO PhilipsSenior Director Operations, Mother & Childcare, Philips Avent
BG Health & Wellness
Phillips
Philips Consumer Lifestyle
London, United Kingdom

 

"Jsem Vám všem z GEN vděčný za pozvání. Bylo to krásné a užitečné zasedání a těším se na další. Dal jsem svoji vizitku jednomu z Vašich kolegů, z níž můžeme získat mé kontaktní údaje."

LOGO SALAMAGeneral Manager - General & Health Takaful
Salama Islamic Arab Ins. Co
www.salama.ae
Dubai, United Arab Emirates

 

"Děkuji za pohoštění a dobrou organizaci."

LOGO Cathay PacificManager IT Department
Cathay Pacific
www.cathaypacific.com
Singapore

 

"Děkuji Vám za Vaši zprávu. Opravdu, bylo mi potěšením potkat Vás na večeři v Poterhouse minulý týden. Prosím, níže najdete moje kontaktní údaje. Tato akce pro mě byla příjemná, ale také velmi dobře organizovaná a provedená. Bylo to skvělé místo pro navazování kontaktů a pro mě osobně byly postřehy velmi informativní a zajímavé. Rovněž délka celé akce se mi zdála vhodná, ani ne příliš dlouhá, ani ne krátká na to, k čemu slouží. Těším se na účast na dalších akcích?"

LOGO MankindDirector, Medical Affairs
Mannkind Corporation
www.mannkindcorp.com
New York, United States of America

 

"Díky moc za velmi zajímavé setkání. Rozhodně se budu snažit zúčastnit dalších GEN akcí!"

LOGO RocheSenior Controller, Finance Medicines Business Planning
F. Hoffmann – La Roche Ltd.
www.roche.com
New York, United States of America

 

"Opravdu si cením konceptu Exekutivních večeří. Pokaždé je zaměřen na skvělé téma a dává příležitost potkat velmi zajímavé lidi. Užil jsem si věčeři a ještě jednou chci poděkovat GEN za skvělou organizaci."

LOGO VeoliaGroup Information Management
Veolia Environment
www.veolia.com
Paris, France

 

"Ještě jednou díky za včerejší akci. Byl to extrémně přínosný a zajímavý večer!"

LOGO FerragamoBusiness Development Director
(Digital & E-commerce) - Asia

Ferragamo Hong Kong
www.ferragamo.com
Hong Kong, China

 

"Opravdu jsem si užil neformální povahu večeře Global Executive Network, které jsem se zúčastnil v Los Angeles. Byl tam přesně správně zvolený počet seniorních vedoucích z různých oblastí, kteří měli zájem navazovat nové kontakty, což udělalo celý věčer opravdu příjemným, informativním i zabávným. Je to mnohem lepší způsob networkingu než na běžných konferencích. Děkuji celému GEN!"

LOGO DisneyDirector, Digital Strategy
Disney and ESPN Media Networks
https://affiliate.disney.espn.com/login
New York, United States of America

 

"Děkuji za pozvání na včerejší akci, velmi jsem si to užil a díky několika zajímavým konverzacím to byl opravdu přínosný večer."

LOGO RBSDigital Director, Business & Commercial Banking, Corporate Banking Division
RBS
London, United Kingdom

 

"Exekutivní večeře na téma "Strategická role spotřebitelského zážitku" byla opravdu skvěle zaměřená a provedená. Cením si vyváženosti mezi diskuzemi a networkingem, kterou GEN - The Global Executive Network poskytuje. Akce pro mě byla opravdu hodnotným přínosem a těším se setkání s kolegy, abych sdílel všechny, pro mě relevantní, poznatky. Děkuji za pozvání a těším se na další akce."

LOGO PfizerFinance & PGS Business Technology
Pfizer
www.pfizer.com
New York, United States of America

 

"Jen bych se rád ujistil, že máte mé kontaktní údaje, jelikož jsem se přesunul zpět do USA. Také bých rád znovu zdůraznil, jak moc přínosná pro mě byla akce v Dubai a chtěl bych si být jistý, že jsem na seznamu i pro budoucí akce. Zároveň bych se chtěl zeptat, zda-li jsou akce v USA stejné jako ta v Dubai? Ocením bližší informace."

LOGO DAMCOSenior Director, Government Services
Damco
www.damco.com
Washington, D.C. USA

 

"Poťešení bylo vzájemné. Chci Vám ještě jednou poděkovat za toto pozvání. Níže naleznete mé kontaktní údaje. Také jsem zanechal vizitku jednomu z Vašich kolegů. Opravdu jsem ocenil tuto událost, pro výběr místa konání, ale hlavně pro kvalitu diskuzí, které se zrodily mezi účastníky. V případě, že budete potřebovat řečníka do budoucna na události týkající se bankovnictví nebo maloobchodního prodeje, nebo inovací v oblasti IT a telekomunikací, neváhejte a kontaktujte mě a já Vám s radostí odpovím."

Logo BTCTO Global Banking
BT Global Banking and Financial Markets
www.bt.com/france
Paris, France

 

"Bylo mi potěším se s Vámi včera setkat. Faktastická akce!"

LOGO SiemensGlobal Head of Strategy
Siemens Audiology – a Siemens Healthcare business
www.siemens.com
Singapore

 

"Velmi zajímavá akce. Vždycky je přínosné strávit čas s kolegy, kteří čelí stejným pracovním výzvám, především pokud jde o aktuální vlnu digitalizace, která ovlivňuje všechna odvětví."

