The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive Network


O nás Executive Dinner

GEN - The Global Executive Network je mezinárodní poskytovatel vysoce kvalitních výsadních večeří pro byznysmeny, které odrážejí současné trendy průmyslově zaměřených témat a témat souvisejících s řízením podniků. Firma sídlí ve Wilmingtonu (Delaware, USA) a získala reputaci jednoho z nejlepších poskytovatelů těchto projektů.

Více než 10 000 vysoce postavených manažerů z velkých korporací a středně velkých firem se každý rok zúčasní GEN událostí, přičemž jich je pořádáno více než 1000 ročně, a pokryjí na padesát různých témat.

GEN - The Global Executive Network naprosto změnil pořádání těchto večeří. Zde je jak:


Akce se konají v USA, Kanadě, Austrálii, Velké Británii, Francii, Německu, Španělsku, Portugalsku, Švýcarkus, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Švédsku, Dánsku, Norsku, Finku, České republice, Maďarsku, Polsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Rusku, Bulharsku, Číně, Hong Kongu, Tajvanu, Singapuru, Malajsii, Thajsku, Filipínách, Indii, Indonésii, ale také v Jižní Africe, Egyptě, Turecku, Spojených Arabských Emirátech, Súdánu, Alžírsku, Maroku, Íránu, Iráku, Sandské Arábii, Jemenu, Sýrii, Israeli, Jordánsku, Libanonu, Palestině, Kuvajtu, Ománu, Kataru a Bahrajnu.