The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive Network


Company Executive Dinner

GEN – The Global Executive Network – міжнародний організатор Професійних заходів високого рівня для професіоналів, який завжди підхоплює актуальні тенденції в організації галузевих подій та зустрічей для обговорення питань щодо управління бізнесом. Головний офіс компанії знаходиться в м. Вілмінгтон, штат Делавер, США. Компанія вже здобула бездоганну репутацію одного з лідерів з організації заходів у всьому світі.

Щороку більш ніж 10 000 запрошених старших управлінців великих корпорацій та середніх за розміром компаній беруть участь в Заходах GEN. Ми організовуємо понад 1 000 заходів з більш ніж 50 різних приводів щороку.

Компанія GEN – The Global Executive Network повністю змінила підхід до організації професійних заходів. Ось її нововведення:


Заходи проводяться у таких регіонах, як США, Канада, Південна Америка, Австралія, Сполучене Королівство, Франція, Німеччина, Іспанія, Португалія, Швейцарія, Австрія, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Швеція, Данія, Норвегія, Фінляндія, Чеська Республіка, Угорщина, Польща, Латвія, Литва та Естонія, Росія, Болгарія, Китай, Гонконг, Тайвань, Сінгапур, Малайзія, Таїланд, Філіппіни, Індія, Індонезія, а також Південна Африка, Єгипет, Туреччина, Об’єднані Арабські Емірати, Судан, Алжир, Марокко, Іран, Ірак, Саудівська Аравія, Ємен, Сирія, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Держава Палестина, Кувейт, Оман, Катар та Бахрейн.