The Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkThe Global Executive NetworkDeklarata të Klientëve  Executive Dinner


"Ky ishte një event shumë i bukur dhe krijoi disa kontakte të vlefshme. Mësova shumë dhe shpresoj të kem mundësinë të ndjek edhe evente të ardhshme. Nëse mund t’ju vi në ndihmë në ndonjë mënyrë, ju lutem më telefononi."

LOGO BAYERSenior Vice President, Head of Global Regulatory Affairs
Bayer HealthCare
www.bayer.com
New York, United States of America

 

"Eventi ishte shumë i dobishëm dhe shumë i organizuar mirë. Më ka impresionuar sidomos kalibri i pjesëmarrësve dhe transparenca, besimi dhe angazhimi për të ndarë dhe për të mësuar praktikat më të mira dhe çështjet e përbashkëta. Do marr pjesë sërish në të ardhmen."

LOGO PhilipsSenior Director Operations, Mother & Childcare, Philips Avent
BG Health & Wellness
Phillips
Philips Consumer Lifestyle
London, United Kingdom

 

"Dëshiroj t'ju falenderoj sërish për këtë mbrëmje në The Hyatt në Paris. Gjithçka ishte perfekte: Projekti i darkës është shumë interesant dhe me siguri do të përmirësojë procedurat e testimit klinik në kompanitë farmaceutike, njerëzit ishin aq të këndshëm, shkëmbimet ishin të vlefshme. Dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme, organizimi juaj ishte i përsosur: hoteli, pjata e peshkut, .. mirëpritja juaj, kjo është ajo që më vjen në mendje spontanisht tani. Unë do t'ju informoj nëse kam diçka tjetër."

LOGO MerckDrug Safety Physician
Schering Plough
www.merck.com
London, United Kingdom

 

"Ishte një mbrëmje shumë e mirë dhe një shans i madh për të takuar disa njerëz shumë interesantë. Faleminderit dhe mezi pres eventin tjetër."

LOGO CARATGroup Digital Director
CARAT
www.carat.com
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për mesazhin tuaj. Me të vërtetë ishte kënaqësi të takohesha në darkën e Porterhouse javën e kaluar. Ju lutem shihni të dhënat e mia të plota të kontaktit më poshtë. Eventi ishte i këndshëm, por gjithashtu ishte shumë mirë e organizuar dhe ekzekutuar. Ishte një ambjent shumë I mire për ndërlidhje dhe produkti kryesor është informativ dhe shumë interesant. Kohëzgjatja e eventit ishte e përshtatshme dhe jo shumë e gjatë ose shumë e shkurtër për atë që u mbulua. Pres që të vij në një event tjetër në të ardhmen."

LOGO PearlVice President and Head of Clinical Operations
Pearl Therapeutics, Inc.
www.pearltherapeutics.com
New York, United States of America

 

"Faleminderit për pritjen e një Evenimenti të shkëlqyer, duke zbuluar pasqyrë provokuese dhe lidhje të vlefshme."

Logo PostCIO/Head of BIS-LO-DK & Central Europe
Post Danmark Logistik A/S
www.post.dk
Copenhagen, Denmark

 

"Para së gjithash faleminderit shumë për dërgimin e ftesës për të marrë pjesë në" Edge Customer Experience ", ishte një eksperiencë e mrekullueshme. Prezentimi dhe pikëpamjet e z. Vinay Iyer ishin shumë mbresëlënëse. Gjithashtu jam shumë i prekur nga mirësjellja juaj ndaj meje dhe gjithë të ftuarve. Ushqimi, mirësjellja, vendi dhe të gjitha ishin të shkëlqyera."

LOGO PARKSONSSr. Manager Marketing & Sales
Parksons Packaging Ltd.
parksonspackaging.com
Mumbai, India

 

"Shumë faleminderit për eventin! Ishte me të vërtetë i mirë dhe i vlefshëm për të shkëmbyer përvoja, sidomos mes industrive të ndryshme!"

Director Global Technical Marketing LOGO Merck
Display Materials Business Unit
Merck
www.merckgroup.com
Frankfurt, Germany

 

"Eventi ishte informues dhe unë fitova perspektiva të ndryshme nga industritë e tjera. Shpresoj të bashkohem me ju për eventet e ardhshme."

LOGO AGDDeputy Director
Information Technology & Systems, Financial Administration & Control
Accountant-General's Department
AGD | Government of Singapore
www.agd.gov.sg
Singapore

 

"Përzgjedhje e mirë e pjesëmarrësve të ngjashëm por dhe të larmishëm. Cilësia e pjesëmarrësve ishte e lartë, secili duke ndarë sfidat tona të biznesit. Formati i mbrëmjes ishte i mire, iu dha kohë pjesëmarrësve për t'u lidhur, angazhuar dhe planifikuar. Ndërsa fokusi ishte në Inteligjencën Strategjike të Biznesit, prezantimi përfundimtar nga Tableau ishte i përshtatshëm pasi ai solli perspektiva të ndryshme për sfidat e përshkruara, duke rikthyer fokusin në Inteligjencën e Biznesit dhe krijoi një platformë për diskutime më të thella."

LOGO STATSCorporate IT - Enterprise Information Management (EIM)
STATS ChipPAC
www.statschippac.com
Singapore

 

"Të dhenat e mia të kontaktit ndodhen më poshtë. Mezi pres që të marr listën e pjesëmarrësve. Eventi ishte një nga më të mirët me një përzgjedhje të mirë të profesionistëve të biznesit me përvojë nga një gamë e gjerë sektorësh."

LOGO AonCISO ARS & Aon Benfield
Aon Services Group | Information Risk & Security Services
www.aon.co.uk
London, United Kingdom

 

"Ishte përsëri një vendtakim shumë i mirë me organizim të përsosur, një drejtues emocionues dhe një mjedis unik bashkëpunimi dhe ndërlidhje."

LOGO merckAssociate Director
Group Controlling & Risk Management (CO-BB)
Merck – Living Innovation
www.merckgroup.com
Darmstadt, Germany

 

"Ngjarja ishte shumë e organizuar mirë nga A-Z, pjesëmarrësit ishin njerëz shumë interesantë dhe të ditur, fjalimi i darkës ishte i shkurtër dhe i fokusuar. Shkurtimisht fitova një pasqyrë të mirë të zhvillimeve dhe tendencave në menaxhimin e ciklit të jetës në kujdestari dhe në strehimin e klientëve. Faleminderit shumë."

LOGO UBSBusiness Developer Financial Intermediaries
UBS | Global Emerging Markets
www.ubs.com
Zurich, Switzerland

 

"Faleminderit për një mbrëmje shumë interesante dhe informuese, është mirë të dëgjosh se çfarë po përballen njerëzit në të gjithë industrinë dhe të kenë mundësinë të ndajnë mendimet. Është gjithashtu mirë që një organizatë si Capgemini të ndajnë njohuritë e saj, gjë që ndihmoi më tej diskutimet tona. Do të isha i interesuar të ndiqja eventet e ardhshme."

LOGO HomeServeDirector of Strategy
HomeServe Membership Ltd
www.homeserve.com
London, United Kingdom

 

"Faleminderit përsëri për diskutimet e frytshme dhe interesante që m’u dha mundësia për të marrë pjesë. Jam kënaqur shumë me nivelin e maturisë dhe menaxhimit të të gjithë pjesëmarrësve. Përveç kësaj, korniza në Jacob ishte shumë e këndshme."

LOGO HSH NordbankHead of Operations Management
HSH Nordbank
www.hsh-nordbank.com
Hamburg, Germany

 

"Faleminderit për informacionin (listën e të ftuarve dhe përshtypjet) dhe mezi pres eventin tjetër."

LOGO QantasExecutive Leader LEAN/BPR
Qantas Engineering
Qantas Airways Limited
www.qantas.com.au
Sydney, Australia

 

"Faleminderit për ftesën. Ishte një mbrëmje argëtuese me një shoqëri të bukur."

Vice President Digital Marketing LOGO Siemens
Siemens AG
Communications and Government Affairs
Market Communications, Online Marketing
www.siemens.com
Munich, Germany

 

"Faleminderit për këtë event të mrekullueshëm. E shijova vërtetë." Për eventet e ardhshme, ju lutemi t'i bëni një ftesë CIO-s së Grupit."

LOGO Alexander ForbesChief Technology Officer, Information Technology
Alexander Forbes Financial Services (Pty) Ltd,
Group South Africa
www.alexanderforbes.co.za
Johannesburg, South Africa

 

"Kam pasur diskutime shumë interesante - p.sh. Merck, SugarCRM. Instalimi ishte i përsosur - një apo dy tavolina të larta do të ishin më mire. Por mënyra se si e mbani" kohën e ulur "të kufizuar ishte e vërtetë e madhe!!!"

Global Director Business Development Technology LOGO Federal mogul
GfK
www.gfk.de
Frankfurt, Germany

 

"Faleminderit edhe një herë për ftesën në këtë event të organizuar mirë."

Logo MANNAIVice President Operations – ICT Division
Mannai Trading Co. WLL
Member of Mannai Corporation QSC
www.mannai.com
Doha, Qatar

 

"Faleminderit, kjo ishte një ngjarje shumë profesionale."

LOGO hpVice President, Enterprise Services
Global Sales Enablement – Americas
Hewlett-Packard Company
www.hp.com
Bay Area, United States of America

 

"Faleminderit shumë për ftesën dhe emailin tuaj. Jam kënaqur shumë darkën dhe prezantimin interesant dhe isha i kënaqur të takoj edhe disa nga kolegët e mi."

LOGO KPMGLawyer
KPMG Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
www.kpmg-law.de
Munich, Germany

 

"Ju faleminderit shumë për një mbrëmje më të këndshme dhe informuese.Qasja e debatit dhe diskutimit rreth tryezës ishte shumë frymëzuese dhe provokuan shumë mendime. Vendi dhe ushqimi ishin të shkëlqyera dhe unë do t’ja rekomandoja njerëzve të tjerë të marrin pjesë nëse u jepet mundësia."

LOGO AIGRegional Sourcing Manager – Technology
AIG Global Sourcing & Procurement Services
www.aig.com
London, United Kingdom

 

"Mbrëmja ishte shumë e këndshme. Ishte e mrekullueshme të takoje njerëz të ndryshëm në një mjedis relaksues."

LOGO The AAHead of Insurance Pricing
The AA
www.theaa.com
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për ftesën dhe darkën e përbashkët me drejtuesit e tjerë."

Deputy CIOLOGO Societe Generale
International Banking and Financial Services
Societe Generale
www.societegenerale.fr
Paris, France

 

"Me të vërtetë e shijova natyrën joformale të darkës së Global Executive Network që kam ndjekur në Los Anxhelos.Kanë qenë vetëm numri i duhur i drejtuesve të lartë nga industri të ndryshme të interesuara për ndërlidhje që e bëri natën të kënaqshme, informuese dhe argëtuese. Kjo është mënyra më e mirë për të zgjeruar rrjetin, shumë më efektive se lidhjet në konferenca apo funksione të tjera të biznesit. Faleminderit GEN!"

LOGO DisneyDirector, Digital Strategy
Disney and ESPN Media Networks
https://affiliate.disney.espn.com/login
New York, United States of America

 

"Faleminderit për darkën, ishte shumë interesante!"

LOGO WalmartMarketing and Business Development General Director – Ecommerce
Walmart Brasil
www.walmart.com.br
Sao Paulo, Brazil

 

"Prezantimi: i shkurtër, tërheqës dhe interesant.
Lista e vizitorëve: e balancuar dhe e zgjedhur. Rrallë dikush është në gjendje të takohet me një grup ku zhvillohet një diskutim i tillë produktiv.
Vëmendje ndaj detajeve: tavolina të vogla, të rrumbullakëta, siguruan vendosjen e përsosur për mysafirët për të debatuar dhe për të përfunduar idetë.
Përfundim: nuk ka mënyrë më të mirë / më efikase për Ekzekutivët e Lartë të takohen. Shumë e rekomandueshme."

LOGO BeiersdorfVice President-Finance Emerging Markets
Beiersdorf (Nivea) AG
www.beiersdorf.com
Dubai, UAE

 

"Para së gjithash, më duhet të them, shumë faleminderit për një mbrëmje kaq të arritur. Ishte një nder të bëhesha pjesë e Darkës Ekzekutive."

Release Manager for Cable Services & Solutions LOGO Vodafone
Vodafone Kabel Deutschland GmbH
www.kabeldeutschland.de
Dusseldorf, Germany

 

"Unë isha shumë i lumtur që u bëra pjesë e takimit javën e kaluar, detajet e mia të hollësishme janë në fund të këtij email-i. Shpresoj t'ju shoh përsëri në një GEN tjetër."

LOGO SKGeneral Manager
SA Biz Dev Team / Convergence Biz Office
SK Telekom
www.sk.com
Seoul, South Korea

 

"Mbrëmja ishte e këndshme dhe interesante, faleminderit përsëri. Mezi pres që të takohem me ju dhe formatin përsëri. Ju lutem gjeni nënshkrimin tim më poshtë."

Head of Strategy & Business Development LOGO Miles and More
Strategy & Business Development, FRA MC/BD
Miles & More GmbH
www.miles-and-more.com
Frankfurt, Germany

 

"Eventi ishte shumë i mirë, më pëlqeu shumë!"

LOGO YooxHead of yoox.cn
Yoox group
www.yoox.com
Shanghai, China

 

"Faleminderit përsëri për ftesën, jam gëzuar shumë për bashkëveprimin në mesin e një grupi të përzgjedhur shumë mirë. Shumë diskutime interesante dhe gjithashtu" SugarCRM "i zgjedhur" pritës "ka qenë frymëzues. Kam fituar shumë vlera dhe disa ide nga diskutimet dhe vlerësojmë mundësinë e bashkëpunimit. Ju lutem gjeni më poshtë detajet e kontaktit tim."

Head of Transformation Projects & Processes LOGO Sanofi
SANOFI
www.sanofi.de
Frankfurt, Germany

 

"Ju faleminderit edhe njëherë për ftesën, pasi mendoj se ishte një platformë e shkëlqyeshme për të shkëmbyer dhe ndarë ide. Shpresoj t’ju shoh së shpejti."

LOGO BeaumanoirExecutive VP Sourcing & Operations
Groupe Beaumanoir
www.groupe-beaumanoir.fr
Paris, France

 

"Para së gjithash ju falenderoj shumë për ftesën.Ky ishte një nga eventet më të mira që kam marrë pjesë ndonjëherë. Ishte fantastike mundësia për të zgjeruar rrjetin tim me CIO-të e tjerë dhe ekuilibri midis bashkëpunimit dhe prezantimit ishte mjaft i përshtatshëm. Ju falenderoj edhe një herë."

LOGO SANDOZCIO
Sandoz do Brazil
www.sandoz.com
Sao Paulo, Brazil

 

"Ishte kënaqësi për mua të ndiqja një takim të tillë të shkëlqyeshëm. Ushqimi, vendi dhe njerëzit e përfshirë ishin kaq të kujdesshëm dhe profesional, nuk kam kaluar kohë kaq cilësore prej një kohe të gjatë. Faleminderit!"

LOGO GargashGeneral Manager, Life & Investment
Gargash Insurance
www.gargashinsurance.com
Dubai, United Arab Emirates

 

"Ju faleminderit për darkën e këndshme. Unë do të isha i kënaqur të marr pjesë në një tjetër darkë ekzekutive të GEN në të ardhmen,"

LOGO Lombardia InformaticaDirettore
Direzione Contact Center Regionale
Lombardia Informatica s.p.a.
www.lispa.it
Milan, Italy

 

"Ishte një mbrëmje e kënaqshme dhe ju lutem më lejoni të mësoj temat dhe kohën e eventeve tuaja të ardhshme të planifikuara, në mënyrë që të mund ta konsideroj pjesëmarrjen."

LOGO LaingGeneral Manager
Laing O’Rourke Australia
www.laingorourke.com.au
Sydney, Australia

 

"Urime për organizimin e një eventi të shkurtër dhe kuptimplote."

Logo CGChief Technology Officer – Vice President
Crompton Greaves Limited
www.cgglobal.com
Mumbai, India

 

"Ju faleminderit Domitilla për këtë mundësinë e dialogut interesant me profesionistët e tjerë për përvojën e klientit. Natyrisht, sektori bankar është veçanërisht i shqetësuar pasi marrëdhëniet bankare / klientë monitorohen nga ligjvënësit dhe rregullatorët."