LOGO News CorpGeneral Manager, Head of Consumer Products and Technology
News Corp Australia
www.newscorpaustralia.com
Sydney, Australia

 

"Byl to fantastický večer na GEN. Vlastně daleko překonal má očekávání: kvalita účastníků, kvalita diskuzí a konstruktivní rozhovory a podpora GEN. Prosím začleňte mě do další příslušné akce."

LOGO AIGGeneral Manager
American Home Assurance Company
www.chartisinsurance.com
London, United Kingdom

 

"Jsem neustále ohromen akcemi GEN z každého úhle pohledu. Navíc téma včerejšího večera bylo nejen inspirativní, ale také ihned využitelné. Ještě jednou děkuji za pozvání."

LOGO SudlerSenior Vice President, Group Creative Director
Sudler & Hennessey
www.sudler.com
New York, United States of America

 

"V první řadě děkujeme za pozvání k účasti na setkání s tématem“Zkušenosti se zákazníkem”. Byl to úžasný a informativní zážitek. Prezentace pana Vinaye Iyera a vyměna názorů byly opravdu velmi působivé. Také jsem dojat naprostou zdvořilostí vůči mně, stejně tak jako vůči ostatním, kteří se setkání zůčastnili. Jídlo, ochota, místo konání a všechno ostatní bylo skvělé a vynikající."

LOGO PARKSONSSr. Manager Marketing & Sales
Parksons Packaging Ltd.
parksonspackaging.com
Mumbai, India

 

"Děkuji, byla to opravdu profesionální akce."

LOGO hpVice President, Enterprise Services
Global Sales Enablement – Americas
Hewlett-Packard Company
www.hp.com
Bay Area, United States of America

 

"Děkuji za velkou událost. Tokio má spoustu společenských akcí, ale já si potvrdil, že akce GEN byla vynikající, zejména s ohledem na výběr účastníků a jejich umístění."

LOGO BOSCHExecutive Officer
Bosch Corporation
www.bosch.com/worldsite_startpage/en
Tokyo, Japan

 

"Děkuji za organizaci skvělé akce. Jedná se o odlišný formát než má většina podobných akcí, ale funguje opravdu dobře. Těším se na další."

LOGO TransnetActing Head : Enterprise Information Risk Security Governance & Compliance
Transnet SOC Ltd
www.Transnet.net
Johannesburg, South Africa

 

"Děkuji Vám za pozvání na večeři GEN v hotelu Armani. Byl to pro mě užitečný večer, a rozsah zajistil, že se všichni účastníci mohli vzájemně setkat."

LOGO ZurichHead of Property & Specialties Underwriting, Personal Lines
Zurich Financial Services, Middle East GI
www.zurich.com/middleeast
Dubai, United Arab Emirates

 

"Bylo mi potěšením zúčastnit se včerejší Exekutivní večeře a přidat se k odborníkům z odvětví IT. Bylo zajímavé slyšet, že většina účastníků řeší společné překážky ve svých organizacích i přes různorodost oborů, ve kterých podnikají. Hlavní téma i vedlejší diskuze byly nápomocné a přínosné díky sdílení myšlenek a zkušeností. Osobně tuto akci považuji za úspěšnou a prosím přijměte mé blahopřání k výběru tématu a uspořádání."

LOGO NAKHEELChief Information Officer
Nakheel PJSC
www.nakheel.com
Dubai, United Arab Emirates

 

"Mnoho díků za velkolepý večer ve skvělé společnosti, kde jsme mohli sdílet naše pohledy na věc. Velmi obohacující zážitek!"

LOGO Brewin DolphinHead of Business Continuity Management
Brewin Dolphin
www.brewin.co.uk
London, United Kingdom

 

"Děkuji za organizaci této akce. Večeře byla opravdu skvělou networkingovou příležitostí, během níž proběhlo mnoho perspektivních diskusí."

LOGO AllianzHead of Global Cost Coordination
Allianz
www.allianz.de
Munich, Germany

 

"Zdravím Vás! Na začátku mi dovolte, abych poděkoval za Vaší laskovst během zasedání GEN na téma “Zkušenost se zákazníkem”. Bylo to opravdu skvělé pracovat se širokým spektrem lidí s různými myšlenkami a zkušenostmi, které jsou jim vlastní. Také jsem vděčný za naskytlou možnost potkat se s některými obchodními partner, kteří dosud nebyli v mém okruhu známostí, vnese to nové možnosti do mého byznysu!"

LOGO TIMEVice President - Auto Components and Composites
Time Technoplast Limited
www.timetechnoplast.com
Chicago, United States of America

 

"Byl jsem opravdu potěšen z účasti na setkání v minulém týdnu. Moje kontaktní údaje naleznete na konci tohoto e-mailu. Doufám, že se znovu setkáme na další GEN akci."

LOGO SKGeneral Manager
SA Biz Dev Team / Convergence Biz Office
SK Telekom
www.sk.com
Seoul, South Korea

 

"Děkuji za pozvání a včerejší workshop. Preztentace hostitele nebyla pouze zajímavá, ale také velmi srozumitelná a přínosná díky mnoha praktickým radám a doporučením.V této souvislosti jsem opravdu ocenil, že se dotazy zodpovídali hned na místě. Navíc Vaše skvělá organizace a prezentace přispěla k celkovému profesionálnímu dojmu z celého večera. Tento typ akce je opravdu skvělý způsob, jak vytvořit “buzz” a také alternativa k tradičním veletrhům."

LOGO BASFApplications Consultancy
SAP Competence Centre, Development
BASF
www.basf.com
Hamburg, Germany

 

"Díky za skvělý večer. Opravdu jsem si užil různorodost členů skupiny, kteří prezentovali svoje role a krátkodobé výzvy. Myslím, že bylo dobré mít delší představovací fázi, jelikož poskytla širší pohled na různá odvětví a strategické myšlení v porovnání s velmi příjemnými, avšak omezenými rozhovory se sousedy u stolu během skvělé večeře."

