The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive Network


Professional Council Executive Dinner

Обов’язки професійної ради

Професійна рада компанії GEN – The Global Executive Network контролює професійну якість заходів. Головна мета ради полягає в уточненні змісту теми та розпізнаванні нових тенденцій на їх ранніх етапах задля подальшої розробки заходів. Це означає, що заходи компанії GEN – The Global Executive Network завжди надзвичайно актуальні на ринку.

Професійну раду засновано у жовтні 2006 року. Вона складається з керівників від різних галузей промисловості, які висвітлюють заходи та їх теми з власної точки зору. Заходи GEN – The Global Executive Network використовують переваги багаторічного досвіду членів професійної ради в різних галузях промисловості та концентрації цього ноу-хау. Проведення регулярних зустрічей та додаткових телефонних конференцій забезпечують ефективне, швидке та вузькоспеціалізоване співробітництво.


Члени професійної ради

Мартіна Роте Обрегон

Мартіна Роте Обрегон
«Ніколи раніше в світі не було стільки взаємозв’язків, ніколи раніше світ не змінювався так швидко, як сьогодні. Відкрите, спільне мислення є основою для успішної роботи в сьогоднішньому бізнес-середовищі. Як член консультативної ради GEN – The Global Executive Network я з нетерпінням чекаю на спілкування з професіоналами в різних сферах та сподіваюся, що зможу збагатити консультативну раду своїм великим досвідом роботи в сфері міжнародного маркетингу в провідних світових компаніях FMCG».

Хайке Фьольстер

Хайке Фьольстер
«Було достатньо першого відвідання заходу Global Executive Network, щоб я переконався у доцільності запропонованої ідеї та концепції. Більше ніде я не знайду такого ідеального поєднання обміну знаннями, досвідом та використання часу – того, що треба для керівника. Як член професійної ради висловлюю щире бажання працювати над подальшим розширенням цієї концепції».  

Ґерман Рамірез

Ґерман Рамірез
«В наш час компанії можуть зацікавити клієнтів якістю та чіткістю ідейного керівництва і цінністю наповнення. Це, разом із можливістю обмінюватись досвідом із впливовими гравцями, – є перспективним поєднанням для теперішніх та майбутніх лідерів ринку. І саме це покладено в основу концепції GEN. Я радий бути активним членом консультативної ради стільки років. У моєму випадку набутий досвід у маркетингу та продажах, а особливо у сфері цифрових та соціальних медіа, дозволяє мені зробити свій внесок у цю прекрасну концепцію!»

Астрід Гамер

Астрід Гамер
«GEN — це концепція ексклюзивного професійно організованого заходу, яка має важливий вплив на мою міжнародну мережу. Це гарна можливість зустрітися з потрібними керівниками різних галузей та обговорити спільні проблеми. Вона створює приємну атмосферу для обговорення окремих тем, обміну досвідом або отримання натхнення для нових ідей. Я з нетерпінням чекаю на можливість зробити свій внесок до ексклюзивної концепції професійної ради GEN у якості фахівця з видавничої справи та медіа».

Майнрад В. Ценер

Майнрад В. Ценер
«GEN – The Global Executive Network – це унікальна платформа, своєрідний підсилювач успіху, де можна зустрітися з колегами з усіх галузей та будь-яких країн світу для обговорення стратегічних бізнес-завдань, тенденцій галузі, оперативних рішень та розширення їх обізнаності щодо конкурентних можливостей і переваг для їх організацій. GEN надає ідеальні можливості для обміну експертними знаннями, досвідом та організації робочого часу».

Gudrun Tauer

Ґудрун Тауер
«Стислий обмін досвідом у форматі лекцій та взаємодія учасників із подібними інтересами – це найбільш придатна та переконлива комбінація. Безперервне вдосконалення презентацій та розвиток концепції GEN – The Global Executive Network, до чого я безпосередньо докладаю зусиль як член професійної ради, забезпечують постійний високий рівень проведення заходів». 

Філіппе Зіґнер

Філіппе Зіґнер
«Коли ринки, потреби та очікування споживачів постійно змінюються, необхідно безперервно оновлювати та змінювати стратегії і плани. Тому обмін досвідом, міжгалузевий обмін ідеями та інноваціями набувають дедалі більшої важливості. Компанія GEN — The Global Executive Network — це ідеальна платформа та організація».

Реджі Метью

Реджі Метью
«Якщо коротко, GEN – найунікальніша та найсвіжіша концепція, яка відкриває очі на істинне значення обміну досвідом. Ця концепція може легко використовуватися у майбутньому для створення тривалих ділових стосунків і досягнення ваших власних корпоративних цілей на новому рівні ще протягом довгого часу після вечері. Робота у GEN – це велика честь і задоволення!»