LOGO BNP ParibasDeputy Head - Protection of Interests of Clients
Compliance - BNP Paribas
www.bnpparibas.com
Paris, France

 

"Ishte kënaqësi pjesmarrja në eventin tuaj. Koncepti i Darkës Ekzekutive ishte fantastik dhe më dha mundësinë për të ditur më shumë për drejtuesit e tjerë në industri të ndryshme, dhe gjithashtu më dha mundësinë të mësoj se si të tjerët po ndërmarrin sfida përsa i përket dixhitalizimit. Shumë faleminderit!"

LOGO AIADirector & Head of Distribution
AIA China
www.aia.com/en
Shanghai, China

 

"Unë e pëlqeva darkën dhe mu duk informative në aspektin e sfidave dhe mendimeve të njerëzve / organizatave të tjera. Përzierja e njerëzve dhe industrive ishte e mirë dhe madhësia e grupit mundësoi komunikimin me të gjithë të pranishmit. Do ja rekomandoja të tjerëve."

LOGO Balfour BeattyCIO
Balfour Beatty Services
www.balfourbeatty.com
London, United Kingdom

 

"Event i mirë me diskutime stimuluese dhe zbavitëse. Do të merrja pjesë përsëri dhe do t'ua rekomandoj të tjerëve."

LOGO InfineonVice President Strategic Projects
Infineon Technologies AG
www.infineon.com
Munich, Germany

 

"Ishte kënaqësi t’ju takoja mbrëmë. Event fantastik!"

LOGO SiemensGlobal Head of Strategy
Siemens Audiology – a Siemens Healthcare business
www.siemens.com
Singapore

 

"Unë thjesht doja t'ju shkruaj një email të shpejtë për t'ju falënderuar ju dhe ekipin për një mbrëmje shumë interesante dhe të këndshme javën e kaluar. Në fakt, isha shumë i befasuar nga eventi dhe mikpritja e shkëlqyer. Koha për diskutime ishte pak e shkrurtër pasi kishte disa pika për të cilat do kisha dashur të dëgjoja mendimin e grupit, por koha fluturoi."

LOGO ACEEuropean eCommerce Product Manager
ACE European Group
www.acegroup.com/eu-en
London, United Kingdom

 

"Faleminderit shumë për organizimin e suksesshëm të darkës ekzekutive, ishte një prezantim interesant dhe pjesëmarrës të rëndësishëm. Shpresoj që nënshkrimi im të jetë një informacion i mjaftueshëm për ju."

LOGO ECRON ACUNOVAChief Executive Officer – Nordic Region
aCROnordic A/S
www.ecronacunova.com
Copenhagen, Denmark

 

"Ishte e mrekullueshme pjesmarrja në darkë dje. Është për mua hera e parë që përjetoj një format të tillë takimi, dhe megjithëse paksa befasues, arriti në mënyrë efektive qëllimin e saj për të lehtësuar ndërveprimin joformal por të mirë mes nesh në një mjedis relaksues. Unë do ta rekomandoj atë."

logo_airbusCIO
Airbus Military
www.airbusmilitary.com
Madrid, Spain

 

"Mendoj se darka ishte e mrekullueshme. Më pëlqente që ishim vetëm 6 veta, sepse ishte mjaft intime dhe ne mund të flisnim me një grup të vogël njerëzish gjatë gjithë natës, në vend që të përpiqeshim të takonim një grup njerëzish gjatë gjithë mbrëmjes."

Health NetVice President, Operations & Clinical Services
Health Net, Inc
www.healthnet.com

 

"Ishte kënaqësi që mora pjesë në Darkën Ekzekutive të mbrëmshme duke krijuar lidhje me drejtues profesionistë në industrinë e IT-së. Ishte interesante të dëgjonim se shumica e pjesëmarrësve hasin pengesa të përbashkëta në kompanitë e tyre, pavarësisht nga diversiteti i industrive të tyre të biznesit. Tema kryesore dhe diskutimet shoqëruese ishin shumë të dobishme dhe të vlefshme për ndarjen e ideve dhe përvojave të të gjithëve. Personalisht, unë e konsideroj një event të suksesshme dhe ju lutem pranoni urimet e mia për temën dhe organizimin."

LOGO NAKHEELChief Information Officer
Nakheel PJSC
www.nakheel.com
Dubai, United Arab Emirates

 

"Jam kënaqur shumë në këtë event. Një temë që askush nuk mund të qëndrojë indifferent pasi e hasim vazhdimisht në mjedisin e biznesit. Aspektet emocionuese dhe të reja të kësaj teme të fituara dhe shkëmbimi me kolegë të tjerë shumë interesantë - madhësi të kompanive, institucione prodhuese ose financiare - ne të gjithë luftojmë kundër frikës së njëjtë., Do qëndrojmë në kontakt me disa të ftuar të tjerë. Zbulimi ishte shumë i bukur dhe organizimi i jashtëzakonshëm. Presim që të jemi të ftuar përsëri në eventet e ardhshme."

LOGO UBSCustody Client Servicing, Vendor Manager
Corporate Center
UBS AG
www.ubs.com
Zurich, Switzerland

 

"Faleminderit për organizimin e një eventi të mire. Një format shumë i ndryshëm për këto lloj eventesh dhe funksionon me të vërtetë mirë."

LOGO TransnetActing Head : Enterprise Information Risk Security Governance & Compliance
Transnet SOC Ltd
www.Transnet.net
Johannesburg, South Africa

 

"It was a very interesting evening – and on top real fun. Many thanks!"

Finance Manager LOGO Oppenhoff
Global Pistons
Federal-Mogul Holding Deutschland GmbH
www.federalmogul.com
Frankfurt, Germany

 

"E shijova vërtetë mbrëmjen - prezantimet ishin jashtëzakonisht interesante dhe bisedat e diskutimet që pasuan ishin të gjalla dhe provokuese. Unë po lidhem me kontaktet të mia të sapokrijuara për të vazhduar dialogun e nisur nëpërmjet jush në mbrëmje. Faleminderit përsëri për mundësinë për të kaluar kohë me ju dhe grupin. Darka ishte e mrekullueshme dhe marrëdhëniet e reja që kam krijuar janë edhe më të mira."

LOGO Daiichi-SankyoSenior Director Cardiovascular Clinical Development
Daiichi Sankyo Pharma Development
www.dsi.com
New York, United States of America

 

"Ju lutem gjeni bashkangjitur detajet e kontaktit tim. Unë mezi pres të marrë listën e mysafirëve. Me të vërtetë e kam shijuar mbrëmjen dhe diskutimet shumë interesante rreth temës "Apps Ekonomia"."

LOGO oppenhoffLawyer
OPPENHOFF & PARTNER
www.oppenhoff.eu
Cologne, Germany

 

"Ishte kënaqësi të merrj pjesë në Darkën e takimit mbrëmë: E gjithë shfaqja ishte e mrekullueshme, mirë e organizuar dhe e ndjekur mirë, kurrë nuk kam ndjerë se isha i ri në grup, diskutimi ishte gjithashtu shumë i shëndetshëm dhe kuptimplotë, njerëzit ishin shumë të ngrohtë dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme, suveniri ishte shumë i mirë, I çmueshëm për çdo person nga shërbimi i Industrisë.
Faleminderit,"

Logo HDILCEO
HDIL Entertainment
www.hdil.in
Mumbai, India

 

"Ju faleminderit për interesimin. E shijova shumë takimin me ju dhe të pranishmit e tjerë. Ishte një ndarje dhe shkëmbim i perspektivave në tema të ndryshme me liderë të tjerë. Ushqimi ishte shumë i mirë dhe po kështu ishte edhe ambjenti. Vërtëtë mezi pres të marr pjesë në më shumë ngjarje të tilla në të ardhmen. A janë këto takime vetëm me ftesë apo mund të regjistrohemi vetë sipas kalendarit të eventeve?"

LOGO MankindDirector, Medical Affairs
Mannkind Corporation
www.mannkindcorp.com
New York, United States of America

 

"Faleminderit shumë për organizimin. Ishte cdo gjë shumë e mirë organizuar. Të pranishmit ishin aktiv gjë që ishte mjaft mbresëlënëse në krahasim me konferencat e tjera. Përmbajtja ishte e mirë dhe e rëndësishme. Pati shumë ndërveprim, gjë që i bëri bisedat mjaft interesante."

LOGO OCBCGroup O&T – Technology Architecture
OCBC Bank
www.ocbc.com
Singapore

 

"Faleminderit për ftesën. Ishte një mundësi e mirë për të shkëmbyer me profesionistë të kualifikuar për tema me interes të përbashkët."

Deputy Head - Protection of Interests of clientsLOGO BNP
BNP Paribas
www.bnpparibas.com
Paris, France

 

"Përfundimidht një natë e kënaqshme - gjeta mundësitë e ndërlidhjes në tryezë shumë të vlefshme. Mezi pres të marr tëdhënat e kontaktit të pjesëmarrësve të tjerë."

LOGO PrimaryHead of IT – Corporate and Major Programs
Primary Health Care Limited
Information Innovation Group
www.primaryhealthcare.com.au
Sydney, Australia

 

"Unë jam shumë i kënaqur që isha në Darkën Ekzekutive.Kjo është një mundësi e mirë për të qenë në gjendje të bashkëpunoj dhe të bëj njohje të reja nëpër industri të ndryshme.Bashkimi me udhëheqës të ndryshëm ishte shumë inteligjente. Ambjenti ishte shumë miqësor dhe menaxhimi i kohës shumë i mirë Faleminderit për ftesën dhe mezi pres që të vij në darka të tilla në të ardhmen."

LOGO AlconHead of Procurement (MTO, Asia)
Alcon/Novartis
www.novartis.com
Singapore

 

"Faleminderit juve dhe ekipit tuaj që organizuat këtë event të madh."

LOGO China ResourcesStrategic Development Department
China Resources Power Holding Co.,Ltd
www.crc.com.hk
Beijing, China

 

"Faleminderit shumë për ndarjen e fotografive të Darkës Ekzekutive të fundit në Doha. Mezi pres t'ju takoj në një event tjetër."

LOGO UAE EXCHANGECountry Head
QATAR-UAE Exchange Est.
www.uaeexchange.com/qat
Doha, Qatar

 

"Faleminderit përsëri për eventin e bukur dje: kam takuar disa njerëz interesantë dhe e shijova atmosferën dhe mikpritjen tuaj!"

LOGO SchindlerVice President Corporate Human Resources: Gateway Europe South
Schindler Management Ltd.
www.schindler.com
Zurich, Switzerland

 

"Ne do të donim t’ju falënderonim së pari për ftesën në eventin me " Strategjitë për Zhvillim në Mobile-Cloud Era ", që u mbajt të hënën, 3 nëntor 2014. Suksesi fenomenal i këtij eventi është një pasqyrim i përkushtimit dhe entuziazmit gjithnjë në rritje të ekipit tuaj duke mundësuar krijimin e atmosferës së përsosur në darkat tuaja."

LOGO QatarOlympic ComitteeFinancial Expert
Finance Affairs Department
Qatar Olympic Committee
www.olympic.qa
Doha, Qatar

 

"Ishte kënaqësi që morëm pjesë në takim, patëm diskutime shumë të frytshme."

LOGO gskDirector, Clinical Development
GlaxoSmithKline
www.gsk.com
London, United Kingdom

 

"Ishte një mbrëmje shumë e mirë me të gjithë ju për 5 orë. Kam fituar disa njohuri nga fjalimi i z. Vinay Iyer dhe darka ishte shumë e mirë me verëra të kuqe dhe të bardha dhe ëmbëlsira. Kohë e shpenzuar denjësisht me zyrtarë te lartë në treg për t'u njohur me njëri-tjetrin nga afër. Faleminderit GEN. Ju lutem më dërgoni fotot së bashku me emrat dhe detajet e personave që njoha."

LOGO ABBAssistant Vice President
Discrete Motion and Automation - Machine services
HEAD - Sales & Marketing. (Motors & Generators)
www.abb.com
Mumbai, India

 

"Ju faleminderit për mbrëmjen mbresëlënëse të djeshme. Kam marrë njohuri të reja në mënyrën se si kompanitë e tjera menaxhojnë sfidën e zbatimit të mjeteve të reja të IT për të përmirësuar bashkëpunimin midis punonjësve të tyre."

LOGO Tüv-SüdManaging Director
TÜV SÜD Product Service GmbH, Germany
www.tuev-sued.de
Munich, Germany

 

"Pritja - Qasje shumë interesante në mënyrën se si të aplikoni klientët në bord për tërë ciklin e jetës së marrëdhënieve me klientin dhe prezantimin e përfshirjes dixhitale përfshirë opsionet e zgjuara. Audienca - përzierje e shkëlqyer e funksioneve / zonave të ndryshme me ndërfaqen e përbashkët të" përfshirjes "që janë pjesë e zonave tona të biznesit. Mundësi të shkëlqyera të ndërlidhjes dhe njohuri interesante në bankat / zonat e tjera të trajtimit të klientit në bord. Vendndodhja: Vendosja e bukur në hotelin e klasit të lartë të Cyrihut.

Ju faleminderit shumë për mundësinë e mrekullueshme për të marrë pjesë në këtë eveniment të jashtëzakonshëm."

LOGO LispaCustody Client Service
UBS | Securities, Group Operations
www.ubs.com
Zurich, Switzerland

 

"Faleminderit për darkën dhe mundësitë e bashkëpunimit."

LOGO AvivaHead of Digital Strategy
Aviva
www.aviva.com
London, United Kingdom

 

"GEN, dua t’ju falenderoj për këtë mbrëmje kaq të mirë organizuar."

LOGO VoithManaging Director
Voith Turbo Schneider Propulsion GmbH & Co. KG
www.voith.com/marine-technology
Frankfurt, Germany

 

"Ju faleminderit përsëri për ftesën. Ishte një përvojë e mrekullueshme të takoje njerëz nga shumë industri të ndryshme dhe të gjitha përfaqësonin nivelin ekzekutiv të kompanive të tyre."

Vice President LOGO Hella
Hella KGaA Hueck & Co.
Global Key Account Management BMW Group
www.hella.de
Frankfurt, Germany

 

"E shijova Darkën Ekzekutive si një event unik por me pjesëmarrës të ndryshëm duke përfituar kështu nga perspektiva ndër-industriale."

Head of International InnovationLOGO Evonik
Evonik Industries AG
www.evonik.com
Hanau-Wolfgang, Germany

 

"Mbrëmja siguroi një mjedis të këndshëm dhe relaksues për t'u shoqëruar dhe për të diskutuar rreth temës specifike nga perspektiva të ndryshme të të pranishmëve, të cilët janë nga prejardhje të shumëllojshme. Ushqimi ishte i mirë dhe shoqëria e shkëlqyer. Faleminderit."

LOGO PSAAVP
Infrastructure & Governance | IT Division
PSA Corp
www.globalpsa.com
Singapore

 

"Faleminderit për ftesën dhe për një mbrëmje shumë të këndshme dhe informuese. Do të doja shumë të merrja pjesë përsëri – natyrisht në varësi të temës që do trajtohet."

Logo WhitebreadStrategy Director, Costa Coffee
Whitbread Group PLC
www.whitbread.co.uk
London, United Kingdom

 

"Shumë faleminderit për ftesën në Darkën Ekzekutive në Hamburg. Unë e shijova shumë mbrëmjen pasi pata disa diskutime shumë interesante.Në veçanti më pëlqeu vendosja e një grupi të vogël njerëzish nga industri të ndryshme të lidhura me një temë të përbashkët. Mezi pres të marr pjesë në një tjetër event në të ardhmen."

LOGO OttoHead of Corporate Development New Media
Otto Group
www.ottogroup.com
Hamburg, Germany

 

"Më pëlqeu shumë ambienti i përgjithshëm dhe do të isha i lumtur të bashkohesha përsëri."

LOGO AllianzInnovation Manager
Allianz SE
www.allianz.de
Munich, Germany

 

"Ju falenderoj për mbrëmjen. Eventi i GEN ka tejkaluar pritshmërinë time duke paraqitur një temë të kohës dhe duke bashkuar talente të niveleve të larta . Mezi pres që të bëhem pjesë e eventeve të ardhshme."