LOGO BeiersdorfVice President, Corporate Strategy Development & Implementation
Beiersdorf AG
www.beiersdorf.com
Frankfurt, Germany

 

"Mnohokrát děkuji za pozvání. Bylo mi potěšením."

LOGO Deutsche BankGeneral Manager, Head Capital Markets & Treasury Solutions Switzerland
Deutsche Bank AG
www.deutsche-bank.de
Zurich, Switzerland

 

"Byla to dobrá prezentace. Dozvěděl jsem se pár nových věcí. Networking byl také přínosný, akce opravdu stála za to."

LOGO ACEChief Underwriting Officer Europe, Middle East and Africa
Accident & Health
Ace European Group Limited
www.acegroup.com
London, United Kingdom

 

"Byl to opravdu příjemný večer s velmi zajímavými lidmi!"

Logo L'OréalMarketing Group Manager
L’Oréal Headquarter, Brazil
www.loreal.com
Sao Paulo, Brazil

 

"Včerejší večer jsem shledal jako opravdu dobrou příležitost pro navázání nových kontaktů a sdílení výzev a zároveň jejich řešení."

LOGO Rio Tinto GM Enterprise Architecture & Emerging Technologies
Global Business Services
Rio Tinto
www.riotinto.com
Singapore

 

"Gratulujeme k události:

 • Skvěle organizované, do posledního detailu
 • Moc se mi líbil způsob, jakým jsme se prezentovali před skupinou, a způsob, jak jste nás uvedli ve chvili, kdy jsme přijeli na tuto akci
 • Skupina byla velmi dobře vybrána
 • Menu bylo take dobré a servis obecně, bezchybný
 • Místo konání bylo velmi dobré a vhodně zvolené
 • Skupina měla dobrou účast a celková atmosféra byla velmi příjemná

Vážím si tohoto pozvání a věřím v další účast na příštích akcích."

LOGO SUZANODiretoria Estratégia, Inovação e Marketing
Suzano Papel e Celulose
www.suzano.com.br
Sao Paulo, Brazil

 

"Ještě jednou děkuji za milé pozvání."

LOGO RichemontChief Operating Officer
Richemont Commercial Company Limited
www.richemont.com
Shanghai, China

 

"Myslím, že akce byla opravdu užitečná pro navázání nových kontaktů, stejně tak inspirativní v oblasti výzev spojených se spotřebitelskou zkušenností napříč odvětvími. Je osvěžující mít možnost se potkat s velmi netradičním složením kolegů z oboru, kteří by se jinak nesetkali. Skvělý mix účastníků a krásné místo konání akce."

LOGO GuardianVP, Strategic Initiatives
The Guardian Life Insurance Company of America
www.guardianlife.com
New York, United States of America

 

"Myslím, že to byla včera opravdu úžasná akce. Velmi dobrá prezentace, po které následovala diskuse se zajímavými lidmi. Velmi inspirativní. Doufám, že budu mít příležitost se podobné akce znovu zúčastnit."

LOGO TelefonicaHead Partner Solutions, Germany
Telefónica Germany GmbH & Co. OHG
www.telefonica.de
Munich, Germany

 

"Opravdu jsem si užil skvělou tématiku a komorní prostředí této exukutivní večeře… Nepřestávejte prosím v této skvělé práci."

LOGO AIAAIA International
Head of IT Transformation
www.aia.com/en
Hong Kong, China

 

"Bylo to opět skvělé místo konání a organizace, zkušenný moderátor a jedinečná příležitost pro networking."

LOGO merckAssociate Director
Group Controlling & Risk Management (CO-BB)
Merck – Living Innovation
www.merckgroup.com
Darmstadt, Germany

 

"Dobrý výběr stejně laděných, ale zároveň různorodých účastníků akce. Kvalita pozvaných byla opravdu vysoká, každý měl co přinést do diskuse o sdílených pracovních výzvách. Struktura akce poskytla každému dostatek času na to se seznámit, zapojit se do konverzace a naplánovat další kroky spolupráce. Vzhledem k tomu, že tématem bylo Strategické Business Intelligence, tak i závěrečná prezentace od Tableau byla trefná, jelikož nesla různé perspektivy přístupu k problematice a byla impulsem pro hlubší diskuse."

LOGO STATSCorporate IT - Enterprise Information Management (EIM)
STATS ChipPAC
www.statschippac.com
Singapore

 

"Rád bych Vám ještě jednou poděkoval za večer v Hyatt v Paříži. Vše bylo perfektní: projekt mluvčího večeře byl velmi zajímavý a jistě vylepší studie postupů ve farmaceutických společnostech, lidé byli přátelští, výměny názorů obohacující…a, v neposlední řadě, Vaše organizování bylo perfektní: hotel, rybí pokrm,…všechna čest. Tohle je přesně to, co mě právě teď napadá, budu Vás informovat, pokud budu mít ještě něco dalšího."

LOGO MerckDrug Safety Physician
Schering Plough
www.merck.com
London, United Kingdom

 

"Bylo mi potěšením zúčastnit se včerejší večeře. Celá show byla úžasná, dobře organizovaná s dobrým osazenstvem, nikdy jsem nepocítil, že jsem nový ve skupině, diskuze byla rovněž zdravá a smysluplná, lidi byli vřelí a v neposlední řadě jsem si odnesl poznakty v hodnotě pokladu pro lidi z oblasti služeb. Díky,"

Logo HDILCEO
HDIL Entertainment
www.hdil.in
Mumbai, India

 

"Chtěl by Vám i celému GEN poděkovat za skvěle zorganizovanou večeři!"