Дагмар Ґроссман

Дагмар Ґроссман
«Я вважаю, що компанія GEN – The Global Executive Network – цінний інструмент для бізнесу, адже обмін досвідом – важлива його частина. Вона допомагає зустрітися з багатьма цікавими людьми, спілкуватися з ними, обмінюватися досвідом на вищому рівні, знаходити нових знайомих, розвивати та підтримувати стосунки зі старими». 

Бенедікт Анг

Бенедікт Анг
«Я вважаю, що відданість, з якою компанія GEN збирає разом найяскравіших людей із настільки різноманітних галузей, культур та сфер діяльності, щоб провести разом вечір, є дивовижною. На заходах, поряд з іншими речами, кожен завжди знайде можливості для того, щоб поспілкуватися один з одним, поділитися досвідом, ідеями, дізнатися нові перспективи (інновації). Це і є той «відкритий взаємозв’язок», який, на мою думку, сприяє обміну «сирими» ідеями – потенційним паростком для справжньої спільної бізнес-можливості. Бути частиною ради і розвивати цю мрію надалі – велика честь».

Mark Day

Марк Дей
«У світі торгівлі більш не існує торгових кордонів і бар’єрів, а єдиним обмеженням для успіху бізнесу є наше мислення та здатність створювати, а потім користуватися перспективними можливостями для своїх організацій. GEN – The Global Executive Network створює для керівників-однодумців безпрецедентну можливість зустрітися і кинути виклик своєму мисленню, розширити своє бачення на існуючі можливості для конкурентної переваги їх організацій. Я пишаюсь тим, що є членом професійної ради і допомагаю удосконалювати заходи з обміну досвідом, що відбуваються по всьому світу».

Александер Кротц

Александер Кротц
«Обмін досвідом відіграє велике значення, а в галузях, що динамічно розвиваються, він є необхідним – і це зараз кожен розуміє. Концепт Global Executive Network унікальний, він відкриває абсолютно нові шляхи для встановлення нових зв’язків з іншими людьми в такій же галузі промисловості, в потрібному стилі і контексті. Я захопився цією концепцією на моїй першій бізнес-вечері і радий, що зміг реалізувати свої ідеї у якості члена професійної ради». 

Марк Ліссо

Марк Ліссо
«Наш світ прискорюється швидше ніж будь-коли раніше, життєвий цикл різноманітної продукції скорочується, а обсяги інформаційного менеджменту відіграють усе більшу роль, впливаючи на наш успіх як у особистому й сімейному житті, так і на рівні компанії та держави. Ресурс часу сьогодні вже можна порівняти з коштовним каменем – рідкісним та дорогим. З огляду на це GEN багатократно підвищує цінність такого ресурсу, надаючи ексклюзивний майданчик для ефективного використання часу на зустрічі з високопрофесійними однодумцями, на обмін ідеями та нові знайомства. Простота здатна створити красу – це гасло GEN».

Філіппе Перродін

Філіппе Перродін
«Коли мені запропонували приєднатися до команди GEN – The Global Executive Network, я одразу ж погодився, адже отримав можливість обмінятися поглядами з колегами по бізнесу, порівняти підходи та зробити свій внесок. Як активний член компанії я з нетерпінням чекаю на розширення цієї концепції».

Удо Білецькі

Удо Білецькі
«Швидкість, з якою нові тенденції перетворюються у заходи неймовірної привабливості та переконливого змісту, – це саме те, що приваблює мене в компанії GEN – The Global Executive Network. Як член ради я отримую задоволення від організації заходів, які забезпечують конкретну практичну користь і повністю відповідають потребам ринку». 

Johannes Müller

Йоханнес Мюллер
«Колективне мислення є основою для роботи в мережах. Концепція GEN – The Global Executive Network поєднує в собі обидві частини та є саме тим, що потрібно керівникам і персоналу на виконавчих посадах. Як експерт професійної ради я приймаю активну участь у розробці цієї концепції».

Daniel G. Zeidler

Деніел Ґ. Зайдлер
«Мені подобаються принципи та ідеї, що лежать у основі заходів GEN – The Global Executive Network, а саме – презентація тенденцій та ідей обмеженій, але ретельно відібраній групі людей. Я впевнений, що така концепція сприятиме максимально високому рівню якості та клієнтоорієнтованості завдяки підтримці висококваліфікованих фахівців, і я бажаю в подальшому приймати активну участь у розвитку цього підходу та розширенні його впливу». 

Андреас Бласс

Андреас Бласс
«У сучасному глобальному світі та мультикультурному діловому суспільстві вкрай важливими для прогресу й інновацій є професійна взаємодія та фахова точка зору визнаних лідерів. Усе це відмінно уособлює консультативна рада GEN – The Global Executive Network, яка слугує ідеальною платформою для просування та поширення таких критично важливих складових успіху».  