LOGO ZUrichHead of Data and Direct Marketing, Global Life
Zurich Insurance Company Ltd., Switzerland
www.Zurich.com
Zurich, Switzerland

 

"Ky ishte një event i mrekullueshëm! Ishte një gjë e mirë të ndaje sfidat e ardhshme të njëri tjetrit, si dhe për të dëgjuar deklaratat ekzekutive rreth kësaj teme diskutimi."

LOGO AIGHead of Finance Partnering for UK and Europe
AIG
www.aig.com
London, United Kingdom

 

"Axel, faleminderit për organizimin e një eventi të tillë. Pati shumë vlera dhe disa diskutime të shkëlqyera me të pranishmit. Fjalimi nga ekspertët e fushës ishte gjithashtu mjaft i rëndësishme për disa nga sfidat me të cilat përballemi në biznesin tonë dhe do të shqyrtojmë ofertat e tyre. Një sygjerim për përmirësim do të ishte sigurimi i udhëzimeve më shpejt për kohëzgjatjen e pritshme të eventit, pasi unë do të doja të kisha qëndruar më shumë por kisha një takim tjetër, kështu që u desh të largohesha më herët."

LOGO ARUBADirector of Product Marketing
Aruba Networks
www.arubanetworks.com
Bay Area, United States

 

"Faleminderit për mbrëmjen e mrekullueshme, ky ishte event i përkryer duke pasur parasysh se po kërkoja një event që do të merrte drejtues të ndryshëm të industrisë për të folur rreth rritjes. Ishte shumë interesante të shikoja se si ndërvepronin secila prej industrive tona dhe perspektivat e ndryshme që kishim për inovacionin, konkurrencën dhe teknologjinë."

LOGO EricssonHead of ICT
Ericsson Hong Kong and Macau
www.Ericsson.com
Hong Kong

 

"Përshëndetje! Në fillim, më lejoni të falënderoj për mirësjelljen tuaj gjatë takimit GEN në" Edge Customer Experience ". Ishte me të vërtetë mirë të bashkëveproje me spektrin e njerëzve me ide dhe eksperienca të ndryshme unike për veten e tyre! Duke dhënë mundësinë për t'u takuar me disa kontakte biznesi të cilët nuk ishin në radarin tim, kjo do të sjellë një segment / rrugë të re për biznesin tim. Faleminderit edhe njëherë për këtë përpjekje!"

LOGO TIMEVice President - Auto Components and Composites
Time Technoplast Limited
www.timetechnoplast.com
Chicago, United States of America

 

"Ishte një prezantim i mirë, mësova disa gjëra. Lidhjet ishin gjithashtu me interes. Ja vlen me të vërtetë."

LOGO ACEChief Underwriting Officer Europe, Middle East and Africa
Accident & Health
Ace European Group Limited
www.acegroup.com
London, United Kingdom

 

"Ishte kënaqësi të takoja edhe ju personalisht në darkën e mbrëmjes së kaluar.Gjithashtu shpresoj që të ftohem së shpejti në një event tjetër.Ky ishte një sesion i dobishëm, një mundësi e shkëlqyer për ndarjen e ideve dhe ndërlidhje. Jam kënaqur me të vërtetë duke takuar njerëz interesantë. Vendi, ushqimi dhe pijet ishin super. Faleminderit që më ftove. Pres me padurim një sesion tjetër në të ardhmen e afërt."

LOGO tomtomSenior Internal Auditor
TomTom International BV
www.tomtom.com
Amsterdam, The Netherlands

 

"Unë mendoj se ngjarja është e organizuar mirë dhe është një mundësi e mrekullueshme për të rrjetëzuar me drejtuesit në lagjen time. Faleminderit, ju lumtë!"

LOGO LispaChief Information Officer
CHANEL (CHINA) CO. LTD.
Shanghai, China

 

"Ju faleminderit për organizimin e këtij eventi frymëzuese me drejtues të rëndësishëm të cilët përballen me interesa dhe sfida të ngjashme me mua. Me të vërtetë e kam shijuar takimin dhe shkëmbimi i informacionit në lidhje me biznesin ishte i lartë. Pra mjaft edukues dhe frymëzues. Ju lutem mos hezitoni të më njoftoni për takime të ardhshme."

LOGO ABN AMROHead of Marketing Consumer Segments Team
ABN AMRO Bank
www.abnamro.com
The Netherlands, Amsterdam

 

"Ishte një event shumë i bukur mbrëmë me shumë kontakte të reja. Faleminderit shumë për organizimin!"

LOGO SiemensHead of Global Capital Markets
Siemens Treasury GmbH
www.siemens.com
Munich, Germany

 

"Faleminderit për pritjen e një eventi yjore. Ishte me të vërtetë një nga forumet më të mira të rrjeteve që kam ndjekur, duke lejuar mundësinë e vërtetë të rrjetëzimit për drejtuesit ekzistues në dhomë. Unë gjithashtu me të vërtetë shijova temën dhe sfidat e ndryshme që po marrin përsipër kompanitë e tjera që ishin të ftuara. Eventi mundi edhe ndeshjen e mbrëmshme të Bruinsit :-) Ju lutem gjeni më poshtë informacionet e kontaktit që ju jeni të mirëpritur për të ndarë me të pranishmit, si dhe ekipin GEN."

LOGO KRONOSVice President, Engineering
Kronos Incorporated
www.kronos.com
Boston, United States of America

 

"Ishte një ngjarje e mrekullueshme dhe e frymëzuar! Ju faleminderit për sjelljen e liderëve dixhitalë nga sektorë të ndryshëm të industrisë dhe unë jam mjaft i sigurt se ne do të zhvillojmë modele të reja biznesi së bashku në të ardhmen e afërt."

Enterprise Architect BMWLOGO BMW
BMW
www.bmw.com
Munich, Germany

 

"Së pari, më lejoni të vlerësoj mënyrën se si organizoni dhe drejtoni të gjithë eventin. Për mua takimi ishte me rëndësi të madhe. Tema" Përvoja e klientit "ishte menduar të provokonte si kryetar Vinay ka shtuar perspective të re për të arritur klientin me Teknologjinë dhe mënyrën se si IT mund t'i ndihmojë organizatat për të krijuar një avantazh konkurrues. Ky ndërveprim me delegatët ishte me cilësi të lartë dhe përfituan reciprokisht të gjithë të pranishmit atje. Faleminderit për ftesën tuaj dhe përshëndetjet për ekipin GEN të cilët mbajtën një event të suksesshëm dhe intelektual."

LOGO WockhardtDivision Head ( Sales and Marketing )
Wockhardt Limited
www.wockhardt.com
London, United Kingdom

 

"Përshtypjet e mia, ishte një event shumë i mirë, asnjë shitje imponuese, kohë e mjaftueshme për t’u ndërlidhur në një grup të vërtetë ekzekutiv dhe përmbajtje të mirë dhe interesante të prezantimit - me të vërtetë i plotësoi pritshmëritë e mia!"

LOGO NOKIA SIEMENS NetworkHead Global Procurement Finance and Control
Nokia Siemens Networks
www.nokiasiemensnetworks.com
Munich, Germany

 

"Takimi i GEN ishte një mundësi e shkëlqyer për t'u takuar me udhëheqës me mendime të ngjashme, të cilët përballen me të njëjtat sfida, por nga perspektiva të ndryshme."

LOGO AchmeaManager Strategie, Marketing & Business Development
Achmea | Corporate Relations
www.achmea.nl
The Netherlands, Amsterdam

 

"Para së gjithash, faleminderit shumë për ftesën për të marrë pjesë në bisedën për krimin kibernetik. Prezantimi i ekspertëve ishte shumë i plotë dhe na lejoi të kuptojmë më mirë se si funksionojnë rrjetet kriminale, ai kishte shumë eksperiencë dhe njohuri për këtë temë. Eventi në vetvete ishte shumë i bukur dhe i ngrohtë, kishte afinitet mes mysafirëve, dhe formati është shumë i mirë, sepse prodhon afërsinë me pjesëmarrësit në mënyrë të natyrshme. Shumë nga mysafirët gjithashtu kontribuan me ide dhe pyetje, gjë që ishte një vlerë e shtuar për atë që eksperti na transmetoi. Vendi, koha ishin gjithashtu ideale, dhe ushqimi shërbehej bukur dhe i shijshëm. Së fundi, do të doja të theksoja personin që na përshëndeti dhe trajtoi eventin; Ajo ishte shumë e sjellshme, miqësore dhe e trajtoi situatën mirë; Ajo u sigurua që të na prezantojë dhe ishte shumë e vëmendshme ndaj nevojave tona, për të na bërë të ndiheshim mirë."

LOGO vigatecArea Manager - Payments Systems
Vigatec
www.vigatec.com
Santiago, Chile

 

"Ishte një event interesant dhe ishte e mrekullueshme të dëgjosh sfidat dhe zgjidhjet e kompanive të tjera. Unë patjetër do ja rekomandoj kolegëve."

LOGO CadenceGroup Director, Product Management & Marketing
Cadence
www.cadence.com
San Francisco, United States of America

 

"Faleminderit për eventin. Tokio ka shumë evente bashkëpunimi, por konfirmoj që eventi i GEN ishte I veçantë, sidomos në lidhje me përzgjedhjen e pjesëmarrësve dhe vendndodhjes."

Executive Officer LOGO Bosch
Bosch Corporation
www.bosch.com
Tokyo, Japan

 

"Faleminderit shumë për këtë event të mrekullueshëm dhe për këtë mundësi bashkëpunimi." Është me të vërtetë e vlefshme të shohësh se çfarë bëjnë dhe cfarë po përjetojnë kolegët. Do të doja të bëhesha pjesë e eventeve të ardhshme dhe shpresoj që të jem në gjendje të jap kontributin tim."

LOGO JDJD Group Executive – IT Governance
www.jdg.co.za
Johannesburg, South Africa

 

"Faleminderit për ftesën për darkën e mbrëmshme - kjo ishte më stimuluese dhe kam bërë një numër kontakesh shumë të rëndësishme biznesi. Shpresoj të ftohem për darka të tjera në të ardhmen."

LOGO HitachiBusiness Development & Alliances UK
Hitachi Consulting
www.hitachiconsulting.com
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për këtë mundësi për të takuar udhëheqës nga industritë e tjera dhe për të pasuruar kuptimin tim për pikëpamjet e qendrës së konsumatorëve."

LOGO OrangeVP Marketing, Strategy & Business Development
Orange International Carriers
www.orange.com
Paris, France

 

"E shijova shumë eventin mbrëmë."

LOGO RBSCountry Head, RBS Qatar Branch
Managing Director
Corporate & Institutional Banking, RBS plc
www.rbs.com
Doha, Qatar

 

"Ishte kënaqësi që mora pjesë në këtë takim shumë interesant në një vend të mrekullueshëm. Prezantimi ishte shumë informativ dhe pata shumë biseda të mira."

LOGO LATHAM & WATKINSKnowledge Management Lawyer
LATHAM & WATKINS LLP
www.lw.com
Munich, Germany

 

"Faleminderit për ftesën në eventin e mbrëmjes së kaluar, e shijova me disa biseda me cilësi të mirë duke e bërë atë një event shumë të vlefshëm."

LOGO RBSDigital Director, Business & Commercial Banking, Corporate Banking Division
RBS
London, United Kingdom

 

"Shumë faleminderit për shënimin tuaj dhe ngjarjen: Ishte e dobishme. Unë jam tashmë në kontakt me disa njerëz që takova mbrëmë. Faleminderit dhe gjithe te mirat."

LOGO SambaChief Marketing Officer
Samba Financial Group
www.samba.com
Riyadh, Saudi Arabia

 

"Shumë e mirë organizuar dhe faleminderit për mikpritjen."

LOGO Cathay PacificManager IT Department
Cathay Pacific
www.cathaypacific.com
Singapore

 

"Përsëri kjo ishte një mbrëmje e madhe dhe ju keni organizuar një grup ekskluziv dhe të vogël të ekspertëve, prandaj kemi pasur diskutime të mira, shkëmbim të hapur dhe argëtim. Përvojë shumë të vlefshme për bashkëpunim dhe ndërlidhje."

Project Manager MIC (Management Information Cockpit)LOGO Merck
Associate Director
Group Controlling & Risk Management (CO-BB)
Merck KGaA
www.merckgroup.com
Darmstadt, Germany

 

"Shumë faleminderit për ftesën mbrëmë. Për mendimin tim organizimi, programi i mbrëmjes, lloji i vendit të zgjedhur dhe numri i kufizuar i pjesëmarrësve i lejoi të gjithëve të ndërlidhen dhe të bashkëveprojnë me të gjithë të pranishmit e tjerë. Unë e kam vlerësuar nivelin dhe aftësitë e të gjithë drejtuesve të tjerë të ftuar dhe kam pasur mundësinë të argëtohem me biseda interesante dhe të diskutoj tema të interesit të përbashkët. Darka përveçse përfituese ishte dhe shumë të këndshme për të gjithë."

LOGO GeneraliSenior Manager - Reinsurance
Assicurazioni Generali SpA - Middle East Regional Office
www.generali-middleeast.com
Dubai, United Arab Emirates

 

"Ishte i mrekullueshëm takimi dhe shumë u kënaqa me eventin. Mezi pres eventin tjeter."

Haufe-umantisChief Technology Officer
Haufe-umantis AG
www.haufe.com/umantis
Zurich, Switzerland

 

"Ishte kënaqësi të takohesha me ju, Prezantuesit dhe Drejtuesit. Prezantimi i darkës më dha një përmbledhje të mirë dhe unë do të përpiqem të hetoj nëse përdorim këtë apo zgjidhje të ngjashme. Bashkëpunimi ishte i shkëlqyer. Faleminderit për këtë event të mrekullueshëm."

LOGO PfizerBusiness Technology Country Lead
Pfizer Denmark
www.pfizer.dk
Copenhagen, Denmark

 

"Faleminderit shumë për ftesën. Ishte një mundësi e mrekullueshme për të bërë njohje, për të takuar njerëz shumë interesantë dhe profesionalë, dhe për të ditur më shumë për përvojën GEN.

Përshtypjet:

 • Hapësira ishte shumë e rehatshme, shërbim i shkëlqyer
 • Ekipi i GEN është shumë profesional
 • Tema është shumë interesante
 • Audienca shumë interesante dhe e gatshme për të ndarë
 • Ishte një surprizë për mua se ishim vetëm 2 drejtuese femra. Diversiteti mund të jetë një mundësi në këtë forum

Faleminderit përsëri për ftesën."

LOGO Coca-ColaMarketing Senior Manager
The Coca-Cola Company Mexico
www.coca-cola.com
Mexico City, Mexico

 

"Darka Ekzekutive ishte fantastike! Kohët e fundit ishim shumë të mërzitur duke ndjekur ngjarjet tipike CIO, por darka e GEN më bëri shumë të lumtur dhe të gëzuar pasi takova kaq shumë njerëz të rinj me prejardhje të ndryshme. Vazhdoni kështu!"

LOGO Larson TourboHead IT
L&T Realty
www.larsentoubro.com
Mumbai, India

 

"E shijova shumë takimin. Shumica e kompanive ishin të jashtëzakonshme. Ju falenderoj! Përshëndetjet më të mira."

LOGO AlstomDirector Global Expansion
Alstom Power
www.alstom.com
New York, United States of America

 

"Ishte një event jashtëzakonisht i mrekullueshëm për ndërlidhjen dhe bashkëpunimin e bizneseve. Jam krenar që jam pjesë e listës së mysafirëve të Darkës Ekzekutive të organizuar nga GEN- Global Executive Network. Ju jam mirënjohës që më ftuat në një event të tillë të kalibrit të lartë."

LOGO GURAJATGASHead - Marketing, Sales and Business Development
Gujarat Gas Company Limited
www.gujaratgas.com
Mumbai, India

 

"Faleminderit shumë për ftesën. Ishte kënaqësi për mua të ndaja mbrëmjen me ju dhe me njerëzit e ftuar. Mendoj se kjo është një iniciativë e shkëlqyeshme për të zhvilluar një rrjet professional. Për mua eksperienca ishte interesante, grupi ishte i hapur dhe i përfshirë në diskutime. Faleminderit edhe njëherë për ftesën, vendin, ushqimin dhe ambienti ishte i madh. Lehtësimi juaj ishte i shkëlqyeshëm."