LOGO VoithManaging Director
Voith Turbo Schneider Propulsion GmbH & Co. KG
www.voith.com/marine-technology
Frankfurt, Germany

 

"Byl to skvělý večer s Vámi všemi po celých 5 hodin. Získal jsem nové poznatky z proslovu pana Vanaye Iyera, a samotná večeře byla velmi dobrá, s červenými a bílými víny a dezerty. Vhodně strávený čas se všemi významnými obchodníky na trhu s cílem bližšího a přátelského poznání. Díky GEN. Prosím, zašlete mi nějaké snímky pro moje záznamy, s kým vším jse se setkal, i s jménami a údaji."

LOGO ABBAssistant Vice President
Discrete Motion and Automation - Machine services
HEAD - Sales & Marketing. (Motors & Generators)
www.abb.com
Mumbai, India

 

"Děkuji za vaši zprávu a celou akci: Bylo to opravdu přínosné. Již jsem v kontaktu s několika lidmi, s nimiž jsem se na poslední večeři seznámil. Děkuji a jsem s pozdravem."

LOGO SambaChief Marketing Officer
Samba Financial Group
www.samba.com
Riyadh, Saudi Arabia

 

"Bylo mi potěšením zúčastnit se setkání, vedli jsme velmi plodné diskuze."

LOGO gskDirector, Clinical Development
GlaxoSmithKline
www.gsk.com
London, United Kingdom

 

"Myslím, že účastníci byly velmi vhodně vybráni a zastupovali široké spektrum průmyslových odvětví."

LOGO OerlikonHead Group Talent Management
OC Oerlikon Management AG
www.oerlikon.com
Zurich, Switzerland

 

"Jak jsem s Vámi sdílel již včera, formát večera je opravdu unikátní. Atmosféra večeře a dobrého pití umožňuje lidem sdílet názory neformální a uvolněnou cestou. Senorita všech účastníků byla skvělá a stejně skvělý byl i výběr místa, takže celkově to byl tento večer velmi příjemným a přínosným zdrojem nových kontaktů."

Logo Alliance HealthcareBusiness Solution Manager
Commercial, CRM and HCM Pharmaceutical Wholesale Division
Skills in Healthcare and Alcura
Alliance Healthcare
www.alliance-healthcare.co.uk
London, United Kingdom

 

"Bylo opravdu inspirující si poslechnout o práci jiných firem v digitálním prostředí. Určitě bych exekutivní večeři doporučil i ostatním. Skvělé pohoštění a výběr místa konání akce, vše směřovala ke vzájemnému poznávání a inspiraci jeden od druhého. Opravdu velmi sympatické."

LOGO CapitaCustomer Services Solutions Architect
Capita Local Government
capita.co.uk
London, United Kingdom

 

"Cítil jsem se potěšen možností zúčastnit se tak vyjímečné večeře. Celý večer byl pro mě přínosem díky zvolenému tématu a pozvaným hostům. Koncept akce a zvolené místo konání poskytly příjemné prostředí pro otevřenou a hlubokou diskusi, kdy seniorní manažeři mají možnost sdílet své zkušenosti z vedení firem v různých odvětvích."

LOGO RWEHead of Organisation and Information Management
RWE Innogy GmbH
www.rwe.com
Dusseldorf, Germany

 

"Opravdu jsem si večer užil – skvělé místo a interakce mezi účastníky."

LOGO GallagherBusiness Transformation Programme Director
International Brokerage
Arthur J. Gallagher
www.ajginternational.com
London, United Kingdom

 

"Děkuji za organizaci takové akce. Setkání bylo opravdu povedené. Hosté se zapojovali, což bylo překvapivé v porovnání s ostatními konferencemi. Obsah byl skvělý a relevantní. Proběhlo mnoho interakcí, což dělalo konverzace zajímavými."

LOGO OCBCGroup O&T – Technology Architecture
OCBC Bank
www.ocbc.com
Singapore

 

"Dobře zorganizovaná a inspirativní akce."

LOGO DHLBU Account Director / DCO Technology
DHL Supply Chain
www.dhl.com
Amsterdam, The Netherlands

 

"Děkuji za příležist být přítomen na této akci. Bylo opravdu osvěžující setkat se s lidmi z různých oborů sdílet výzvy, které řešíme, abychom naplnili pracovní cíle."

LOGO HSBCHead of SWD México
HSBC Technology and Services
www.hsbc.com
Mexico

 

"Děkuji za zaslané informace (seznam hostů a dojmy) a těším se na další akci."

LOGO QantasExecutive Leader LEAN/BPR
Qantas Engineering
Qantas Airways Limited
www.qantas.com.au
Sydney, Australia

 

"Byla to velmi pěkná akce, která vytvořila dobré konexe. Dozvěděl jsem se toho spoustu, a doufám, že se budu moci zúčastnit dalších akcí v budoucnu. Mohu-li jakkoliv pomoci, prosím zavolejte."

LOGO BAYERSenior Vice President, Head of Global Regulatory Affairs
Bayer HealthCare
www.bayer.com
New York, United States of America

 

"Děkuji Vám za pohostinnost. Jako zpětnou vazbu vemte prosím na vědomí, že jsem si opravdu užil věčer a myslím, že tato akce byla organizačně na nejvyšší úrovni. Zmíněné témata odrážejí současné trendy ve vývoji IT technologií a roli IT manažerů. Navíc příležitost k výměně názorů a nápadů s kolegy, případně výměna kontaktů, je vždy užitečná."

