The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive Network


Professional Council Executive Dinner

Obowiązki Professional Council

Professional Council będące częścią GEN - The Global Executive Network nadzoruje profesjonalną jakość imprez. Najważniejszym jej celem, jest udoskonalenie merytorycznej zawartości tematu i lokalizowanie nowych trendów na ich wczesnym etapie, tak, aby mogły być szybko dostosowane do potrzeb eventów. Oznacza to, że imprezy organizowane przez GEN - The Global Executive Network są zawsze bardzo dobrze dopasowane do potrzeb rynku.

Professional Council powstała w październiku 2006 roku. Składa się z menadżerów z różnych branży, którzy swą obecnością uświetniają eventy i uatrakcyjniają je prezentując własny punk widzenia. Za sprawą Professional Council oraz dzięki wieloletniemu doświadczeniu, GEN - The Global Executive Network zyskuje poszerzoną i zróżnicowaną bazę przedsiębiorstw i firm, i skupia ich wiedzę oraz tzw. ‘know-how’. Regularne spotkania i dodatkowe konferencje telefoniczne zapewniają skuteczną, szybką i odpowiednio ukierunkowaną współpracę.


Członkowie Professional Council


Martina Rothe Obregon
Martina Rothe Obregon
"Świat nigdy przedtem nie był tak połączony w sieć zależności i nie zmieniał się w takim tempie jak dziś - dlatego otwarte nastawienie i gotowość do współpracy jest podstawą pomyślnego funkcjonowania w dzisiejszym środowisku biznesowym. Jako członek rady doradczej w ‘GEN – The Global Executive Network’ z radością oczekuję współpracy ze specjalistami z różnorodnych dziedzin i mam nadzieję wzbogacić radę doradczą o moje szerokie doświadczenia w zakresie Marketingu Międzynarodowego w czołowych firmach FMCG." 

Andreas Schneider
Andreas Schneider
"Ciągłe udoskonalanie działań wymaga dobrze zaprojektowanej organizacji zapewniającej przestrzeń, która pozwoli na rozwój nowych rozwiązań. Zdecydowanie wspieram pomysł forum polegającego na przedstawianiu nowych rozwiązań i trendów w przemyśle i zatrudnieniu, z rzeczową analizą w trakcie dyskusji i networkingu ponieważ dostarcza ono bodźców, które są siłą napędową dalszego postępu i optymalizacji interesów obydwu stron." 

Andreas Blass
Andreas Blass
"W dzisiejszym zglobalizowanym świecie i międzykulturowym społeczeństwie biznesu, interakcja ze specjalistami i wymiana zdań na kluczowe tematy jest koniecznością dla postępu i innowacji. Rada Doradcza 'GEN - The Global Executive Network' idealnie to odzwierciedla i stanowi doskonałą platformę do promocji i rozpowszechniania tych czynników sukcesu."

Philippe Signer Philippe Signer
"W czasach kiedy światowe rynki oraz potrzeby i oczekiwania klientów ciągle się zmieniają, startegie biznesowe wymagają częstej weryfikacji z rzeczywistością oraz modyfikacji. Networking, międzybranożwa wymiana pomysłów oraz dzielenie się doświadczeniem staje się wobec tego coraz bardziej potrzebne. GEN- The Global Executive Network jest idealnym medium by sprostać temu zadaniu."

Mark Day
Mark Day
"W komercyjnym świecie granice i bariery handlowe przestały istnieć i jedynym ograniczeniem dla zawodowego sukcesu jest nasze myślenie oraz umiejętność kreowania przyszłości i czerpania z niej korzyści dla własnych organizacji. GEN – The Global Executive Network zapewnia osobom na wysokich stanowiskach niesamowitą możliwość spotkań na najwyższym szczeblu by wystawić na próbę swoje poglądy i by dostrzec nowe możliwości które istnieją dla firmy w kwestii konkurencyjnej przewagi. Jestem dumny z bycia członkiem Rady Specjalistów i tym samym przyczyniania się do udoskonalania imprez networkingowych funkcjonujących na całym świecie."

Tom Coley
Tom Coley
"W zawiłym, nieustannie zmieniającym się świecie biznesu, rola jaką odgrywa The Global Executive Network (GEN) poprzez kreowanie eventów jest wyjątkowo odpowiednia przy radzeniu sobie z wyzwaniami postępu poprzez wymianę wiedzy i tworzenie sieci znajomości."

Dagmar Grossmann
Dagmar Grossmann
"GEN - The Global Executive Network jest dla mnie niezwykle cennym narzędziem biznesowym, ponieważ networking jest jego bardzo ważnym elementem; pomaga w poznawaniu wielu interesujących ludzi, interakcji z nimi, wymianie doświadczeń za wysokim szczeblu, pozyskiwaniu nowych kontaków oraz podrzymywaniu i rozwijaniu tych dotychczasowych." 

Heike Flster
Heike Fölster
"Moja pierwsza wizyta na evencie ogranizowanym przez 'Global Executive Network' wystarczyła by przekonać mnie o słuszności tego pomysłu. Nigdzie indziej nie miałabym możliwości spotkania tak dopasowanego do potrzeb menadżerów połączenia wymiany wiedzy, networkingu i efektywnego spożytkowania czasu. Jako członek Rady Specjalistów, chcę pracować nad dalszym rozwojem tej inicjatywy." 