LOGO tenarisPlanning Director
Tenaris
www.tenaris.com
Buenos Aires, Argentina

 

"Ishte një mbrëmje fantastike në GEN, i tejkaloi pritshmëritë e mia: rangu i pjesëmarrësve, cilësia e diskutimeve, diskutimet konstruktive dhe facilitimin e krijuar nga GEN. Ju lutem të më përfshini në cdo event që është i përshtatshëm."

LOGO AIGGeneral Manager
American Home Assurance Company
www.chartisinsurance.com
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për organizimin e këtij eventi. Darka ishte një mundësi shumë e mirë e ndërlidhjes duke përfshirë disa diskutime / perspektiva interesante."

Head of Global Cost CoordinationLOGO Allianz
Allianz Global Corporate & Specialty SE
www.allianz.com
Munich, Germany

 

"Faleminderit për mundësinë për të marrë pjesë në darkën e djeshme. Biseda, ushqimi dhe folësi ishin shumë të mira."

LOGO Graf von WestphalenFachanwalt für Bau- und Architektenrecht
Graf von Westphalen, Rechtsanwälte Wirtschaftsprüfer Steuerberater
www.gvw.com
Munich, Germany

 

"Mendova se eventi ishte shumë i dobishme për ndërlidhje, si dhe për të fituar njohuri se si sfidat në lidhje me përvojën e konsumatorëve priten nëpër industri. Është fantastike që të kemi mundësinë për të bashkëvepruar me një grup drejtuesish që nuk do të kishte ndonjë rast për t'i takuar. Përzierje e mirë e të pranishmëve dhe vendi shumë i këndshëm."

LOGO GuardianVP, Strategic Initiatives
The Guardian Life Insurance Company of America
www.guardianlife.com
New York, United States of America

 

"Ky event ofron një mundësi të shkëlqyeshme për t'u takuar, për të shkëmbyer ide dhe për të krijuar lidhje me mendje të tjera të hapura që janë aktive në të njëjtat fusha të biznesit me ne. Në këtë botë dinamike, me të vërtetë na ndihmon të dimë se si komuniteti po mendon ose po përgatitet për sfida të revolucionit shkatërrues në sektorin tonë çdo ditë. Darka Ekzekutive është organizuar për të përmirësuar mënyrën e të menduarit dhe stimulimin e ideve të reja përmes diskutimeve konstruktive, dhe mendoj se i përmbushi më së miri këto objektiva …"

Manager LOGO Heraeus
Digital Health & Strategy
Heraeus Medical GmbH
www.heraeus-medical.com
Wehrheim, Germany

 

"Ju falenderoj shumë për Darkën e Global Executive Network. Grup i mirë dhe i balancuar i kolegëve që vijnë nga industri të ndryshme. Më pëlqeu tema dhe dialogu."

LOGO DSMMarketing program director
Royal DSM
www.dsm.com
The Netherlands, Amsterdam

 

"Faleminderit për mundësinë për të marrë pjesë në këtë event, është shumë stimuluese të gjejmë industri të ndryshme, drejtuesit e të cilave po ndajnë sfida të ngjashme me tonat për të bërë biznesin e tyre të arrijë objektivat e vëna."

LOGO HSBCHead of SWD México
HSBC Technology and Services
www.hsbc.com
Mexico

 

"Faleminderit përsëri për ftesën. Ishte një kënaqësi të merrja pjesë dhe të lidhesha me të gjithë të tjerët."

LOGO Credit SuisseHead of Content, Communities & Social Media (SVDD 1)
Credit Suisse AG
Swiss Universal Bank | Platform Management & Digitalization
www.credit-suisse.com
Zurich, Switzerland

 

"Gjatë këtij takimi takova shumë kolegë BNPP dhe një tjetër si GE .... Përzierje e mirë e Biznesit dhe Ekzekutivëve të IT. Informatika dhe Ndërtuesit e Informacionit dëshmojnë lidershipin dhe komplementaritetin e tyre në Minierën e të Dhënave, posaçërisht për marrëdhëniet me klientët. Rastet e biznesit janë shumë atraktive. Zhvillimi i pamjes së plotë të Klientit është më strategjik dhe më i lehtë me teknologjitë e reja të IT-së ... Faleminderit për këtë Darite Domitilla. Organizimi rrodhi bukur."

LOGO BNP ParibasIT Executive - Transformation
BNP Paribas
www.bnpparibas.com
Paris, France

 

"Që nga momenti që mbërrita mund të thoje se kjo do të ishte një event i mrekullueshëm. Profesional, i këndshëm dhe informues. Një përzierje e madhe e sektorëve të biznesit dhe drejtuesve të pranishëm, mundësi fantastike për krijimin e rrjetit, tema relevante dhe prezantim i madh. Mezi pres ftesën për eventin e ardhshëm."

LOGO BisExecutive General Manager - Underground & Site Services
Bis Industries
www.bisindustries.com
Sydney, Australia

 

"Ju faleminderit për eventin e mrekullueshëm javën e kaluar. Eventi u organizua në mënyrë të mrekullueshme dhe turma ishte shumë e ndezur. Dhënia e shansit për të gjithë anëtarët për të marrë pjesë ishte e re dhe unike dhe kjo gjë dha shumë nxitje për të tjerët për të folur më tej. Mezi pres eventet e ardhshme."

LOGO VodafoneGlobal Client Partner - Asia Pacific
Vodafone Global Enterprise
www.vodafone.com/enterprise
Singapore

 

"Një mbrëmje e madhe rreth një çështje interesante me mysafirë të përshtatshëm dhe diskutime të thella!"

LOGO SkyDirector Product Architecture
Sky Deutschland Fernsehen GmbH & Co. KG
www.sky.de
Munich, Germany

 

"Unë e vlerësoj shumë konceptin e Darkës Ekzekutive, është çdo herë një temë e rëndësishme dhe ne takojmë njerëz shumë interesantë. Mua më pëlqen darka dhe falënderoj GEN përsëri për organizimin."

LOGO VeoliaGroup Information Management
Veolia Environment
www.veolia.com
Paris, France

 

"Ishte e mrekullueshme të të takoj edhe unë, mendova se ishe një mikpritës i shkëlqyeshëm në këtë event dhe ti na bëre të gjithëve të ndihemi të mirëpritur. Kalova shumë mirë dhe mezi pres që të vij në eventin tjetër. Ngjarja ishte shumë mirë e organizuar. Vend i shkëlqyer, ushqim dhe profesionistë të shkëlqyer për bashkëpunim."

LOGO British TelecomVP, Global Field Services and Supplier Performance Management
British Telecom
www.bt.com
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për ftesën dhe eventin e këndshëm ku pati biseda interesante që “ushqejnë” trurin (përveç ushqimit të shkëlqyer)."

Leiter Pharmazeutische Entwicklung Innovative Injektions-Systeme LOGO LTS
LTS Lohmann Therapie-Systeme AG
www.ltslohmann.com
Andernach, Germany

 

"Ishte një kënaqësi e madhe të takohesha me ju dhe me të gjithë të pranishmit në një vend kaq të këndshëm Koha dhe lëvizjet e ndryshme gjatë darkës mundësojnë shumë lehtë shkëmbimin me persona të ndryshëm. Vend i mirë, organizim i mirë, pjesëmarrës ekzekutivë, gjithçka bëri që të jetë një mbrëmje e mirë. Dhe e vlerësova me të vërtetë."

LOGO VINCIResponsable SI entité Reporting et International
www.vinci-facilities.com
Paris, France

 

"Unë u impresionova me të vërtetë nga maturia dhe cilësia e njerëzve që kishit mbledhur për atë darkë. Mezi pres që të marr një ftesë për evente të ardhshme, në mënyrë që të sjell ekzekutuesit e tjerë të kompanisë sime që përfitojnë nga ky funksion. Ambjenti gjithashtu ishte i zgjedhur shumë mirë."

Logo AXAHead of Strategic Projects
AXA Insurance (Gulf) B.S.C. ©
www.axa-gulf.com
Dubai, United Arab Emirates

 

"Faleminderit për eventin vërtetë fantastic. Unë pata mundësinë të takohem me njerëz shumë të këndshëm dhe emocionues, biseda ishte frymëzuese, ushqimi i shijshëm, përfshirë shërbimin e madh dhe një organizim super. Jam shumë i lumtur që kam marrë pjesë."

LOGO Gruner + JahrPublisher FAMILY
Gruner + Jahr GmbH & Co KG, Hamburg
www.guj.de
Munich, Germany

 

"Ju faleminderit për pritjen e evenimenteve të mbrëmjeve të fundit.

 • Mjedisi i këndshëm me pritja e shkëlqyer
 • Koncept i mirë për të prezantuar veten
 • Tema e rëndësishme për diskutim
 • Nivel i mirë i pjesëmarrësve
 • E përsosur për të ndërtuar marrëdhënie

Shpresoj të ftohem në të ardhmen për Holandën ose Belgjikën."

LOGO TNTGlobal Industry Director EMEA - Logistic Service Providers
TNT
www.tnt.com
Brussels, Belgium

 

"Unë jam i impresionuar vazhdimisht me eventet e GEN në cdo detaj. Mendoj se përmbajtja e prezantimit të natës së kaluar nuk ishte vetëm frymëzuese, por edhe vepruese. Faleminderit përsëri për ftesën."

LOGO SudlerSenior Vice President, Group Creative Director
Sudler & Hennessey
www.sudler.com
New York, United States of America

 

"Ky event ishte një mundësi e shkëlqyeshme për t’u lidhur me kolegë të Ekipeve të Burimeve Njerëzore dhe për të pasuruar njohuritë e mia për trendet më të fundit të tregut të burimeve njerëzore. Do të doja të përfitoj nga ky rast për t'ju falënderuar veçanërisht për organizimin e shkëlqyer të kësaj ngjarjeje. Suksese në eventet e ardhshme!"

LOGO Juma Al Majid GroupGroup Talent Acquisition & Development Senior Manager
Group Human Capital Division
Juma Al Majid Group
www.al-majid.com
Dubai, UAE

 

"Faleminderit shumë për organizimin e këtij eventi. Kam pasur disa biseda shumë interesante dhe me një pjesëmarrës kam planifikuar tashmë një takim pasues për të diskutuar mundësitë për një bashkëpunim."

LOGO Giseke & DevrientDivision New Business
Giesecke & Devrient GmbH
www.gi-de.com
Munich, Gemany

 

"Ishte hera ime e parë në një nga këto darka dhe unë me të vërtetë e shijova përvojën. Vendndodhja, ushqimi dhe vera ishin të shkëlqyera. Më e rëndësishmja, mendoj se forma e takimit dhe lehtësimi nga GEN ishte e klasit të parë. Jam angazhuar me shumë njerëz dhe bisedat ishin shumë interesante. Ju lumtë!"

LOGO NFU MutalLife Analysis Actuary
NFU Mutual
www.nfumutual.co.uk
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për mikpritjen tuaj. E shijova vërtet shumë mbrëmje dhe mendoj se eventi ishte organizuar në një nivel të lartë profesional. Çështjet e ngritura, edhe pse jo të hollësishme pasqyrojnë trendet e fundit të zhvillimit të industrisë së IT dhe rolet e drejtuesve të IT. Për më tepër, mundësia për të shkëmbyer mendime dhe ide me kolegët, duke shkëmbyer kontaktet, është gjithmonë e dobishme."

LOGO INDEPCIO
“Independence” Group of Companies
www.indep.ru
Moscow, Russia

 

"Faleminderit - Më pëlqeu eventi dhe ndërlidhja. Prezantimet personale ishin gjithashtu interesante dhe të fokusuara në pikat kryesore."

LOGO GEODISGroup Market Line Director - FMCG
GEODIS | Group Marketing
www.geodis.com
London, United Kingdom

 

"Çdo gjë ishte e organizuar në mënyrë të përkryer dhe unë u kënaqa në mbrëmje. Ishte e vlefshme për t'u bashkuar me eventin dhe për të njohur me njerëz interesantë dhe për të marrë njohuri në sfidat e kompanive të tjera."

LOGO FestoHead of Distributor Business Development
Festo
www.festo.com
Stuttgart, Germany

 

"Ishte një event shumë i suksesshëm me pjesëmarrës shumë interesantë. Sidomos rrethi i ngushtë, i përzgjedhur lejoi zhvillimin e bisedave shumë intensive. Mezi pres rastin e ardhshëm për të marrë pjesë sërish."

LOGO SkyHead of Corporate Audit
Sky Deutschland AG
www.sky.de
Munich, Germany

 

"Ishte një takim vërtet i frytshëm."

LOGO CCUGerente de Cumplimiento – Compliance Officer
CCU
www.ccu.cl
Santiago, Chile

 

"Mendova se mbrëmja ishte shumë e mirë dhe i tejkaloi pritshmëritë e mia."

LOGO MSIGChief Risk Officer / Director
MSIG Holdings (Asia) Pte. Ltd.
www.msig-asia.com
Singapore

 

"Edhe për mua ishte një kënaqësi të marr pjesë në një darkë të tillë të bukur në Peninsula. Pata mundësinë fantastike të shkëmbej me kompanitë e ndryshme sfidat e përvojës së klientit."

LOGO SRCI BananqueDirector Value up
RCI Bank & Services
www.rcibanque.com
Paris, France

 

"Ishte vërtet e këndshme takimi me ju dhe kolegët ekzekutues të pranishëm gjatë darkës. Një diskutim i mirë se si të bëheni dhe të mbeteni të rëndësishëm për klientët tuaj."

LOGO Liberty GlobalDirector VOD & Content Development
Liberty Global Operations B.V.
www.libertyglobal.com
The Netherlands, Amsterdam

 

"Faleminderit shumë për organizimin dhe ftesën! Ishte kënaqësi për mua të takohesha me njerëz të sjellshëm, të ndritshëm dhe elokuentë në pozicione kaq të ndryshme dhe sfiduese. Shpresoj të të shoh përsëri së shpejti!"

Deutsche Bank AG LOGO Deutsche Bank
GTB - Cash Management
Product Management/ Client Products & Solutions
FI Payments & Clearing
www.db.com
Frankfurt am Main, Germany

 

"Eventi ishte shumë i vlefshëm dhe interesant. Për shkak të mbulimit të gjerë të kompanive të ndryshme, degëve dhe funksionaliteteve, unë munda të fitoj disa njohuri mjaft interesante.Më të rëndësishme se njohuritë faktike ishin mundësia për të kontaktuar me njerëz kompetentë dhe me përvojë."

Head of Global Marketing Communications LOGO Bosch
Bosch Sicherheitssysteme
www.boschsecurity.com
Munich, Germany

 

"Shumë faleminderit për emailin tuaj dhe eventin e madh!
Përshtypjet:

 • Në përgjithësi shumë të mirë dhe të vlefshëm!
 • Shumë mirë edhe prezantimi personal i secilit pjesëmarrës.
 • Shumë mirë është edhe prezantimi në GEN, si dhe në temën e mbrëmjes!

Do isha i lumtur që të bashkohesha me një nga eventet e ardhshme."

Director Global Technical MarketingLOGO Merck
Display Materials Business
Unit PM-DMS-T
Merck
www.merckgroup.com
Darmstadt, Germany

 

"Eventi ishte shumë mirë i organizuar. Më pëlqeu ndërveprimi. Mezi pres eventin tjetër. Faleminderit!"

LOGO DHLSenior Manager Business Development
DHL
www.dhl.com
Singapore

 

"E shijova me të vërtetë mbrëmjen - vend i shkëlqyer dhe ndërveprime të mira."

LOGO GallagherBusiness Transformation Programme Director
International Brokerage
Arthur J. Gallagher
www.ajginternational.com
London, United Kingdom

 

"Unë do të doja të falënderoja GEN-in për ftesën në një event kaq të madh për të debatuar dhe shkëmbyer ide rreth një teme të rëndësishme me drejtuesit nga një përzierje e gjerë e sektorëve të biznesit. Ishte një mundësi e mrekullueshme për ndarjen e përvojave dhe pikëpamjeve, një event i mrekullueshme për ndërlidhje dhe bashkëpunim si dhe një mbrëmje e këndshme."