LOGO INDEPCIO
“Independence” Group of Companies
www.indep.ru
Moscow, Russia

 

"Díky za skvělou akci. Naprosto jsem si ji užil. Do budoucna, prosím pozvěte take skupinu CIO naší společnosti."

LOGO Alexander ForbesChief Technology Officer, Information Technology
Alexander Forbes Financial Services (Pty) Ltd,
Group South Africa
www.alexanderforbes.co.za
Johannesburg, South Africa

 

"Během své kariéry jsem se zúčastnil opravdu hodně akcí, ale chtěl bych vám dát svou zpětnou vazbu. Podle mě byla ta Vaše jedna z nejlepších, na kterých jsem byl. Malá velikost pozvané skupinky účastníků a jejich kvalita, dala předpoklad k velmi přínosnému večeru. Velký obdiv celému Vašemu týmu. Fantastický večer, o kterém budu hodně vyprávět. Budu potěšen pozváním na budoucí akce."

LOGO Endeavour EnergyManager, IC&T Information and Integration
Endeavour Energy
www.endeavourenergy.com.au
Sydney, Australia

 

"Prezentace: stručná, zajímavá a zábavná.
Pozvaní hosté: dobře vyvážená kombinace. Zřídka kdy má člověk možnost se setkat a vést produktivní diskusi s tak zajímavými lidmi.
Cit pro detail: malé kulaté stoly poskytly skvělý prostor pro debaty a sdílení nápadů.
Závěr: není lepší/efektivnější způsob, jak se setkávat se seniorními kolegy. Velmi doporučuji."

LOGO BeiersdorfVice President-Finance Emerging Markets
Beiersdorf (Nivea) AG
www.beiersdorf.com
Dubai, UAE

 

"Jen jsem Vám chtěl napsat rychlý email jako poděkování Vám a celému týmu za velmi zajímavý a příjemný večer minulý týden. Ve skutečnosti, byl jsem opravdu mile překvapen touto akcí a vynikající pohostinností. Jestli něco, tak čas na diskuzi byl příliš krátký a na pár otázek, které mě napadly, bych rád slyšel reakci ostatních ze skupiny, avšak čas letěl. Prosím vyřiďte mojí vděčnost všem zúčastněný . S pozdravem"

LOGO ACEEuropean eCommerce Product Manager
ACE European Group
www.acegroup.com/eu-en
London, United Kingdom

 

"Pokud jde o můj názor - Opravdu jsem si užil celý večer, hlavně diskusi během předkrmu a dezertu. Prezentace od odborníka na problematiku byla také velmi přínosná, aby nastínila pozadí tématu problematiky. Místo konání bylo také zvoleno dobře- skvělé jídlo a atmosféra. Budu potěšen pozváním na budoucí akci. Navázal jsem několik kontaktů, s nimiž budu dále spolupracovat."

LOGO DHLVP, Head of Country IT Europe
IT Services
Deutsche Post DHL
www.dhl.com
Frankfurt, Germany

 

"Moc jsem si večeři užil. Vše bylo dobře naplánované, přednášející měli opravdu zajímavé a releventní téma pro mou práci a navíc kvalita hostů byla excelentní."

LOGO KEMPERP&C CFO
Kemper Corporation
Chicago/USA
www.kemper.com
Bay Area, United States of America

 

"Akce mi přišla užitečná a opravdu skvěle zorganizovaná. Byl jsem obzvláště překvapen kvalitou účastníků a jejich otevřeností, důvěrou a nadšením sdílet zkušenosti a společné problémy. Budu se těšit na akce GEN i v budoucnu."

LOGO PhilipsSenior Director Operations, Mother & Childcare, Philips Avent
BG Health & Wellness
Phillips
Philips Consumer Lifestyle
London, United Kingdom

 

"Děkuji za velmi zajímavý večer. Získal jsem skvělé nové postřehy o tom, jak ostatní firmy řeší své problémy a implementují nové IT nástroje, aby zefektivnili kooperaci zaměstnanců."

LOGO Tüv-SüdManaging Director
TÜV SÜD Product Service GmbH, Germany
www.tuev-sued.de
Munich, Germany

 

"Opravdu jsem si užil večeři a setkání s celou skupinou pozvaných. Robova prezentace byla také inspirující, takže celkově to byl pro mě skvělý a užitečný večer. Ještě jednou díky za tuto příležitost. S vřelým pozdravem!"

LOGO arvatoPresident (COO)
arvato eCommerce
www.arvato-e-commerce.de
Dusseldorf, Germany

 

"Mnohokrát Vám děkuji za tak skvělou akci a možnost setkání. Je to opravdu cenné, vidět pro co jsou Vaši kolegové a jaké mají zkušenosti. Rád bych se zúčastnil jakékoli další události, a doufám, že budu moci také něco přinést."

LOGO JDJD Group Executive – IT Governance
www.jdg.co.za
Johannesburg, South Africa

 

"Moje zpětná vazba na večer je následovná:

 • Bylo skvělé se potkat s kolegy, kteří čelí stejným problémům.
 • Myslím, že je důležité začínat včas, jelikož akce končí pozdě.
 • Libí se mi myšlenka, že každý z kolegů se sám všem představí.
 • Doporučení: Mít větší prostor pro odborníka večera."

LOGO BoschHRC (RBMX/HRC2)
Staffing (CPE)
Robert Bosch México SA de CV
www.bosch.com
Mexico

 

"Ještě jednou děkuji mnohokrát za pozvání. Tato událost pro mě byla vysoce poučná a byla skvělou příležitostí probrat základní otázky s kolegy."

LOGO PeermontGroup IT & Operations Executive
Peermont
www.peermont.com
Johannesburg, South Africa

 

"Děkuji moc za pořádání této akce. Vedl jsem několik velmi zajímavých konverzací a s jedním účastníkem jsme již naplánovali další setkání, abychom probrali možnou spolupráci."