Андреас Шнайдер

Андреас Шнайдер
«Безперервна оптимізація вимагає добре структурованої організації з перспективою впровадження нових рішень. Я підтримую ідею цього форуму, присвяченого презентації нових рішень і тенденцій у промисловості й кадровому забезпеченні з вичерпними аналітичними даними під час обговорень та обміном досвідом, тому що утворений при цьому імпульс стає рушійною силою для безперервних інновацій і оптимізації в інтересах усіх сторін». 

Айке Мартіні

Айке Мартіні
«Компанія GEN розвинула ідею обміну досвідом до досконалості і, завдяки високопрофесійному підходу, створює переваги для всіх учасників. Найбільше мене зачаровує те, що ти ніколи не знаєш заздалегідь, куди зайде обговорення і з чим доведеться повертатися додому. Оскільки коло знайомств та ідей постійно зростає, а процес – оптимізується, я щиро пишаюся своїм внеском для досягнення цього успіху».

Манфред Шпаннер

Манфред Шпаннер
«Можливість спілкуватися один з одним, обмінюватися, ділитися різною інформацією є найважливішою частиною нашого IT-бізнесу. GEN – The Global Executive Network – ідеальна платформа для отримання такої можливості та досягнення успіху. І не тільки досягнення, але й підтримки і допомоги тим, хто хоче бути успішним».

Том Коулі

Том Коулі
«У мінливому світі бізнесу, де складність зростає в геометричній прогресії, роль компанії GEN – The Global Executive Network (GEN), яка проводить персоналізовані заходи, ще ніколи не була настільки доцільною і вчасною. Вона дозволяє бізнесу впоратися з безліччю змін завдяки обміну знаннями та досвідом».

Heiko Scharding

Хайко Шардінг
«Заходи GEN – The Global Executive Network дозволяють швидко та просто дізнатися щось нове про сучасні тенденції. Особливу користь для мене має спілкування з представниками широкого спектру галузей промисловості. Як член ради я отримую задоволення від спільної роботи над темами та інноваціями, орієнтованими на майбутнє».

EricClurfain

Ерік Клурфейн
«У сучасному світі й на ринках, що характеризуються постійними, швидкоплинними змінами, інноваціями та глобалізацією, впливові лідери багатонаціональних організацій більше ніж будь-коли потребують ефективного інструменту, щоб швидко розібратися в тонкощах свого підприємства за рахунок отримання доступу до міжгалузевих знань та ефективного обміну досвідом з колегами з усього світу. Саме ці унікальні характеристики пропонує компанія GEN — The Global Executive Network своїм членам через ексклюзивну мультикультурну платформу заходів».

Грег Серіан

Грег Серіан
«GEN забезпечує спеціалізоване середовище та формат, що дозволяють різним компаніям належним чином продемонструвати свої послуги та товари. Підприємствам надається достатньо часу для співпраці з учасниками, які є старшими фахівцями. Існує й додаткова перевага проведення зустрічей та обміну досвідом між однодумцями – це можливість задати питання та обмінятися ідеями. Я з нетерпінням чекаю, коли стану частиною команди GEN і виведу GEN на новий рівень».

Крейг Амблер

Крейг Амблер
«Підхід GEN до обміну досвідом полягає в жвавих змінах. Змінах не тільки з точки зору знайомства з вами, а й з точки зору безпосереднього занурення учасників у спілкування та обмін промисловим досвідом. Особисто я із захопленням працюю над тим, щоб наша промисловість та фахівці функціонували в середовищі співпраці та інновацій, і GEN надає таку платформу».

Девід Уолтер

Девід Уолтер
«Моє перше знайомство з компанією GEN відбулося на одній з бізнес-вечерь, і вони мене неймовірно вразили. Настільки, що я був змушений з ними зв’язатися і прийняти особисту активну участь у їх роботі. Такі заходи об’єднують невелику групу фахівців з різних галузей, а мета проведення подібних вечорів полягає здебільшого в створенні та розширенні мережі безцінних особистих знайомств для обміну професійним досвідом. Обговорювані теми дуже сильно активізують мислення, а ви опиняєтеся посеред досвідчених та інноваційних однодумців».

Хуан Хосе Фонсілла Росел

Хуан Хосе Фонсілла Росел
«GEN – The Global Executive Network розробила цікаву концепцію міжгалузевих та крос-функціональних заходів, які надають безцінні можливості як для професійних, так і для особистих зв’язків. Обмін досвідом з іншими керівниками розширив моє бачення та розуміння різних секторів. Я хочу зробити свій внесок до професійної ради GEN – The Global Executive Network, збагативши мультикультурний, міжнародний та міжгалузевий аспекти обміну досвідом, – три якості, важливість яких буде зростати разом зі зростанням ролі глобалізації в теперішньому бізнес-середовищі».