IT Managing DirectorLOGO Credit Agricole CIB
Head of Studies & Transversal Projects
Credit Agricole CIB
www.ca-cib.com
Paris, France

 

"Faleminderit për mbrëmjen e këndshme."

LOGO Cancer Research UKHead of Innovation
Cancer Research UK
www.cancerresearchuk.org
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për ftesën për të marrë pjesë në darkën GEN në Hotel Armani. Mbrëmja ishte shumë e dobishme dhe madhësia e eventit siguroi që të gjithë të pranishmit të takoheshin me njëri-tjetrin. "

LOGO ZurichHead of Property & Specialties Underwriting, Personal Lines
Zurich Financial Services, Middle East GI
www.zurich.com/middleeast
Dubai, United Arab Emirates

 

"Ju falenderoj shumë për ftesën dhe pritjen! Ishte një privilegj."

LOGO Deutsche BankGeneral Manager, Head Capital Markets & Treasury Solutions Switzerland
Deutsche Bank AG
www.deutsche-bank.de
Zurich, Switzerland

 

"Ishte një takim shumë i mirë, më pëlqeu të dëgjoj se çfarë kishin për të thënë të ftuarit, pasi i përkisnin niveleve dhe industrive të ndryshme dhe kishin një formim shumë interesant në kuptim të përvojës, dhe njerëz të nivelit të lartë. Ju falenderoj shumë për ftesën."

LOGO CitiSVP - Voice LATAM and Mexico factory COE Head
Citibank
www.citi.com
Buenos Aires, Argentina

 

"Ishte me të vërtetë një mbledhje miqësore dhe e dobishme. E shijova me të vërtetë darkën ekzekutive më 9 qershor në Burj Al Arab dhe vlerësova shumë diskutimet me të pranishmit. Më ndihmoi të qëndroj në kontakt me zhvillimet dhe tendencat e fundit në Platformat e teknologjisë së gjeneratës së tretë, duke përfshirë cloud computing dhe virtualization. Faleminderit për organizimin e një ngjarje të tillë të dobishme dhe ju falënderoj për ftesën."

LOGO EuropcarEuropcar International | Group Revenue Manager
France
www.europcar.com
Paris, France

 

"Faleminderit, ishte kënaqësi t'ju takoja. Eventi dhe folësi ishin shumë të këndshëm me një bisedë të këndshme."

LOGO AIGGlobal Finance Director
AIG Property Casualty
AIG
www.aig.com
London, United Kingdom

 

"Faleminderit Anita për ftesën për këtë darkë të rëndësishme ekzekutive. Kalova mirë duke njohur njerëz interesantë dhe duke dëgjuar biseda të dobishme."

LOGO oxiquimGerente Administración y Finanzas
Oxiquim S.A.
www.oxiquim.cl
Santiago, Chile

 

"Unë do të doja të ju falënderoj për organizimin e darkës, e cila ishte shumë e këndshme, shplodhëse dhe në të njëjtën kohë provokuese. Mbrëmja ishte informuese dhe pa dyshim krijoi një kuptim më të mirë të mënyrave bashkëkohore të organizimit dhe përmirësimit të proceseve të biznesit. Vecanërisht më pëlqeu atmosfera me një numër relativisht të vogël pjesëmarrësish, kështu që të gjithë ishin të përfshirë në diskutim dhe patën rastin të dëgjonin dhe të dëgjoheshin. Prezantuesi po i drejtohej çështjeve të interesit tim profesional në një mënyrë të përfshirëse dhe koncize.
U impresionova edhe nga kalibri i njerëzve që frekuentonin dhe vlerësonin mundësinë për të shkëmbyer mendime me drejtuesit e industrive të ndryshme. Ju lutem pranoni komplimentat e mia në GEN për organizim dhe shërbim të përsosur - nuk mund të sugjeroj ndonjë përmirësim. Shpresoj që të jeni pjesë e eventeve tuaja në të ardhmen."

LOGO COMMSCOPEOperations Manager
CommScope
www.commscope.com/company/eng/aboutus
London, United Kingdom

 

"Ishte një event i mrekullueshëm. Diskutimi mbi zbatimin e rrjetit social ishte shumë i përshtatshëm."

LOGO AIGDirector, Global eBusiness
Chartis
www.chartisinsurance.com
London, United Kingdom

 

"Sa i përket përshtypjeve - Jam kënaqur me të vërtetë me diskutimet rreth fillestarëve dhe shkretëtirës. Prezantimi i ekspertit po ndihmonte gjithashtu për ta vendosur temën në një sfond. Vendndodhja ishte gjithashtu e përzgjedhur mirë - ushqim dhe ambient shumë i mirë. Do më pëlqente të ftohesha përsëri në një event të ardhshëm. Kam bërë disa kontakte të reja në rrjetin tim me të cilët do të vazhdoj të kontaktoj."

LOGO DHLVP, Head of Country IT Europe
IT Services
Deutsche Post DHL
www.dhl.com
Frankfurt, Germany

 

"Faleminderit shumë për ftesën në këtë event shumë interesant dhe informues!"

Head Infrastructure & Operations LOGO EPO
Information Technology Section
European Patent Office
www.www.epo.org
Munich, Germany

 

"Mbledhje e organizuar mirë, frymëzuese dhe interaktive."

LOGO DHLBU Account Director / DCO Technology
DHL Supply Chain
www.dhl.com
The Netherlands, Amsterdam

 

"Ishte një takim shumë interesant, gjithçka ishte shumë e mirë, ekspozuesi, kolegët, vaktet dhe natyrisht organizata. Do të jem i lumtur të marr pjesë në Darkën e ardhshme Ekzekutive, prandaj më lejoni të di për këtë."

LOGO CBBGestor de Aplicaciones
Sub Gerencia de Informática
Cementos Bio Bio
www.cbb.cl
Santiago, Chile

 

"Një mirëseardhje e ngrohtë dhe profesionale, faleminderit! Kam qënë më parë një darkë ekzekutive dhe sërish e shijova bashkëpunimin dhe njohuritë kuptimplota të shkëmbyera me profesionistë të tjerë të lartë, në një mjedis shumë të këndshëm."

Head of Management InformationLOGO EUROPCAR
Europcar International
www.europcar.com
Paris, France

 

"Faleminderit për ftesën. Ishte një kënaqësi."

LOGO SchindlerHead of Technical Training
Schindler
www.cl.schindler.com
Santiago, Chile

 

"Unë kam marrë pjesë në shumë evente në karrierën time, por dëshiroj t'ju jepja disa përshtypje. Për mendimin tim, eventi në të cilin mora pjesë është ndër më të mirët që kam ndjekur gjatë gjithë karrierës sime. Numri i pjesmarrësve dhe niveli i tyre e bëri mbrëmjen jashtëzakonisht përfshirëse. E gjitha meritë e ekipit tuaj. Mbrëmje fantastike dhe unë i kam treguar shumë njerëzve për të. Do të ndjehesha i privilegjuar nëse do të më ofrohej pjesmarrja në eventet e ardhshme."

LOGO Endeavour EnergyManager, IC&T Information and Integration
Endeavour Energy
www.endeavourenergy.com.au
Sydney, Australia

 

"Faleminderit për mikëpritjen natën e kaluar - ishte një mbrëmje interesante dhe e këndshme."

LOGO DFSMerchandise Manager Wine & Champagne
DFS Group Limited
www.dfs.com
Kowloon, Hong Kong

 

"Ishte një ngjarje dhe mundësi e mrekullueshme natën e kaluar, me shumë frymëzime dhe kontakte të reja në një mjedis elegant. Ndjehem i nderuar që kam qenë mysafiri juaj. Faleminderit për ftesën. Pres që të jem pjesë e një eventi tjetër GEN në të ardhmen."

LOGO vodafoneConcept & Transition Manager
Public & Health Projects
Vodafone GmbH
www.vodafone.com
Munich, Germany

 

"Darka ekzekutive ishte shumë interesante, e shijova rrethin e vogël të pjesëmarrësve."

LOGO BMWCustoms Compliance
BMW Group
www.bmwgroup.com
Munich, Germany

 

"Ishte e bukur të takohesh edhe me ju, dhe u kënaqa shumë me formatin e eventit dhe ushqimi ishte shumë i shkëlqyeshëm."

LOGO ChubbOperations Integration Projects Director
Chubb
www.chubb.com
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për emailin dhe faleminderit përsëri për ftesën. Darkë me temë interesante dhe leksioni ishte shumë i dobishëm për zgjerimin e njohurive dhe zgjerimin e lidhjeve. Organizimi, vendi, menuja dhe mbi të gjitha mikpritja juaj ishin të shkëlqyera."

Logo citibankGeneral Manager, Marketing Dept.
Retail Banking Group
Citibank Korea Inc.
Seoul, Korea

 

"Po, ishte kënaqësi t'ju takoja. E vlerësoj mundësinë për të takuar dhe për t’u lidhur me profesionistë nga industritë e tjera në rajon. Unë mendoj se ishte një event i mirë, me fokus në krijimin e lidhjeve dhe kam pasur shumë biseda interesante gjatë ditës së djeshme "Darkë"."

LOGO EricssonRegional Head of Price Management
Region Middle East and NE Africa
Ericsson
Al Salam Tower 17th floor, Corniche Rd. Westbay Area
www.ericsson.com
Doha, Qatar

 

"Faleminderit shumë për mbrëmjen e bukur dhe interesante. Ju lutem shihni më poshtë detajet e kontaktit tim. Mezi pres të marr detajet e pjesëmarrësve të tjerë dhe fotografitë."

LOGO MediacorpHead of Communications
Allianz SE
www.allianz.de
Munich, Germany

 

"Shumë faleminderit për një mbrëmje të shkëlqyer me disa kompani të mëdha për të ndarë perspektivat tona individuale. Një përvojë shumë e dobishme!"

LOGO Brewin DolphinHead of Business Continuity Management
Brewin Dolphin
www.brewin.co.uk
London, United Kingdom

 

"Unë jam mirënjohës për të gjithë ju në GEN për ftesën. Ishte një sesion i mrekullueshëm dhe mezi pres të tjera evente. I kam dhënë kartëvizitën njërit nga kolegët tuaj dhe detajet e kontaktit mund të merren prej saj."

LOGO SALAMAGeneral Manager - General & Health Takaful
Salama Islamic Arab Ins. Co
www.salama.ae
Dubai, United Arab Emirates

 

"Ju faleminderit shumë për emailin tuaj dhe ju lutemi gjeni të bashkangjitur të dhënat e mia të kontaktit. Ishte një kënaqësi e madhe t'ju takoja ju dhe shumë kolegë të martën në mbrëmje në restorantin Hugo. Ishte shumë interesant dhe i shijshëm. Faleminderit shumë për ftesën tuaj. Sigurisht, do të ishte mirë që unë të kisha rastin të merrja pjesë përsëri në mbledhjen e ardhshme."

LOGO BEITEN BURKHARDTLawyer
BEITEN BURKHARDT, Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
www.beitenburkhardt.com
Berlin, Germany

 

"Ju falenderoj për organizimin e shkëlqyer."

VP Group Business Development & PartneringLOGO Telekom
Group Innovation+
Deutsche Telekom AG
www.telekom.com
Bonn, Germany

 

"Ju faleminderit përsëri për eventin e djeshëm. Ishte një mbrëmje jashtëzakonisht frytdhënëse dhe e përfshirëse!"

LOGO FerragamoBusiness Development Director
(Digital & E-commerce) - Asia

Ferragamo Hong Kong
www.ferragamo.com
Hong Kong, China

 

"Faleminderit juve dhe ekipit tuaj për mbrëmjen e jashtëzakonshme e plot me diskutime të vlefshme me kolegë shumë interesantë në një mjedis mahnitës dhe me gatime të shijshme. E vlerësoj shumë ftesën tuaj."

LOGO ZurichDirector | Project Manager
Deutsche Bank (Suisse) SA
www.db.com
Zurich, Switzerland

 

"Një sesion shumë interesant. Është gjithmonë mirë të kalosh kohë me njerëz që kërkojnë të kapërcejnë sfida të ngjashme, veçanërisht kur bëhet fjalë për valën e baticës së ndërprerjeve dixhitale që po ndikon në çdo industri."

LOGO News CorpGeneral Manager, Head of Consumer Products and Technology
News Corp Australia
www.newscorpaustralia.com
Sydney, Australia

 

"Mendoj se formati i mbrëmjes ishte shumë efektiv. Ishte një mjedis shumë komod dhe ishte një mënyrë e mrekullueshme për të ndërlidhur dhe për të takuar njerëz. Prezantimi i Changepoint nuk ishte vetëm interesant, por dhe në nivelin e duhur për të drejtuar diskutimin. Unë besoj se GEN bëri një punë të shkëlqyer për të formuar listën e pjesëmarrësve - ne të gjithë u përfshimë ose jemi të përfshirë me projektet e Transformimit të Biznesit dhe ishte shumë interesante të dëgjonim perspektivat e të tjerëve. Unë e shijova shumë këtë mbrëmje dhe shpresoj që të ketë qënë e dobishme për të gjithë. Do të bëhesha padyshim pjesë e një eventi tjetër, nëse do të më ftonin dhe do të dëshiroja të bashkohesha në eventin për Përsosmërinë e Shërbimeve në Prill."

LOGO PolycomVP, Service Operations
Polycom, Inc
www.polycom.com
San Jose, United States of America

 

"Faleminderit për organizimin e kësaj ngjarjeje të mrekullueshme, ka qenë një kënaqësi e madhe për të shkëmbyer përvojat dhe për të shkëmbyer pikëpamjet me kolegët nga një sërë industrish." Për qëllime të listës së mysafirëve, ju lutem gjeni detajet e mia të kontaktit më poshtë."

Rechtsanwalt, Attorney at Law (N.Y.), Partner LOGO GfK
OPPENHOFF & PARTNER
www.oppenhoff.eu
Frankfurt, Germany

 

"Eventi ishte një nga darkat më të mira të ndërlidhjes që kam ndjekur. Vendi ishte i mrekullueshëm dhe numri i të ftuarve bëri të mundur një mbledhje të koncentruar të mëndjeve të ndryshme. Krijova kontakte me profesionistë nga biznese të ndryshme me të cilët nuk e kam menduar kurrë që mund të kem kaq shumë të përbashkëta. Faleminderit për organizimin e këtij eventi të paharrueshëm dhe shpresoj që të marr pjesë në evente të tjera në të ardhmen."

LOGO GLENELGVice Principal
Glenelg School of Abu Dhabi
www.gsad.sch.ae
Abu Dhabi, UAE

 

"Jam kënaqur shumë në mbrëmje, kam shijuar seancën e prezantimeve dhe mendova se ofertat e sponsorëve ishin interesante."

LOGO AIGVP & Associate Actuary
AIG
www.aig.com
London, United Kingdom

 

"Jam kënaqur tek darka dhe do të lidhem me LinkedIn me disa nga njerëzit që takova. Vendi ishte zgjedhur mirë dhe ushqimi ishte shumë i shijshëm. Nëse një takim i tillë organizohet përsëri në Kopenhagen, atëherë unë patjetër do ta konsideroj pjesëmarrjen."

LOGO FerringInternational Clinical Trial Manager
Ferring Pharmaceuticals A/S
www.ferring.com
Copenhagen, Denmark

 

"I gjithë eventi ishte shumë mirë i organizuar, dhe të gjithë ndjeheshin shumë rehat për të shkëmbyer përvojat dhe rrjetin."

LOGO WalmartMarketing Director
Walmart Brasil Ltda.
www.walmart.com.br
Sao Paulo, Brazil

 

"Ju faleminderit për mbrëmjen e kaluar. Eventi ishte shumë mirë i organizuar dhe menaxhuar. Ju dhe shoqëruesja tjetër me veshjen e kuqe keni bërë një punë të mrekullueshme."

LOGO AlstomEast Asia Pacific Director for Oil & Gas
and Industry & Infrastructure

Alstom
www.alstom.com/grid
Singapore

 

"Unë do të doja të shpreh falënderimin tim për ju dhe GEN për organizimin e kësaj mbledhje të mrekullueshme. Ishte me të vërtetë një mbrëmje intensive në njohjen e njerëzve të ndryshëm në industri të ndryshme. Ju lumtë!"