LOGO Giseke & DevrientDivision New Business
Giesecke & Devrient GmbH
www.gi-de.com
Munich, Germany

 

"Byl jsem opravdu ohromen odborností a kvalitou lidí, které jste byli schopni shromáždit na tu večeři. Těším se na další pozvání v budoucnu, z čehož mohou těžit další manažeři z mé společnosti . Místo konání bylo také zvolené velmi dobře."

Logo AXAHead of Strategic Projects
AXA Insurance (Gulf) B.S.C. (c)
www.axa-gulf.com
Dubai, United Arab Emirates

 

"Děkuji za organizaci tak skvělé akce. Vnímám ji jako opravdu velmi užitečnou."

LOGO SchneiderDirector- Data Centre Life Cycle Services ( Asia, Pacific & Japan)
Schneider Electric
www.schneider-electric.com
Singapore

 

"Děkuji moc za pozvání. Diskuse byly opravdu zajímavé, obzvláště pak slyšet o různých problémech a způsobech jak jim ostatní firmy čelí nebo plánují čelit. Měl jsem několik inspirujících interakcí ohledně svých výzev v businessu a dozvěděl jsem se o velmi zajímavé technologii, o které jsem slyšel předtím jen letmo, ale nyní ji plně rozumím. Mohu říst, že tato konverzace nejspíše opravdu povede k vyřešení jedno z mých aktuálních problémů. Upřímně mohu říci, že jsem akci opouštěl plný nové energie."

LOGO CoherentGeneral Manager
Ion Laser Business Group, Coherent, Inc.
www.coherent.com
Bay Area, United States of America

 

"Večeře byla opravdu dobrá a je mi líto, že jsem musel odejít dříve. Budu více než rád, pokud se budu moci zúčastnit i v budoucnu."

LOGO SchneiderDirector, Smart Cities
Schneider Electric
www.schneider-electric.com.sg
Singapore

 

"Celkově byla akce dobře zorganizovaná, místo konání bylo skvělé. Mohl jsem navázat kontakt s mnoha seniorními lídry z různých oborů a slyšet, že napříč odvětvími čelíme v 2015 stejným výzvám."

LOGO CitiSr. Vice President
Citi CTI | GCG Core Infrastructure Services Global E2E Build Integration Lead Citi Singapore Campus
www.citi.com
Singapore

 

"Mnohokrát děkuji za pozvání na Exekutivní večeři do Hamburku. Opravdu jsem si večer moc užil, jelikož jsem vedl několik velmi zajímavých diskuzí. Zejména se mi líbilo zvolení malé skupiny lidí z různých oborů, které spojují společná témata. Těším se na účast na další akci."

LOGO OttoHead of Corporate Development New Media
Otto Group
www.ottogroup.com
Hamburg, Germany

 

"Akce byla jednou z nejlepších networkingových večeří, na kterých jsem byl. Prostor byl okouzlující a počet hostů umožňoval intimnější konverzace. Navázal jsem několik kontaktů s manažery z různých oborů, o kterých jsem si nikdy nemyslel, že budeme mít tolik společného. Děkuji za organizaci této vyjímečné akce a budu se těšit na další účast i v budoucnu."

LOGO GLENELGVice Principal
Glenelg School of Abu Dhabi
www.gsad.sch.ae
Abu Dhabi, UAE

 

"Moc děkuji za tak milý a zajímavý večer. V podpisu níže prosím najdete mé kontaktní údaje. Těším se zaslání fotek a kontaktů ostatních účastníků večera."

LOGO MediacorpHead of Communications
Allianz SE
www.allianz.de
Munich, Germany

 

"Děkuji Vám – užil jsem si celý večer, hlavně networking. Osobní představování bylo velmi zajímavé a prezentace akorát dlouhé, aby bylo možné udržet pozornost."

LOGO GEODISGroup Market Line Director - FMCG
GEODIS | Group Marketing
www.geodis.com
London, United Kingdom

 

"Ještě jednou děkuji za pozvánku na tuto skvěle zorganizovanou akci."

Logo MANNAIVice President Operations – ICT Division
Mannai Trading Co. WLL
Member of Mannai Corporation QSC
www.mannai.com
Doha, Qatar

 

"Děkuji za skvělý večer. Byla to perfektní akce. Dlouho jsem hledal koncept, který by poskytnul příležitost navázat kontakt s manažery z odlišných oborů a diskutovat o tématech jako jsou inovace, konkurence a nové technologie."

LOGO EricssonHead of ICT
Ericsson Hong Kong and Macau
www.Ericsson.com
Honk Kong

 

"Bylo to opravdu přátelské a přínosné setkání. Opravdu jsem si večeři, kterou jste pořádali 9.června v Burj Al Arab moc užil a oceňuji diskuse se všemi účastníky. Pomohlo mi to dozvědět se o trendech v oblasti technologií 3. generace zahrnující cloud computinig a virtualizaci. Děkuji za pozvání a organizaci tak úžasné akce."

LOGO EuropcarEuropcar International | Group Revenue Manager
France
www.europcar.com
Paris, France

 

"Byla to velmi úspěšná akce se zajímavými účastníky. Zejména malá, vhodně zvolená skupina umožnila intenzivní konverzace. Těším se na další příležitost zúčastnit se."

LOGO SkyHead of Corporate Audit
Sky Deutschland AG
www.sky.de
Munich, Germany

 

"Děkuji za milé pozvání. Opravdu jsem si věčer užil a měl pár zajímavých diskusí. Stejně tak oceňuji stručné informace a skvěle vedené konverzace. Doufám, že budu mít možnost se zapojit i v budoucnu."

