The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive Network


Müşterilerin Görüşleri Executive Dinner

"Tanışma yemeğine katılmak benim için bir zevkti. Organizasyon ve ambiyans harikaydı, katılımcılar olması gereken düzeydeydi. Klinik gelişim dahilinde şirketimizde ortaya çıkabilecek benzeri konular ve ilgiler hakkında diğer şirketlerin çalışanlarıyla konuşmak çok ilginçti. Yemekteki konuşmacı tarafından sunulan çözüm de epey enteresandı ve araştırmaya değer nitelikteydi. Bu fikrin işe yarayacağını gözden kaçırmışım ve bunu bizim kendi gereksinimlerimize adapte etmek için potansiyeline ve esneme kabiliyetine ‘yerinde’ ve hızlıca bir başlangıç denemesi yapacağım."

Uluslararası Çalışma Müdürü
İç Hastalıkları Terapötik Bölümü

 

"GEN - The Global Executive Network etkinliği sayesinde hem çok keyifli bir akşam geçirdik hem de bazı ilginç ve faydalı tartışmaların yapıldığı sektörün diğer üst düzey üyeleriyle tanışma fırsatı elde ettik. Gerçekten değerli ve keyifli deneyimler olan bu etkinlikleri diğer üst düzey yöneticilere kesinlikle tavsiye ediyorum."

Mark Day
Genel müdür, Simplyhealth Group

 

"Size ve ekibinize, geçen haftaki çok ilginç ve keyifli akşam için küçük bir teşekkür e-maili yollamak istedim. Aslında, bu etkinlik ve muhteşem misafirperverlik karşısında hem şaşırdım hem de memnun oldum. Her şey bir yana, tartışma süresi bana çok kısa geldi ve sonrasında ekipten duymak istediğim birkaç konu daha olduğunu fark ettim ama zaman akıp geçivermişti."

Lütfen emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletin.
Saygılarımla,

Pete Hampson
Avrupa E-Ticaret Ürün Müdürü, ACE Avrupa

 

"Katılımcıların güncellenmiş özet listesi için çok teşekkürler. Zürih’teki etkinlikten çok memnun kaldım: çok iyi bir organizasyon, Guild Hall’da muhteşem bir ambiyans, kaliteli yemekler ve harika içecekler, birbirimizle tanışmak için yeterli süre ve katılımcıların ilgi çekici tanıtımları ve sponsorların kısa sunumları. Benden Kocaman Bir Teşekkür. Orada olabildiğim için mutluuyum."

Urs D. Schmid
Müdür, Motorlu Araçlar Ticari Birliği

 

"Benim için bu oldukça ilginç bir etkinlikti. Bana göre, anonim bir atmosferden kaçınmak adına katılımcıların sayısı tam olması gerektiği gibiydi. Diğer katılımcı ve tanıtımcılarla fikir alışverişi yapma fırsatı yakalamak için yeterliydi. Sunumların sıkıştırılmış formatı katılımcıların sıkılmasını önledi ve her bakımdan yeterli açıklama yapıldı. Mekan çok iyi seçilmişti, merkezi bir yerdi ve aralarla yemekte ikram edilen yiyecek ve içecekler etkinliği çok güzel tamamlamıştı.

Sizi diğerlerine de tavsiye edeceğim, çünkü daha önce de belirttiğim gibi, siz bir konuyla ilgili ana detayların özetini ve piyasada geçerli olan uygun çözümleri sunabiliyorsunuz, ayrıca mekanın atmosferi de çok hoş."

Avrupa’nın en büyük sigorta şirketinin temsilcisi

 

"Her şeyden önce, etkinlikten çok keyif aldım ve şirketinizi aşağıda sıralayacağım sebepler yüzünden bir workshop organizatörü olarak her zaman tavsiye edeceğim:

Organizasyon bakımından:
- Kolay anlaşılır, iyi yapılandırılmış bir dizilim,
- Bir konuyu her yönüyle ele alan bilgiler,
- Uygun sunum süresi (30 dakika),
- Örnekler ve tarihlere dayalı gereksiz detaylardan uzak,
- Hoş bir "iş ortamı",
- Sonuncu ama çok önemli: nefis bir akşam yemeği.

İçerik bakımından: diğer organizatörlerin etkinliklerinin aksine, sizin workshop etkinliğinizde katılımcıların kafası karışmıyor ve kafalarında milyonlarca soru oluşmuyor. Bunun yerine, katılımcılar cevap ve çözümler almanın yanı sıra, belirli bir girişimde bulunmayı düşünenler de yetkin iş adamlarıyla temasa geçebiliyorlar."

Elektronik endüstrisinde faaliyet gösteren bir şirketin Bilgi İşlem Müdürü

 

"Proje Müdürleri için Bilgi İşlem Çözümleri konusunda çok bilgilendirici bir workshop ile ilgili sizinle görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Konuşmacılar, uygulama odaklı olup konularına çok hakimdiler; ayrıca ürün konseptleri üzerinde çok durmadan konuya yeterli ölçüde eğildiler. Bu sayede ayrıca, bazı çok iyi iş temaslarım da oldu. Teknik ekipman çok iyiydi ve atmosfer tatmin ediciydi. Baştan sona iyi bir workshop olduğunu söyleyebilirim."