LOGO DBSHead
Singapore CBG-CIIP, Business Management & Support
DBS Bank Ltd
www.dbs.com
Singapore

 

"Unë mendoj se ishte një ngjarje e mrekullueshme dje, një fjalim shumë i mirë, i ndjekur nga diskutime të mira të njerëzve interesantë, shumë frymëzues dhe unë shpresoj që të kem mundësinë të vij përsëri në një nga Darkat Ekzekutive."

LOGO TelefonicaHead Partner Solutions, Germany
Telefónica Germany GmbH & Co. OHG
www.telefonica.de
Munich, Germany

 

"Shumë faleminderit për ftesën. Ishte një mbrëmje dhe diskutim i mirë."

Global Marketing Director DiabetesLOGO Lilly
Lilly Deutschland GmbH
www.lilly.com
Frankfurt am Main, Germany

 

"Komentet e mia lidhur me ngjarjen janë si më poshtë:

 • Isha një forum i shkëlqyeshëm për të takuar kolegët që po përballen me të njëjtat probleme.
 • Mendoj se është e rëndësishme që të filloni në kohë, sepse ajo përfundon vonë.
 • Më pëlqen ideja se çdo kolegë e bën autoprezantimin.
 • Sugjerim: të keni më shumë kohë për ekspozitën e ekspertit."

LOGO BoschHRC (RBMX/HRC2)
Staffing (CPE)
Robert Bosch México SA de CV
www.bosch.com
Mexico

 

"Faleminderit për ftesën e djeshme, ishte një event shumë i bukur dhe produktiv. Pata mundësinë të lidhem dhe të bisedoj me drejtuesit e tjerë kyç të fushës sime sime. Vendi dhe ushqimi ishin të shijshme."

LOGO NovartisCFO, NPC, US Country CFAO, Finance
Novartis Pharmaceuticals Corporation
www.novartis.com

 

"Faleminderit për mbrëmjen interesante. Mënyrë mjaft efektive e ndërlidhjes, shkëmbimit të përvojave dhe marrja e frymëzimit nga dhe me kolegët."

LOGO H&MHuman Resource Manager
H & M HENNES & MAURITZ SA
www.hm.com
Lausanne, Switzerland

 

"Ju faleminderit shumë për ftesën në një event të tillë të mrekullueshëm. Ishte emocionuese të takohesha me profesionistë të tjerë të lartë në industri dhe të mësonim nga njëri-tjetri. Më dha një mundësi për të shkëmbyer ide dhe krijuar lidhje. Prezantimet ishin shumë të strukturuara dhe të fokusuara në tendencat e fundit të industrisë. Do të doja të bashkohesha në evente të ardhshme me shpresën që të jem në gjendje të ndihmoj dhe të shtoj vlerën. Mezi pres mundësinë në të ardhmen."

LOGO QBEAVP, Business Operations and Management
QBE North America
www.qbena.com
New York, United States of America

 

"Njerëz interesantë dhe diskutime të mira në një ambjent të rehatshëm."

BT – International Strategy, Change & Value LOGO Merck
Merck
www.merckgroup.com
Frankfurt, Germany

 

"Faleminderit për organizimin e këtij eventi. Darka ishte një mundësi shumë e mirë e ndërlidhjes duke përfshirë disa diskutime dhe perspektiva interesante."

LOGO AllianzHead of Global Cost Coordination
Allianz
www.allianz.de
Munich, Germany

 

"Ngjarja ekzekutive në Singapor (janar 2015) në lidhje me transformimin e të dhënave ishte një mundësi unike për t'u lidhur me profesionistë të industrive të ndryshme, në një atmosferë paqësore. Prezantimet e pjesëmarrësve ishin shumë të dobishme për të thyer Akullin, të njiheni me njëri-tjetrin dhe të vazhdoni të diskutoni sfidat me të cilat përballemi. Një mënyrë zbavitëse për të zbuluar emërues të përbashkët dhe për të shkëmbyer mënyra për të kapërcyer sfidat. Faleminderit GEN!"

LOGO Boehringer IngelheimMedical Affairs Lead Consumer Health Care, Regional Operative Unit South East Asia & South Korea
Boehringer Ingelheim
www.boehringer-ingelheim.com
Singapore

 

"Faleminderit shumë për ftesën. Bisedat ishin shumë interesante, sidomos të dëgjoje për sfidat e ndryshme të biznesit, dhe se si kompanitë po i adresonin ato, ose planifikonin t'i adresonin ato. Kam pasur një sërë ndërveprimesh që shkaktojnë mendime për sfidat e mia specifike të biznesit dhe zbuluan një zonë shumë interesante të teknologjisë që kisha dëgjuar vetëm për pak kohë, por tani e kuptoj shumë mirë. Në të vërtetë, njohuritë shtesë që kam mbledhur nga ajo bisedë mund të çojnë në një zgjidhje vërtet reale për një nga çështjet e mia. Unë mund të them sinqerisht se unë u largova nga mbledhja me energji të reja."

LOGO CoherentGeneral Manager
Ion Laser Business Group, Coherent, Inc.
www.coherent.com
Bay Area, United States of America

 

"Para së gjithash do të doja t'ju falënderoj shumë për ftesën tuaj. Ishte një mundësi shumë e mirë për ndërlidhje."

LOGO GeneraliGeneral Manager & SEO
Assicurazioni Generali SpA - Middle East Regional Office
www.generali-middleeast.com
Dubai, United Arab Emirates

 

"Në përgjithësi, ngjarja ishte e organizuar mirë, vendndodhja ishte e mrekullueshme. U lidha me shumë udhëheqës të lartë nga industri të ndryshme dhe ishte e mirë të dëgjoje se sfidat në të gjitha industritë janë të njëjta në 2015."

LOGO CitiSr. Vice President
Citi CTI | GCG Core Infrastructure Services Global E2E Build Integration Lead Citi Singapore Campus
www.citi.com
Singapore

 

"Më pëlqeu shumë darka, diskutimet ishin interesante dhe të pranishmit dhanë të gjitha kontribut të shkëlqyer."

LOGO SAB MillerChief Information Officer Europe
SABMiller
www.sabmiller.com
London, United Kingdom

 

"Kam kënaqësi të takohem me drejtuesit e lartë nga shumë industri të ndryshme dhe të kuptoj sfidat e tyre aktuale në mjedisin dixhital që ndryshon me shpejtësi, duke njohur shumë ngjashmëri në të gjithë bizneset në lidhje me dixhitalizimin."

LOGO E-Plus GruppeHead of Strategic Control
E-Plus Mobilfunk GmbH & Co KG
www.eplus-gruppe.de
Dusseldorf, Germany

 

"Ashtu siç u shpreha me ju dje, e vlerësoj formatin e takimit vërtetë unik, pasi atmosfera e darkës dhe pijeve u lejon njerëzve të shkëmbejnë në një mënyrë joformale dhe të relaksuar. Niveli i vjetërsisë së të gjithë të pranishmëve ishte i madh dhe gjithashtu konstatoj se vendi ishte i përsosur dhe në mënyrë globale ajo ka qenë një mbrëmje shumë e këndshme dhe e frytshme me rezultate shumë të mira në ndërlidhje."

Logo Alliance HealthcareBusiness Solution Manager
Commercial, CRM and HCM Pharmaceutical Wholesale Division
Skills in Healthcare and Alcura
Alliance Healthcare
www.alliance-healthcare.co.uk
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për ftesën dhe mundësinë për të kaluar një mbrëmje shumë interesante dhe do të doja t'ju falënderoj për organizimin e shkëlqyer dhe fjalimin informativ të zotit Kummer. Gjithashtu e vlerësova mundësinë për të diskutuar me kolegët e tjerë rreth temës së kësaj mbrëmje dhe çështjeve të ndryshme të organizimit.Në përmbledhje ishte një mbrëmje shumë e këndshme dhe interesante ... [...] Mezi pres që të takohem me ju në rastin e ardhshëm."

LOGO Schultze & BraunFachanwältin für Bau- und Architektenrecht
Schultze & Braun GmbH Rechtsanwaltsgesellschaft
www.schubra.de
Munich, Germany

 

"Faleminderit shumë për ftesën tuaj në darkë, ishte shumë mirë e organizuar dhe kam takuar njerëz shumë interesantë. Shkëmbimi me drejtuesit e tjerë të nivelit të lartë që kanë një sfond të ngjashëm, ofruan mundësinë për të shkëmbyer përvojat dhe për të marrë disa impulse të vlefshme për projektin e ardhshëm menaxhimit."

LOGO EUROPCARInternational Urban Mobility Project Director
Europcar International
www.europcar.de
Hamburg, Germany

 

"Faleminderit për organizimin e këtij eventi. Njësoj si herën e fundit kjo Darkë Ekzekutive ishte një mundësi shumë e mirë e ndërlidhjes duke përfshirë disa diskutime interesante."

LOGO allianceHead of Global Cost Coordination
Allianz Global Corporate & Specialty SE
www.allianz.com
Munich, Germany

 

"Mbledhje e shkëlqyer. Ju falenderoj shumë për ftesën."

Logo NovartisManaging Director
Novartis Pharmaceuticals Corporation
www.novartis.com
New York, United States of America

 

"Faleminderit përsëri për ftesën."

LOGO RichemontChief Operating Officer
Richemont Commercial Company Limited
www.richemont.com
Shanghai, China

 

"Ishte kënaqësi të takohem me ju dhe faleminderit shumë për ftesën. Ishte e shkëlqyer të bashkëveposh me njerëzit me mendje të njëjtë në të njëjtën fushë si e imja. Informacioni im i plotë i kontaktit të biznesit është më poshtë."

LOGO genzymeAssociate Director, Global Medical Affairs
Genzyme Corporation
www.genzyme.com
New York, United States of America

 

"Falënderimet dhe vlerësimet e mia për darkën dhe takimin mbrëmë. Mendoj se ndërveprimet ishin shumë informuese dhe të dobishme."

LOGO ABBCountry & Sub-Region CIO
ABB South Africa (Pty) Ltd, ZA
www.abb.co.za
Johannesburg, South Africa

 

"Faleminderit për mundësinë për të marrë pjesë në eventin e djeshëm. Ju lutem gjeni detajet e mia të kontaktit më poshtë. Përveç ushqimit dhe pijeve, me të vërtetë kam shijuar bisedën e profilit të lartë me të pranishmit e tjerë, si dhe prezantimin stimulues nga sponsori simpatik i eventit."

LOGO KAYE SCHOLERPartner
KAYE SCHOLER (Germany) LLP
www.kayescholer.com
Munich, Germany

 

"Para së gjithash, faleminderit për ftesën! Darka Ekzekutive ishte shumë e mirë dhe i tejkaloi pritshmëritë e mia."

LOGO CargillSr. Technology Risk Analyst
Technology Governance, Risk & Control | Global IT
Cargill
www.cargill.com
Buenos Aires, Argentina

 

"Ishte një natë shumë e këndshme me njerëz shumë interesantë!"

Logo L'OréalMarketing Group Manager
L’Oréal Headquarter, Brazil
www.loreal.com
Sao Paulo, Brazil

 

"Ishte një mbrëmje interesante, të takosh njerëz nga industri dhe prejardhje të ndryshme. Gjithashtu ishte kënaqësi të mësoj për sponsorët dhe llojin e shërbimit që ato ofrojnë. Në përgjithësi, kjo ishte një përvojë stimuluese dhe edukative."

LOGO PfizerDirector Biotherapeutics
Centers for Therapeutic Innovation (CTI-San Francisco)
Pfizer
www.pfizer.com
San Francisco, United States of America

 

"Ju falenderoj shumë për eventin madhështor që organizuat dje!"

Director Global Technical Marketing LOGO Merck
Display Materials Business Unit
Merck
www.merckgroup.com
Darmstadt, Germany

 

"Faleminderit shumë për organizimin. Mendoj se ishte një takim shumë i organizuar dhe të gjithë dhanë më të mirën e tyre. Ju falenderoj edhe njëherë për ftesën."

LOGO ColgateVice President Latam, Customer Development
Colgate-Palmolive
www.colgatepalmolive.com
New York, United States of America

 

"Shumë faleminderit për mbrëmjen e kënaqshme. Përshëndetje të përzemërta,"

LOGO Liverpool VictoriaGroup Brand and Life Marketing Director
LV=Liverpool Victoria
www.LV.com
London, United Kingdom

 

"Shumë faleminderit për pritjen. Ishte një mbrëmje shumë e kënaqshme - një grup shumë stimulues diskutimesh me disa njerëz me të vërtetë interesantë. Do të doja të ndiqja një darkë tjetër ekzekutive në të ardhmen."

LOGO BBCHead of Strategy
BBC Television
www.bbc.co.uk
London, United Kingdom

 

"Unë me të vërtetë e kam shijuar darkën - diskutime të mira para, gjatë dhe pas darkës. Kam marrë gjithashtu një kontakt i cili mund të japë disa informacione të dobishme për përdorimin e energjisë diellore në Australi. Tema shumë e mirë dhe niveli e numri i të pranishmëve mjaft I përshtatshëm. Përzierje e mirë e organizatave. Formati mundësoi një informim të qartë mbi temën nga sponsori dhe madhësia e grupit inkurajoi diskutimin. Shumë faleminderit për ftesën."

LOGO MauriOperations Director
MAURI anz
www.maurianz.com
Sydney, Australia

 

"U kënaqa në këtë event. Shumë faleminderit për ftesën. Kam përshtypjen se korniza e Gjenjës ofron një mundësi të shkëlqyeshme për shkëmbim me ekspertë dhe njerëz me mendje të ngjashme për disa nga sfidat tona kryesore të biznesit."

LOGO UBSHead Client Dialogue Strategy
UBS Switzerland AG
www.ubs.com
Zurich, Switzerland

 

"Është hera e parë që unë bashkohem me eventin e GEN dhe do të thoja se më pëlqen. Lehtësimi, vendi, ushqimi / pija dhe më e rëndësishmja - Temat për Strategjinë e Shitjeve me Pakicë Online janë të gjitha të mira!Shumë biseda me njerëz që ndanin interesa dhe sfida të përbashkëta. Pas darkës, unë kam kontaktuar disa pjesëmarrës për të diskutuar më tej dhe mezi pres të lëviz drejt mundësive të reja në biznes. Ju faleminderit përsëri për atë natë të mrekullueshme dhe jam duke pritur për takimin e ardhshëm."

LOGO Louis VuittonIS&T Director
Louis Vuitton China
www.louisvuitton.com
Shanghai, China

 

LOGO Danaher"Faleminderit për darkën dhe ky ishte një event i organizuar mirë. Më pëlqeu."

Vice President Strategic Development, Life Sciences
Danaher Corporation
www.danaher.com
New York, United States of America

 

"Mendoj se audienca ishte e shkëlqyeshme dhe intime."

LOGO NEW BALANCEHead of e-commerce China
NEW BALANCE TRADING (CHINA) CO., LTD.
newbalance.com.cn
Shanghai, China

 

"Faleminderit shumë për këtë mbështetje të shkëlqyer dhe udhëzime përmes takimit të rrjetit. Pjesmarrja në Darkën Ekzekutive ishte një përvojë frymëzuese, biseda me drejtuesit e industrive të tjera është shumë interesante dhe e dobishme për të gjetur zgjidhje në biznesin tim. Gjithashtu kontakte për të përmirësuar rrjetin tim. Gjithashtu vendndodhja dhe hotelieri janë në standardin më të lartë. Shumë faleminderit GEN për këtë event."

LOGO PorscheManager Corporate Quality Technics, Electronic Systems
Project SUV
Porsche
www.porsche.com
Germany, Munich

 

"Kjo Darkë Ekzekutive ishte përsëri një mbrëmje e organizuar mirë me një fjalim kryesor dhe diskutime të hollësishme rreth temës kryesore “Si të cojmë përpara Industrinë 4.0”. Është interesante të zbulosh mendime të ngjashme dhe pyetje të hapura - të paktën në tryezën tonë, gjë që ndihmon në tejkalimin e çdo zhgënjimi në rrugën e gjatë të ndryshimit të sjelljes, organizimit dhe drejtimit drejt dixhitalizimit dhe Industrisë 4.0. Faleminderit për krijimin e një mjedisi krijues dhe të hapur shkëmbimi në mes të ekspertëve të sektorit të biznesit."