LOGO DZ BANKGroup Head
DZ BANK AG
www.dzbank.de
Frankfurt am Main, Germany

 

"Velmi jsem si včerejší akci užil."

LOGO RBSCountry Head, RBS Qatar Branch
Managing Director
Corporate & Institutional Banking, RBS plc
www.rbs.com
Doha, Qatar

 

"Bylo mi potěšením poznat Vás. Děkuji Vám za pozvání a možnost strávit velmi zajímavý večer. Také bych Vám rád poděkoval za skvělou organizaci a informativní projev pana Kummera. Rovněž jsem ocenil šanci bavit se s ostatními kolegy o tématu večera, i jiných organizačních záležitostech. Ve zkratce to byl velmi příjemný a zajímavý večer. […] Těším se na další setkání s vámi při příští příležitosti."

LOGO Schultze & BraunFachanwältin für Bau- und Architektenrecht
Schultze & Braun GmbH Rechtsanwaltsgesellschaft
www.schubra.de
Munich, Germany

 

"Bylo mi velkým potěšením setkat se s Vámi a všemi ostatními účastníky na tak příjemném místě. Načasování a různé pohyby během večeře umožnily velmi jednoduché prolínaní s ostatními. Dobré místo, dobrá organizace, odborní účastníci, to vše dohromady dělá dobrý večer. A já si ho opravdu užil."

LOGO VINCIResponsable SI entité Reporting et International
www.vinci-facilities.com
Paris, France

 

"Bylo mi potěšením se zúčastnit Vaší akce. Koncept exekutivních večeří je fantastický. Měl jsem příležitost se blíže poznat s kolegy z mého oboru a navíc jsem se dozvěděl, jak se ostatní staví k aktuální problematice digitalizace. Velké díky!"

LOGO AIADirector & Head of Distribution
AIA China
www.aia.com/en
Shanghai, China

 

"Také mi bylo potěším Vás potkat. Byli jste skvělými hostiteli. Užil jsem si celý večer a těším se na další. Akce byla velmi dobře zorganizována. Skvělá lokace, jídlo a excelentní výběr odborníků pro networking."

LOGO British TelecomVP, Global Field Services and Supplier Performance Management
British Telecom
www.bt.com
London, United Kingdom

 

"Mnohokrát díky za včerejší pozvání. Z mého pohledu organizace, program celého večera, místo konání a omezený počet účastníků umožnily všem navazovat kontakt a komunikovat navzájem se všemi ostatními. Ocenil jsem úroveň a dovednosti všem pozvaných manažerů a měl jsem možnost vést zajímavé rozhovory a probírat témata společného zájmu. Večer a večeře nebyly jen přínosné, ale také příjemné a zábavné pro všechny."

LOGO GeneraliSenior Manager - Reinsurance
Assicurazioni Generali SpA - Middle East Regional Office
www.generali-middleeast.com
Dubai, United Arab Emirates

 

"Děkuji za navázání kontaktu. Opravdu velmi jsem si užil setkání s Vámi a ostatními účastníky. Bylo to skvělé sdílení a výměna pohledů na různá témata s ostatními lídry. Jídlo bylo senzační, a to samé platí o atmosféře. Skutečně se těším na další návštěvy v budoucnu. Jsou tyto setkání pouze na základě pozvání, nebo se můžeme zaregistrovat sami dle kalendáře událostí."

LOGO PfizerBusiness Technology Country Lead
Pfizer Denmark
www.pfizer.dk
Copenhagen, Denmark

 

"Děkuji za velmi příjemnou večeři. Bude mi potěšením se zúčastnit další exekutivní večere GEN i v budoucnu. S pozdravem,"

LOGO Lombardia InformaticaDirettore
Direzione Contact Center Regionale
Lombardia Informatica s.p.a.
www.lispa.it
Milan, Italy

 

"Já si večer opravdu užil – prezentace byly nesmírně zajímavé a diskuze, které následovaly, byly živé a k zamyšlení. Snažím se zůstat ve spojení s mými novými kontakty, abychom pokračovali v dialozích, které jsme příjemně započali. Ještě jednou Vám děkuji za možnost strávit s Vámi a s celou skupinou čas. Večeře byla úžasná a nové kontakty, které jsem navázal, jsou ještě lepší."

LOGO Daiichi-SankyoSenior Director Cardiovascular Clinical Development
Daiichi Sankyo Pharma Development
www.dsi.com
New York, United States of America

 

"Ještě jednou Vám děkuji za pozvání, protože jsem cítil, že toto bylo skvělou příležitostí k výměně a sdílení myšlenek. Doufám v další brzké setkání."

LOGO BeaumanoirExecutive VP Sourcing & Operations
Groupe Beaumanoir
www.groupe-beaumanoir.fr
Paris, France

 

"Děkuji vám za příležitost diskutovat aktuální trendy v oblasti IT. Povaha a obsah večeře byly efektivní a přínosné, opravdu."

LOGO BCSGroup CIO, Member of the Board
Financial Group BCS
www.bcs.ru
Moscow, Russia

 

"Děkuji Vám za zprávu a za provedení celým večerem. Také děkuji GEN za jejich pozvání."

LOGO coca-colaChief Financial Officer
Coca-Cola Erfrischungsgetränke AG
www.cceag.de
Berlin, Germany

 

"Setkání GEN byla skvělá příležitost pro setkání s dalšími lídry z oboru, kteří čelí stejným výzvám, ale různými způsoby."