Johannes Mller
Johannes Müller
"Myślenie w kontekście tworzenia kontaktów jest nieodzowne przy pracy wśród sieci znajomości. Pomysł GEN - The Global Executive Network łączy obydwa te elementy i jest dokładnie tym czego potrzebują w dzisiejszych czasach osoby decyzyjne i ludzie na najwyższych stanowiskach. Jako ekspert w Professional Council aktywnie uczestniczę w planowaniu całego przedsięwzięcia."

Udo Bieletzki
Udo Bieletzki
"Tym co przyciąga moją uwagę w GEN – The Global Executive Network jest tempo z jakim nowe trendy przekładają się na eventy o ciekawej formie i z potencjałem na przyciągnięcie licznych gości. Jako członek Rady z przyjemnością pracuję nad planowaniem spotkań, które dostarczają niespotykanych nigdzie indziej możliwości i które stanowią dokładną odpowiedź na zapotrzebowania rynku."

Gudrun Tauer
Gudrun Tauer
"Zwięzła I konkretna wymiana wiedzy podczas wykładów oraz nawiązywanie kontaktów pośród uczestników z podobnymi zainteresowaniami: oto najlepsze i najbardziej przekonujące połączenie. Ciągły rozwój i udoskonalanie koncepcji GEN - The Global Executive Network do którego przyczyniam się jako członek Rady Specjalistówl, zapewniają nieustannie wysoką jakość eventów." 

Juan Jose Foncillas Rosell
Juan Jose Foncillas Rosell
"GEN - The Global Executive Network stanowi niezwykle ciekawą inicjatywę organizowania spotkań ludzi z wielu sektorów i stanowisk które dają cenną możliwość profesjonalnego, jak i również osobistego nawiązywania kontaktów. Wymiana dośwadczeń z innymi menadżerami poszerza moją wizję i moje zrozumienie wielu różnych sektorów. Będąc członkiem Rady Specjalistów chcę przyczyniać się do rozwoju GEN - The Global Executive Network poprzez wzbogacanie wielokulturowych, międzynarodowych i międzysektorowych aspektów networkingu – trzech zagadnień, które stają się coraz bardziej kluczowe w momencie gdy globalizacja ma coraz większy wpływ na dzisiejsze środowisko biznesowe."

Philippe Perrodin
Philippe Perrodin
"Kiedy zaproponowano mi przystąpienie do GEN - The Global Executive Network, od pierwszej chwili przypadła mi do gustu możliwość wymiany zdań z biznesowymi odpowiednikami , stanowienia dla nich punktu odniesienia i przyczyniania się do rozwoju. Jako aktywny członek Rady z niecierpliwością oczekuję możliwości dalszego rozwoju tej idei."

Alexander Krotz
Alexander Krotz
"Tworzenie kontaktów i znajomości jest bardzo ważne, zwłaszcza w szybko rozwijających się przemysłach, z czego wszyscy coraz bardziej zdają sobie sprawę. 'Global Executive Network' jest wyjątkowym przedsięwzięciem I otwiera nowe drzwi do poznawania innych ludzi z branży w odpowiednim, eleganckim otoczeniu. Pomysł zdobył moją przychylność już na pierwszym Executive Dinner i będąc członkiem Professional Council z radością przyczyniam się do jego rozwoju." 

Meinrad W. Zähner Meinrad W. Zähner
"The Global Executive Network 'GEN' jest jedyną w swoim rodzaju platformą oferującą spotkania z ludźmi na podobnych stanowiskach w celu omawiania strategicznych wyzwań dla biznesu, trendów w branży, rozwiązań operacyjnych, oraz poszerzania własnego wglądu na możliwości dla biznesu, i potencjału na konkurencyjną przewagę dla własnej organizacji. GEN zapewnia doskonałą możliwość wymiany specjalizacyjnej wiedzy, nawiązywania kontaktów pośród CEOs i efektywnego wykorzystywania czasu."

EricClurfain Eric Clurfain
"W świecie i na rynkach gdzie główną siłą napędową są nieustanna innowacyjność i globalizacja, wpływowi ludzie z międzynarodowych korporacji bardziej niż kiedykolwiek potrzebują skutecznych narzędzi, które w mgnieniu oka pozwolą im na manewrowanie pośród zawiłości gospodarki poprzez dostęp do międzybranżowej wiedzy i skutecznego pozyskiwania kontaktów na całym świecie -oto są właśnie niepowtarzalne możliwości które GEN – The Global Executive Network oferuje swoim członkom poprzez ekskluzywną, wielokulturową platformę eventową."

Daniel G. Zeidler
Daniel G. Zeidler
"Podobają mi się pomysł i założenia które przyświecają koncepcji GEN - The Global Executive Network - inicjatywie prezentowania idei i trendów ograniczonej, lecz starannie wyselekcjonowanej grupie ludzi. Jestem przekonany, że dzięki pomocy wysoko wykfalifikowanych specjalistów, zapewnia ona najwyższą jakość i oddanie wobec klienta. Zdecydowanie chciałbym przyczyniać się do dalszego rozwoju tego pomysł i zwiększania jego wpływu w świecie biznesu." 

Heiko Scharding
Heiko Scharding
"Eventy GEN - The Global Executive Network szybko i bez przeszkód umożliwiają mi dowiadywanie się o bieżących trendach. Bardzo cenię zwłaszcza możliwość wymiany zdań z osobami z różnorodnych sektorów gospodarki. Będąc członkiem Rady, kładę nacisk w szczególności na współpracę nad innowacyjnymi tematami, które pozwalają śmiało patrzeć w przyszłość."