Project Manager Tempo 2.0LOGO Merck
Associate Director
Group Controlling & Risk Management (CO-BB)
Merck
www.merckgroup.com
Darmstadt, Germany

 

"Mendoj se Darka Ekzekutive" Rëndësia Strategjike e Përvojës së Konsumatorit " ishte mjaft e fokusuar dhe u përcoll shumë mirë tek të ftuarit. Unë e vlerësoj me të vërtetë ekuilibrin mes diskutimit të mbrëmjes dhe "ndërlidhjes" që GEN - The Global Executive Network ofron. Mbrëmja pati një vlerë të jashtëzakonshme për mua dhe unë mezi pres që të takoj kolegë të rinj dhe marr njohuri që janë të rëndësishme për mua. Faleminderit që më ftuat dhe mezi pres të marr pjesë në evente të tjera."

LOGO PfizerFinance & PGS Business Technology
Pfizer
www.pfizer.com
New York, United States of America

 

"Ishte një mbrëmje e këndshme. Kam takuar disa kolegë interesantë dhe kam rritur ndërgjegjësimin për një temë të rëndësishme që lidhet me personelin dhe mungesën e resurseve inxhinierike si një temë globale."

LOGO ContinentalDirector, Global Customer Center Fiat Chrysler Automobiles Body & Security
Continental Automotive Systems, Inc
www.continental-corporation.com
Detroit, USA

 

"Faleminderit për ftesën dhe mbrëmjen e bukur."

Head of Launch Excellence & Product Management Operations LOGO Heraeus
Heraeus Medical GmbH
www.heraeus-medical.com
Wehrheim, Germany

 

"Një ngjarje e klasit të lartë me njerëz interesantë nga industri të ndryshme dhe biseda shumë frymëzuese."

Group Innovation+Senior Manager LOGO Telekom
Deutsche Telekom AG
www.telekom.de
Frankfurt, Germany

 

"Eventi mbrëmë ishte një mundësi e mirë për të ndërlidhur dhe për të ndarë disa sfida dhe zgjidhje që po zbatohen."

LOGO Rio Tinto GM Enterprise Architecture & Emerging Technologies
Global Business Services
Rio Tinto
www.riotinto.com
Singapore

 

"Jam kënaqur shumë te darka. Ishte e organizuar mirë, folësit ishin interesante dhe trajtuan tema të rëndësishme për mua / kompaninë time dhe kalibri i pjesëmarrësve të tjerë ishte i shkëlqyeshëm."

LOGO KEMPERP&C CFO
Kemper Corporation
Chicago/USA
www.kemper.com
Bay Area, United States of America

 

"Shumë faleminderit për ftesën! Për mua ishte shumë e dobishme që të kisha mundësi të shkëmbeja mendime për çështje të tillë si Cyber Security me drejtuesit e kompanive, sektorëve dhe departamenteve të tjera. Organizimi i eventit ishte i shkëlqyeshëm. Vendi ishte tërheqës dhe nxiti bashkëpunimin dhe ndërlidhjen më së miri."

LOGO OriorGroup CIO
Orior Management AG
www.orior.ch
Zurich, Switzerland

 

"Unë e pëlqeva darkën dhe grupin që kisha kënaqësinë të takoja. Prezantimi i Rob ishte gjithashtu frymëzues, kështu që ishte një mbrëmje shumë e mirë, pozitive dhe e dobishme për mua. Përshëndetje të përzemërta!"

LOGO arvatoPresident (COO)
arvato eCommerce
www.arvato-e-commerce.de
Dusseldorf, Germany

 

"Doja vetëm të sigurohesha që të kishit të dhënat e mia të përditësuara të kontaktit pasi jam zhvendosur përsëri në SHBA. Gjithashtu desha të përsëris se sa vlerë pati për mua takimi i fundit që kam ndjekur në Dubai dhe dua të sigurohem që të mbani emrin tim në listë për eventet e ardhshme.
Do të doja të pyes për eventet në SHBA që janë të ngjashme me ato që keni organizuar në Dubai. E vlerësoj çdo informacion që mund të më ofroni ."

LOGO DAMCOSenior Director, Government Services
Damco
www.damco.com
Washington, D.C. USA

 

"Më pëlqen shumë të takohem me të gjithë njerëzit që morën pjesë në këtë eveniment dhe do të jem i lumtur të marr pjesë në një event tjetër të GEN !"

LOGO OrangeDirectrice Marketing Experience Client
Orange Business Services
www.orange.com
Paris, France

 

"Kjo është një nga ngjarjet më të mira në të cilat kam marrë pjesë. Ajo u organizua dhe menaxhua mire. Falënderoj ju dhe të gjithë ekipin tuaj për një punë të shkëlqyer të kryer për të ofruar një ngjarje kaq të mrekullueshme."

LOGO EIAIT Operations Leader
Emirates Investment Authority
www.eia.gov.ae
Dubai, UAE

 

"Faleminderit për mesazhin tuaj dhe për udhëheqjen e mbrëmjes. Gjithashtu faleminderit GEN-it për ftesën."

LOGO coca-colaChief Financial Officer
Coca-Cola Erfrischungsgetränke AG
www.cceag.de
Berlin, Germany

 

"Ju faleminderit shumë për ftesën në këtë darkë shumë informative në një vend vërtet të shkëlqyer. Informacioni rreth gjendjes së funksioneve kërkimore të artit zgjeroi horizontin tim rreth asaj që është realisht e mundur për t’u arritur."

LOGO DLA PiperLawyer
DLA Piper UK LLP
www.dlapiper.com
London, United Kingdom

 

"Ishte frymëzuese të dëgjosh punën e të tjerëve në hapësirën dixhitale dhe me siguri do të rekomandoja darkën ekzekutive për të tjerët. Pritje e mirë dhe vend i mrekullueshëm, e gjithë mbrëmja u orientua në takimin e të ftuarve dhe të mësuarit prej tyre. Me të vërtetë shumë e pëlqyeshme."

LOGO CapitaCustomer Services Solutions Architect
Capita Local Government
capita.co.uk
London, United Kingdom

 

"Ishte shumë interesante të dëgjonim qëndrimet e ndryshme për këtë temë largpamëse. I vlerësova bisedat me kolegë të kompanive të tjera për të parë nismat dhe perspektivat e ndryshme në një ambient shumë të këndshëm."

Head of Business Applications LOGO Wacker
Wacker Chemie AG
www.wacker.com
Munich, Germany

 

"Organizim shumë i mirë, diskutim i hapur me profesionistë të nivelit C të industrive të ndryshme."

Chief Data OfficerLOGO Vivendi
Vivendi
www.vivendi.com
Paris, France

 

"Kjo është për të shprehur mirënjohjen time për GEN-in për ftesën në darkën ekzekutive" Drejtuesit e inovacionit dhe rritjes ", të mbajtur dje në Burj Al Arab, event i cili ishte shumë mirë i planifikuar dhe i organizuar, ekzekutuar në mënyrë fantastike dhe drejtuar profesionalisht. Kënaqësi e vërtetë të qënit në mesin e një grupi të tillë të mrekullueshëm dhe të kalibrit të lartë të drejtuesve nga industritë e ndryshme që diskutojnë, ndajnë dhe prezantojnë përvoja të ndryshme nga organizatat e tyre. Edhe njëherë, faleminderit shumë për ndihmën dhe mbështetjen tuaj dhe sapo të publikohen fotot e eventit, ju lutem më njoftoni."

LOGO SaudiAirlinesEVP FINANCE (D) & VP INFORMATION TECHNOLOGY
Saudi Arabian Airlines | VP IT OFFICE
www.saudiairlines.com
Riyadh, Kingdom of Saudi Arabia

 

"Para së gjithash, unë do të doja t’ju përgëzoj për gatishmërinë tuaj dhe energjinë pozitive që udhëhoqi këtë event. Mahnitëse."

LOGO supervielleChief Fraud Prevention
Banco Supervielle
www.supervielle.com.ar
Buenos Aires, Argentina

 

 • Ngjarje miqësore me diskutime të hapura
 • Fillimi duke pirë me ndihmën tuaj për të prezantuar njëri-tjetrin është shumë e përshtatshme
 • Përzierje e drejtë e njerëzve në të njëjtën tryezë
 • 2mns ndarje nga të pranishmit në lidhje me çështjet tona është sfiduese, por efikase
 • Koha pas prezantimit të Tableau ishte tepër e shkurtër për vazhdimin e bisedës

Në përgjithësi, e vlerësova këtë event."

LOGO InfineonSite Head of Plant Singapore
Infineon Technologies Asia Pacific Pte Ltd
www.infineon.com
Singapore

 

"Faleminderit për mbrëmjen fantastike dhe interesante! Ishte e shkëlqyeshme pata mundësinë për të folur me një gamë të gjerë të profesionistëve të marketingut të lartë. Prezantimi ishte me të vërtetë i thellë dhe mendova se arriti një ekuilibër të mirë për të qenë Informativ, përfshirës dhe argëtues. Ishte një fillim i shkëlqyer i bisedës në tavolinën time, pasi të gjithë u frymëzuan për të ndarë sfidat, idetë, praktikat dhe zgjidhjet e tyre. Faleminderit edhe një herë për mbrëmjen vërtet interesante dhe argëtuese."

LOGO BBCMarketing Executive
BBC World Service
www.bbc.co.uk
London, United Kingdom

 

"Ju faleminderit për mundësinë për të diskutuar tendencat aktuale të IT-së. Formati dhe përmbajtja e darkës ishte vërtet efikase dhe produktive."

LOGO BCSGroup CIO, Member of the Board
Financial Group BCS
www.bcs.ru
Moscow, Russia

 

"Faleminderit përsëri për organizimin e një eventi interesant, stimulues dhe argëtues. Të ftuarit, njohja dhe prezantimet ishin shumë stimuluese. Ishte e mrekullueshme të takoje të ftuar nga sektorë të ndryshëm të shitjes me pakicë, shërbime dhe FMCG. Do e mirëprisja mundësinë për të marrë pjesë në një tjetër event të GEN."

LOGO BBCMarketing Manager
BBC World Service
www.bbc.co.uk
London, United Kingdom

 

"Darka ishte shumë e mirë dhe më vjen keq që më duhet të largohem herët. Do të isha i lumtur të marr pjesë në të ardhmen."

LOGO SchneiderDirector, Smart Cities
Schneider Electric
http://www.schneider-electric.com.sg
Singapore

 

"Faleminderit shumë, ju u treguat tepër mikpritës, të sjellshëm dhe të vëmëndshëm ndaj të ftuarve, shumë faleminderit."

Director, Regulatory Project Management LOGO Merck
Biopharma | Global Regulatory Operations | Global R&D
Merck
www.merckgroup.com
Darmstadt, Germany

 

"Faleminderit për mbrëmjen e madhe. Me të vërtetë e kam shijuar shumëllojshmërinë e anëtarëve të grupit duke prezantuar rolin e tyre dhe sfidat afatshkurtra. Mendoj se ishte mirë që të kishim një fazë më të gjatë hyrjeje, duke ofruar një këndvështrim më të gjerë për sektorët dhe strategët e ndryshëm, sesa me bisedat shumë të këndshme, por të kufizuara me fqinjët në tryezë gjatë darkës."

LOGO BeiersdorfVice President, Corporate Strategy Development & Implementation
Beiersdorf AG
www.beiersdorf.com
Frankfurt, Germany

 

"Ishte një kënaqësi t’ju takoja ju dhe unë e vlerësova mundësinë për të marrë pjesë në darkën ekzekutive. Platforma e rrjetit ekzekutiv ishte shumë e dobishme dhe shkëmbimi i gjallë. Faleminderit."

LOGO adidasSenior Vice President, Project & Process Management
Global Brands, adidas Group
www.adidas.com
Munich, Germany

 

"Faleminderit për organizimin e këtij eventi, ku kemi pasur mundësinë të hapim mendjen tonë ndaj sfidave të sektorëve të ndryshëm dhe të ndajmë përvojën tonë."

LOGO OrangeVP Customer Experience strategy and Digital Transformation
Orange
www.orange.com
Paris, France

 

"Kënaqësia u nda. Dua t’ju falënderoj përsëri për këtë ftesë, e vlerësova me të vërtetë këtë ngjarje, për vendndodhjen e këtij vendi natyrisht, por kryesisht për cilësinë e diskutimeve që lindën midis të pranishmëve. Në rast se keni nevojë për një drejtues për një ngjarje të ardhshme rreth biznesit të Bankës ose Retail, ose rreth inovacionit në hapësirën IT dhe telekomit, ju lutem mos hezitoni të më kontaktoni dhe unë do të përgjigjem nëse axhenda ime le ta lejojë atë."

Logo BTCTO Global Banking
BT Global Banking and Financial Markets
www.bt.com/france
Paris, France

 

"Faleminderit shumë për takimin shumë interesant! Do të përpiqemi patjetër të marrim pjesë në eventet e ardhshme GEN!"

LOGO RocheSenior Controller, Finance Medicines Business Planning
F. Hoffmann – La Roche Ltd.
www.roche.com
New York, United States of America

 

"Thjesht i shkëlqyer, rendi i ditës ishte shumë i qartë, prezantimi i të pranishmëve ishte shumë i dobishëm (duke ditur se cilët janë pjesëmarrësit dhe përgjegjësia e tyre brenda kompanisë dhe të tilla), folësi i ftuar ka njohuri të mira në temën prezantuese, sesionin e bashkëpunimit Ishte shumë i dobishëm dhe unë pash disa nga mundësitë e bashkëpunimit potencial. Definitivisht ia vlen udhëtimi dhe koha ime dhe mezi pres për të tjera evente në të ardhmen."

LOGO SANDVIKGeneral Manager, Applications Engineering And Customer Development
Sandvik Mining
www.miningandconstruction.sandvik.com/au
Sydney, Australia

 

"Faleminderit përsëri për këtë darkë GEN dhe për organizimin e mirë – ju lumtë!" Tema ishte shumë interesante. Gjithashtu diskutimi ishte shumë i gjallë dhe pasuroi punën time. Edhe njëherë - faleminderit shumë."

LOGO Peek & CloppenburgHead of Corporate Strategy
Peek & Cloppenburg KG, Germany
www.peek-cloppenburg.de
Dusseldorf, Germany

 

"Urime për pritjen e këtij eventi mjaft informativ. Një vend aq i bukur ishte ambjenti ideal për një temë kyçe si siguria e informacionit. E shijova me të vërtetë mundësinë për t’u mbledhur me një shumëllojshmëri pjesëmarrësish dhe e vlerësoj organizimin e qetë që siguroi stafi juaj."

LOGO Higher Colleges of TechnologyProgram Chair - CIS
Higher Colleges Of Technology
dubai.hct.ac.ae
Dubai, UAE

 

"Ishte e mrekullueshme të takohesha me ju, mendova se eventi ishte i mrekullueshëm dhe do t’ja rekomandoja të tjerëve në rrethin tim, shumë ndryshe nga eventet e tjera ... por kjo është ajo që krijoi përvojën pozitive."

LOGO AstraZenecaDirector, Head - Commercial Data Management
Sales Force Operations
AstraZeneca Pharmaceuticals LP
www.astrazeneca-us.com

 

"Darka e GEN më dha mua një mundësi për t’u ndërlidhur me disa kontakte të reja, si dhe për të marrë mendime pasi unë punoj në drejtim të transformimit të kompanisë sime për një model më të centralizuar të konsumatorit. Prezantimi nga folësi kryesor ishte interesant, veçanërisht koncepti i të fituarit parë nga mediat sociale. Mezi pres që të marr pjesë në evente të ardhshme."

LOGO NarvisSr. Vice President, Operations
Navis
www.navis.com
San Francisco, United States of America

 

"Unë u ndjeva i kënaqur që u ftova në këtë ngjarje të veçantë. Tema e zgjedhur dhe ftesa e pjesëmarrësve krijuan një mjedis të këndshëm dhe të fuqishëm për një diskutim të hapur dhe të thellë, duke ndarë pikëpamjen personale të menaxherëve të lartë dhe shembujt e praktikave më të mira të kompanive udhëheqëse të industrive të ndryshme."