LOGO AchmeaManager Strategie, Marketing & Business Development
Achmea | Corporate Relations
www.achmea.nl
Amsterdam, The Netherlands

 

"Opravdu si cením pozvání. Byl to vyjímečný a zajímavý večer. Je to skvělý koncept: Možnost potkat kolegy z různých odvětví a mít čas s nimi sdílet zkušennosti je skvělé. Navíc prezentovaná témata jsou vždy relevantní pro business a orientovaná na budoucí trendy. Ve zkratce získáte přehled o možnostech rozvoje a změn ve svém oboru."

LOGO adidasgroupVice President, Head of Supply Chain Services
Adidas AG
www.adidas.com
Herzogenaurach, Germany

 

"Děkuji za pozvání a možnost se zúčastnit této akce. Bylo mi velkým potěšením vyměnit své názory s kvalitními hosty. Vzhledem k tomu, že to byla pro mě první akce GEN, bylo opravdu zajímavé zjistit, že i jiné firmy sdílí stejné výzvy při vstupu na rozvojové trhy. Dokonce řešení prezentované společností Edge Verve by mohlo být užitečné pro naše podnikání v Číně, což vnímám jako skvělý přínos večera. Diverzita účastníků poskytla mnoho různých pohledů na tuto problematiku. Děkuji ještě jednou za skvělou platformu, kterou nabízíte."

LOGO LiebherrHead of Sales Asia & Oceania
Liebherr-Mischtechnik GmbH
www.liebherr.com
Bad Schussenried, Germany

"Jsem potěšen, že jsem se mohl zúčastnit této exekutivní večeře. Je to skvělá příležitost pro networking napříč různými odvětvími. Postřehy jednotlivých lídrů byly opravdu hodnotné. Fotmát akce byl velmi přátelský a organizace dobrá. Děkuji za pozvání a těším se na podobnou večeři i v budoucnu."

LOGO AlconHead of Procurement (MTO, Asia)
Alcon/Novartis
www.novartis.com
Singapore

 

"Myslím si, že večer se opravdu vydařil a předčil tak mé očekávání."

LOGO MSIGChief Risk Officer / Director
MSIG Holdings (Asia) Pte. Ltd.
www.msig-asia.com
Singapore

 

"Včerejší večer se mi zdál opravdu přínosný, a to především díky možnosti sdílet své aktuální pracovní výzvy s ostatními ( a ujistit se tak, že jsou společné) a navázat kontakty. Malý okruch pozvaných zaručuje kvalitní konverzaci."

LOGO blackrockIShares Director
EMEA CRM and Digital campaigns
BlackRock
www.blackrock.com
London, United Kingdom

 

"Tato akce byla skvělou příležitostí pro networking s kolegy z oboru HR a také rozšíření obzorů v oblasti lokálních trhů a jejich aktuálních HR trendů. Rád bych tímto poděkoval za excelentní organizaci celého večera. Přeji hodně štěstí s budoucími akcemi!"

LOGO Juma Al Majid GroupGroup Talent Acquisition & Development Senior Manager
Group Human Capital Division
Juma Al Majid Group
www.al-majid.com
Dubai, UAE

 

"Mockrát děkuji za Váš email, mé údaje prosím naleznete níže. Bylo mi velkým potěšením setkat se s Vámi a mnoha kolegy v Hugově restauraci v úterý. Bylo to pro mě zajímavé, ale také chutné. Děkuji mnohokrát za pozvání. Samozřejmě by bylo skvělé, pokud bych se mohl zúčastnit jakékoliv další akce."

LOGO BEITEN BURKHARDTLawyer
BEITEN BURKHARDT, Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
www.beitenburkhardt.com
Berlin, Germany

 

"Je to skvělý způsob jak se elegantním způsobem seznámit s odborníky z jiných odvětví. Konverzace byly spontánní, vzhledem k tomu, že jsme sdíleli stejné problémy pojící se k našemu oboru. Výměna názorů a zkušeností mi vnukla několik hodnotných myšlenek a posunula mě zase o krok dál. Definitivně skvělá akce."

LOGO MediacorpHead
The Celebrity Agency
MediCorp
www.mediacorp.sg/en
Singapore

 

"Opravdu se mi líbilo celkové nastavení akce a budu více něž potěšen možnostní se znovu zúčastnit."

LOGO AllianzInnovation Manager
Allianz SE
www.allianz.de
Munich, Germany

 

"Skvělá příležitost pro setkání s lidmi z různých odvětví a sdílení výzev a zajímavých poznatků z oblasti digitálního marketingu."

LOGO CitiSVP, Head of Cards Products Department
Citibank Korea Inc.
www.citi.com
Seoul, South Korea

 

"Opravdu dobrá akce. Užil jsem si to!"

LOGO YooxHead of yoox.cn
Yoox group
www.yoox.com
Shanghai, China

 

"Gratuluji Vám ke skvělé organizaci této přínosné akce."

Logo CGChief Technology Officer – Vice President
Crompton Greaves Limited
www.cgglobal.com
Mumbai, India

 

"Byla to opravdu příjemná večeře, kde jsem navázal mnoho nových kontaktů.Děkuji za organizaci! "

LOGO SiemensHead of Global Capital Markets
Siemens Treasury GmbH
www.siemens.com
Munich, Germany

 

"Díky za včerejší pozvání a celou Vaši pohostinnost. Tato akce byla velmi kvalitně organizovaná a seznam různorodých hostů byl dobrý. Těším se na účast na dalších setkaních. Byl to nádherný večer. Téma diskuze bylo take zajímavý. Ještě jednou děkuji."

LOGO EUREKA FORBESPresident – International Operations
CEO – Forbes Professional | Eureka Forbes Limited
www.eurekaforbes.com
Mumbai, India