Harald Pulger
Proje Müdürü, Bilgi İşlem Çözümleri
WINTER AG

 

"Dün akşamki etkinlik için size en içten övgülerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Çok başarılı bir etkinlikti! Organizasyonunuz ve sunumunuz son derece profesyoneldi ve katılımcıların da ilgi çekici olması daha sonrası için de iyi bir iletişim ortamı yaratacaktır. İsviçre’den iyi şanslar size! En içten sevgilerimle,"

Global Ortaklık Programı
Uluslararası bir sigorta şirketinin temsilcisi

 

"Dünkü etkinlikle ilgili olarak: Organizasyon olağanüstüydü. Açılış karşılamasından, programa sadık kalışlarına ve akşamki grup yemeğine kadar çok başarılı bir etkinlikti. Bu etkinlikte birçok şey öğrendim ve benim için epey aydınlatıcı oldu. Sadece ilk sunu, aydınlatmaktan öte kafamı karıştırdı.

Ayrıca, diğer katılımcılarla konuşmanın kolayca gerçekleşmesini takdir ettim. Diğer birçok etkinlikte birçok katılımcı oluyor ama aralarda herkes cep telefonuyla konuşuyor ve… iletişim kurmak neredeyse imkansız. Kısacası: çok başarılı bir organizasyon.

Özel Transfer Hizmetini kullanma şansım oldu. Etkinlik için organize edilmişti ve harikaydı. Bir sonraki etkinliği sabırsızlıkla bekliyorum."

Helmut Hopper
Global IT Müdürü

 

"İlk olarak, 16 Ekim 2008’de Münih’te gerçekleştirilen tanışma yemeğine beni de davet ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim. O akşam organizasyondan, etkinlik yerinden, canlı atmosferden, ilginç konuk listesinden, kısa konuşmalardan ve birinci sınıf akşam yemeğinden büyük keyif aldım. Konseptinizi diğerlerine de memnuniyetle tavsiye edeceğim. En içten dileklerimle."

Bir sigorta şirketinin temsilcisi

 

"Dünkü workshop etkinliğine davet ettiğiniz için teşekkür ederim. Misafir konuşmacılar sadece ilginç ürünler sunmakla kalmadılar, aynı zamanda ilginç yöntemler, hedef belirleyici ve katma değeri olan bir potansiyel de sergilediler; ayrıca sunumlar kapsamlı ve doyurucuydu. Bu bağlamda, sorulan soruların açık bir şekilde tartışılmasından çok memnun kaldım. Sonuncu ama en önemlisi ise, bu faydalı, profesyonel etkinliğe katkısı büyük olan mükemmel organizasyonunuz ve sunumunuzdu. Bu tür workshoplar, yorucu ticari fuarlara katılmadan bir ‘tanışıklık’ yaratmanın kesinlikle çekici alternatif yollarından biri."

Ulrich Neysters
Uygulama Danışmanlığı / SAP Yetkinlik Merkezi, Geliştirme

 

"21 Ağustos 2007’de Frankfurt’ta gerçekleşen etkinlikten birçok sebepten ötürü çok keyif aldım. İlk olarak, bir konu hakkında özet şeklinde bilgi almak ve en azından yaklaşık olarak çeşitli tedarikçileri karşılaştırmak mümkündü. Sınırlı katılımcı listesi sayesinde daha yoğun bir bilgi alışverişi mümkün oldu. Aynı zamanda, ben de temel şartları öğrenme fırsatı buldum."

Thomas Kathmeyer

 

"Etkinliğinizden, aşağıdaki sebeplerden ötürü çok memnun kaldım:
- Tek bir konuya odaklanma,
- Konuyla ilgili hedef tedarikçi anketi,
- Temel kullanım şartları sunum ve tartışmalarla netleştirildi,
- Katılımcı grubu kolay iletişim kurup, uzun vadede çok bilgilendirici olabilecek kadar küçüktü,
- Hedeflenen rekabet örnekleri."

Finansal bir grubun IT Müdürü

 

"Size, ekibinize ve Bay Hegi’ye teşekkürler.

Evet, söylenecek çok fazla olumlu şey var: Ekibinizin hiç tükenmeyen, sürekli ilgisi; etkileyici yer seçimi (bunun sağladığı faydalar göz ardı edilmemeli); doğru bilgi senteziyle iyi düzenlenmiş sunumlar; temsilci ve katılımcılara hızlı erişim; üst düzey kapanış programı (yemek, vs.). Katılımcıların dayanıklı olması gerekir, çünkü salonda hiç tükenmeyen bir dinamizm var. Sunumlar BİRİNCİ SINIF."

Veri aktarım altyapı sağlayıcısı temsilcisi