LOGO RWEHead of Organisation and Information Management
RWE Innogy GmbH
www.rwe.com
Dusseldorf, Germany

 

"Faleminderit për organizimin e një evenimenti shumë të mirë. Ishte shumë i dobishëm."

LOGO SchneiderDirector- Data Centre Life Cycle Services ( Asia, Pacific & Japan)
Schneider Electric
www.schneider-electric.com
Singapore

 

"Ishte shumë mirë që u takuam mbrëmë në një tjetër event të GEN-it. Mundësia e ndërlidhjes është e mrekullueshme, vendi është gjithmonë i mirë, ushqimi i shijshëm dhe atmosfera e një niveli të lartë. Faleminderit për punën dhe mbështetjen tuaj gjatë këtyre eventeve!"

LOGO ZurichSenior Market Development Manager
Global Corporate and Corporate Life & Pensions
Zurich American Life Insurance Zurich Insurance Company Ltd
www.zurich.com
Zurich, Switzerland

 

"Ishte një privilegj i veçantë për t'u takuar me ju dhe kolegë të rinj të industrisë. Tema ishte shumë e rëndësishme dhe shkaktoi një bisedë të shkëlqyeshme. Ju lutem më mbani mend për darka të ardhshme."

LOGO CelgeneExecutive Director, Global Medical Affairs, Medical Disease Lead--Solid Tumors
Celgene Corporation
www.celgene.com
New York, United States of America

 

"Faleminderit shumë për dërgimin e përmbledhjes dhe gjithashtu për eventin interesant dhe për ftesën tuaj."

LOGO BMWImporter Region Africa, Caribbean, Eastern Europe
Aftersales Business Development
BMW Group
www.bmwgroup.com
Munich, Germany

 

"Para së gjithash, ju faleminderit për një mbrëmje shumë të këndshme, ishte e organizuar mirë dhe kam bërë biseda të mira. Ju lutem gjeni më poshtë detajet e mia të plota të biznesit, shpresoj t'ju shoh përsëri në të ardhmen!"

LOGO arvatoManaging Director
rewards arvato services GmbH
www.bertelsmann.de
Munich, Germany

 

"Faleminderit për mbrëmjen frymëzuese."

Head BSH Brand Enforcement (BSI-PJ)LOGO BSH
BSH Hausgeräte GmbH
www.bsh-group.com
Munich, Germany

 

"Ishte një kënaqësi të shkëmbej me gjithë këta ekzekutivë mbrëmjen e djeshme. Për mua që vija për herë të parë, GEN ishte një zbulim, ishte interesante të shkëmbehesh me njerëzit duke ndarë edhe disa përvoja për tregjet në zhvillim. Ndoshta zgjidhja e ofruar nga Edge Verve mund të jetë e dobishme për biznesin tonë në Kinë, kjo do të ishte një kontribut i madh i mbrëmjes. Diversiteti i pjesëmarrësve i jep një pamje tjetër disa fusheve të biznesit, moduleve dhe praktikave të cilat nuk njihen domosdoshmërisht. Faleminderit për këtë Platformë mundësish që ofroni."

LOGO LiebherrHead of Sales Asia & Oceania
Liebherr-Mischtechnik GmbH
www.liebherr.com
Bad Schussenried, Germany

 

"Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të takuar profesionistë të industrive të ndryshme në një mjedis elegant. Biseda ishte spontane ndërsa po përballemi me të njëjtat sfida në sferën tonë të ekspertizës. Shkëmbimi i mendimeve dhe përvojave ofron disa ide të vlefshme për të ecur përpara. Sigurisht një mbrëmje e mrekullueshme."

LOGO MediacorpHead
The Celebrity Agency
MediCorp
www.mediacorp.sg/en
Singapore

 

"Faleminderit përsëri për këtë mbrëmje të këndshme dhe informative në Park Hyatt. E shijova ndërveprimin me stafin dhe mysafirët tuaj dhe kam bërë disa kontakte shumë interesante. Komentet e mia: Shumë mirë e organizuar, vend shumë i mirë për t'u takuar. Më pëlqeu mënyra se si çdo mysafir u prezantua personalisht nga organizatorët tuaj për pjesëmarrësit gjatë Koktejeve. Etiketat për të ftuarit nuk janë më në modë, por do e kishin bërë paksa më të lehtë bashkëveprimin."

LOGO UBSManaging Director, Global HR Business Partner, Legal & Compliance
UBS AG
www.ubs.com
Zurich, Switzerland

 

"Unë mendoj se pjesëmarrësit ishin shumë të zgjedhur dhe përfaqësonin një gamë të gjerë të industrive."

LOGO OerlikonHead Group Talent Management
OC Oerlikon Management AG
www.oerlikon.com
Zurich, Switzerland

 

"Faleminderit përsëri për një mbrëmje shumë të këndshme me njerëz interesantë dhe ushqim të shijshëm. E vlerësova atmosferën në Jumeirah Hotel si dhe mikpritjen."

Group Head LOGO DZ Bank
DZ BANK AG
www.dzbank.de
Frankfurt, Germany

 

"Faleminderit për një mbrëmje argëtuese dhe interesante. Fundjavë të këndshme!"

LOGO HSBCSVP
Innovation & Client Solutions Asia Pacific | Global Payments & Cash Management
HSBC
www.hsbc.com.hk
Hong Kong

 

"Faleminderit për pritjen e një darke shumë të mirë mbrëmjen e shkuar."

LOGO RentPresident
Rent.com
www.rent.com
Los Angeles, United States of America

 

"Unë e vlerësova ftesën shumë, ishte një mbrëmje e jashtëzakonshme dhe interesante - ishte një event shumë interesante. Është një mjedis i përsosur: Të kesh një mundësi për të takuar drejtues të lartë nga industri të ndryshme dhe të kesh kohë për të shkëmbyer mendime me ta është e mrekullueshme Po ashtu, temat e paraqitura janë me të vërtetë të orientuara nga e ardhmja dhe me rëndësi strategjike për biznesin. Shkurtimisht merr njohuri për mundësitë për ndryshimin ose zhvillimin e biznesit tënd."

LOGO adidasgroupVice President, Head of Supply Chain Services
Adidas AG
www.adidas.com
Herzogenaurach, Germany

 

"Eventi i djeshëm ishte shumë i dobishëm si në ndarjen e sfidave tona (ishte mirë të dëgjoje se ato janë të zakonshme) dhe për t’u ndërlidhur. Përmasat e vogla të mbrëmjes gjithashtu mendoj se krijuan mundësinë për biseda më të pasura."

LOGO blackrockIShares Director
EMEA CRM and Digital campaigns
BlackRock
www.blackrock.com
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për organizimin e Darkës Ekzekutive të Djeshme - një mundësi e shkëlqyer për t'u takuar dhe lidhur me kolegët që përballen me sfida të ngjashme."

LOGO BaloiseHead Corporate Talent Management
Baloise Group
www.baloise.com
Zurich, Switzerland

 

"Kjo ishte mbledhja e para e këtij lloji ku njeh të gjithë pjesëmarrësit, duke lejuar më shumë ndërlidhje, komunikime të hapura dhe diskutime mbi sfidat aktuale. Formati i eventit është i mirë me fokus në hapjen e pjesëmarrësve për të folur për veten, kompanitë e tyre, Iniciativat dhe sfidat. Ne kemi nevojë për më shumë evente të tilla për komunitetin CIO për t'u bashkuar dhe për të bashkëvepruar në mënyrë të hapur dhe për të nxitur përvojën e njëri-tjetrit. Mezi pres që të marr pjesë në një event të tillë në të ardhmen."

LOGO MasdarActing Head of ICT & Senior Manager, I.T. Applications
Masdar - A Mubadala Company
www.masdar.ae
Dubai, United Arab Emirates

 

"Faleminderit Ines për ftesën, ngjarja ishte aq e pasur në shkëmbimin e përvojave dhe gjithashtu me një audiencë të madhe."

LOGO CitiSVP
Interactive Voice Response Head
Latin America and Mexico Center of Excellence
Citibank
www.citi.com
Buenos Aires, Argentina

 

" Përvoja e mirë për të takuar njerëz nga industri të ndryshme dhe për të shkëmbyer sfida dhe njohuri për “Marketing-un Dixhital."

LOGO CitiSVP, Head of Cards Products Department
Citibank Korea Inc.
www.citi.com
Seoul, South Korea

 

"Overall it's great, could have the chance to meet with different executives from different industry. And also the food is great."

LOGO ChanelE-Retail Manager
Chanel
www.chanel.com
Shanghai, China

 

"Unë me të vërtetë e kam shijuar organizimin e fokusuar mirë të kësaj darke ekzekutive ... Ju lutemi të vazhdoni këtë punë të mirë."

LOGO AIAAIA International
Head of IT Transformation
www.aia.com/en
Hong Kong, China

 

"Faleminderit për ftesën. Me të vërtetë e shijova mbrëmjen dhe pata disa biseda interesante. Gjithashtu e vlerësoj formatin e informatave të shkurtra dhe një linjë të kuqe të udhëhequr përmes diskutimit. Shpresoj që të më jepet mundësia për tu bashkuar përsëri në të ardhmen."

LOGO DZ BANKGroup Head
DZ BANK AG
www.dzbank.de
Frankfurt am Main, Germany

 

"Faleminderit për organizimin profesional të eventit."

LOGO Swiss ReGlobal Head FM IT Quality & Prod Support, Director
Group Asset Management
Swiss Re Management Ltd
www.swissre.com
Zurich, Switzerland

 

"Ngjarja ishte shumë e përgatitur mirë dhe sponsori dha një prezantim të shkëlqyeshëm. Niveli i mysafirëve ishte shumë i lartë, madje do të thoja se ishte i përsosur."

Head Office LOGO Bundesbank
IT platform management work desks
German Federal Bank
www.bundesbank.de
Frankfurt, Germany

 

"Eventi ishte shumë interesant dhe më lejoi të dëgjoj perspektiva të tjera Do të doja të merrja pjesë në evente të ardhshme."

LOGO MonsantoHR Lead, Supply Chain
Monsanto Company
www.monsanto.com
Mexico

 

"Ju faleminderit shumë për organizimin e një mbrëmjeje të këndshme. Një shoqëri e mirë në një vend të shkëlqyer ndërkohë që nuk kam parë prezantim të bërë në këtë mënyrë më parë, dha vërtetë një pasqyrë të qartë."

LOGO Liverpool VictoriaHead of Planning & Change
Liverpool Victoria
www.lv.com
London, United Kingdom

 

"Faleminderit për ftesën tuaj në mbledhjen e djeshme. Bisedat e të ftuarve prezantuan jo vetëm produkte interesante, por edhe metoda, vendosje të qëllimeve dhe potencial me vlerë të shtuar, dhe prezantimet ishin gjithëpërfshirëse dhe kompetente. Pyetjet e paraqitura paraprakisht u diskutuan në mënyrë eksplicite, por jo më pak e rëndësishme, organizimi dhe prezantimi juaj i përsosur kontribuan në këtë veprimtari efikase, profesionale. Mbledhje të këtij lloji janë padyshim një mënyrë alternative tërheqëse për krijimin e një "lëvizjeje" pa pjesëmarrje në panaire të lodhshme."

LOGO BASFApplications Consultancy
SAP Competence Centre, Development
BASF
www.basf.com
Hamburg, Germany

 

"Kjo ishte një mundësi unike dhe emocionuese për të takuar profesionistë nga sektorë të ndryshëm të biznesit, duke lejuar diskutime të thella dhe shkëmbime të pasura idesh dhe përvojash, duke ofruar mundësi të mrekullueshme të ndërlidhjes dhe njohuri për trendet e ardhshme dhe ato në zhvillim. Ju falenderoj për organizimin e këtij eventi dhe shpresoj të jem pjesë e tyre edhe në të ardhmen."

LOGO GLENELGSenior SIS Administrator
Glenelg School of Abu Dhabi
www.gsad.sch.ae
Dubai, UAE

 

"Përvoja ishte e mahnitshme pasi pjesmarrës ishin edhe disa kolegë nga institucione të tjera të sektorit. Prandaj filloi një komunikim dhe bashkëpunim i mire."

Ph.D, CISA, CISM, CISSP LOGO Merck
Director of Information Security & Control Mexico
Scotiabank
www.scotiabank.com.mx
Mexico

 

"Faleminderit për ftesën dhe gjithë mikpritjen tuaj dje. Eventi ishte i organizuar mirë dhe lista e larmishme e mysafirëve ishte e mire. Mezi pres të ndjek më shumë takime të tilla. Ishte një mbrëmje e mrekullueshme. Tema ishte gjithashtu interesante. Faleminderit edhe njëherë."

LOGO EUREKA FORBESPresident – International Operations
CEO – Forbes Professional | Eureka Forbes Limited
www.eurekaforbes.com
Mumbai, India

 

"Unë do të doja t'ju përgëzoj për të gjithë ekipin GEN për ngjarjen e djeshme.Çdo gjë që lidhet me organizatën ishte e mrekullueshme, mund të them që jeni me të vërtetë specialistë në këtë lloj eventesh. Gjithashtu, më pëlqeu të gjitha vëmendja vijuese dhe personale që mora nga ju. Eventi ishte një mundësi e mrekullueshme për të kuptuar dhe mësuar se si kompanitë dhe industritë e tjera po përballen me çështjet e lëvizshmërisë, qasjes së tyre ndaj klientëve, partnerëve strategjikë dhe bashkëpunëtorëve. Faleminderit per gjithcka!"

AlesaIT Services Manager
Alsea
www.alsea.com.mx
Mexico City, Mexico

 

"Unë jam shumë i impresionuar nga organizimi juaj dhe mundësitë e ofruara për edukim dhe ndërlidhje dhe do të doja të isha i ftuar në evente të tilla në të ardhmen."

Senior Vice President LOGO US Bank
Commercial Banking
U.S. Bank
www.usbank.com
New York, United States of America

 

"Edhe njëherë, ju faleminderit shumë për ftesën. Eventi ishte shumë informues dhe një mundësi e shkëlqyer për të diskutuar çështje të përbashkëta midis bashkëmoshatarëve tanë."

LOGO PeermontGroup IT & Operations Executive
Peermont
www.peermont.com
Johannesburg, South Africa

 

"Eventi i "GEN - The Global Executive Network ishte një mbrëmje e këndshme, si dhe një mundësi e paçmueshme për t'u takuar me anëtarë të tjerë të lartë të industrisë sime me të cilët u zhvillua një diskutim shumë interesant dhe i dobishëm. Unë me siguri do t'i rekomandoj këto ngjarje drejtuesve të tjerëpasi ishte një eksperiencë mjaft të vlefshme dhe të kënaqshme."

LOGO SimplyhealthExecutive Director
Simplyhealth Group
www.simplyhealth.co.uk/sh/pages/homepage.jsp
London, United Kingdom

 

"Urime për eventin:

 • Ishte shumë mirë i organizuar, në detajet minimale
 • Më pëlqeu shumë mënyra se si i prezantohemi grupit dhe mënyrës se si na prezantuat në momentin kur arritëm në këtë event
 • Grupi ishte gjithashtu shumë i zgjedhur
 • Menuja ishte e mirë dhe shërbimi në përgjithësi, pa të meta
 • Vendi ishte shumë i mirë dhe i zgjedhur
 • Grupi pati një pjesëmarrje të mirë dhe atmosfera e përgjithshme ishte shumë e këndshme

E vlerësoj ftesën dhe shpresoj që të marr pjesë në eventet e ardhshme."

LOGO SUZANODiretoria Estratégia, Inovação e Marketing
Suzano Papel e Celulose
www.suzano.com.br
Sao Paulo, Brazil

 

"Unë e shijova eventin dhe takimin me të pranishmit dhe të mësuarit e disa perspektivave të reja mbi Menaxhimin e Transformimit të Biznesit. Ishte mjaft stimuluese. të dëgjoj për strategjitë e biznesit dhe fushat me të cilat punojnë të tjerët dhe të ndaja eksperiencën time e të diskutoja sfidat e përbashkëta dhe mundësitë për t’i rritur vlerat biznesit tonë."

LOGO FidelityDirector, Technology Risk
Fidelity Investments
www.fidelity.com